Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

FiiO M5 - Portable High Resolution Music Player


kordal

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

M5 in da house. W tle Q5s.

 

2as.jpg

 

Jeszcze nic o nim nie wiem, oprócz tego, że jest mega poręczny i solidnie wykonany. Mam też pasek, który pozwoli zamienić go w zegarek lub raczej zegarczysko. Walczę teraz z innym sprzętem, nie wiem kiedy dopadnę do M5. Tak tylko teasuję... :)

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę trochę wątek na "HedFaju" i widzę, że opinie są podzielone. Najbardziej zmartwiły mnie opinie, że ciemno gra. Byłem przekonany, że zastosowanie procesora audio, oczko wyższego niż w BTR3 da tę samą neutralną sygnaturę i M5 będzie czymś a'la BTR3 ale z DAPem a tu wychodzi na to, że jest z lekka inaczej. Dodatkowo (miejmy nadzieję, że tylko chwilowy) brak HWA oraz lagowanie interface coraz bardziej mnie zniechęcają do tej zabawki. Poczekam na dalsze recenzje bo ciężko opierać opinię na kilku postach ale na razie wstrzymuję się z zakupem. Ostatnio na chwilę pojawiły się na Amazonie UK ale szybko zniknęły. Pisałem do dystrybutora w UK, który chwalił się na FB, że już mają w sprzedaży ale mnie olali więc chyba nadal jest jakiś problem ze sprzedażą.

Edytowane przez Chamelleon
Literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/6/2019 at 2:41 PM, maciux said:

M5 in da house. W tle Q5s.

 

2as.jpg

 

Jeszcze nic o nim nie wiem, oprócz tego, że jest mega poręczny i solidnie wykonany. Mam też pasek, który pozwoli zamienić go w zegarek lub raczej zegarczysko. Walczę teraz z innym sprzętem, nie wiem kiedy dopadnę do M5. Tak tylko teasuję... :)

 

 

Kiedy wrzucisz? Pytam bo zmieniły się opcje preorder i za 399zł kusi... Zwłaszcza gdy córka mi zabrała mojego ES100.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wrzucisz? Pytam bo zmieniły się opcje preorder i za 399zł kusi... Zwłaszcza gdy córka mi zabrała mojego ES100.
 
Ja może coś skrobnę na dniach. Wziąłem M5 z ciekawości, a mam też pod ręką ES100 i UP2.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może coś skrobnę na dniach. Wziąłem M5 z ciekawości, a mam też pod ręką ES100 i UP2.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Dzięki, zwłaszcza porównanie z es100 mnie interesuje.
Te M5 są w fajnej cenie więc może mały upgrade.
Sprawdzisz też jak się sprawuje jako zestaw słuchawkowy do telefonu? Dla mnie to akurat ważne.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2019 o 12:01, Nicodem napisał:

Kiedy wrzucisz? Pytam bo zmieniły się opcje preorder i za 399zł kusi... Zwłaszcza gdy córka mi zabrała mojego ES100.

 

 

Jeszcze trochę to potrwa, niestety. Muszę ogarnąć inne zaległości, więc również czekam na inne opinie M5 vs ES100 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działam pełną parą. Jest lepszy niż myślałem.

 

Jeśli jednak potrzebny jest adapter Bluetooth, to lepiej wziąć... adapter Bluetooth. W takich zastosowaniach EarStudio ES100 sprawdzi się lepiej. Jeśli jednak priorytet ma mały odtwarzacz, a interfejs Bluetooth to sprawa drugorzędna, to wtedy M5-tka będzie cacy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja mam 1.2.1. Czyli lepiej nie wgrywać nowszego softu? Grajek niedługo idzie na prezent, wolę żeby dziewczę nie miało przykrej niespodzianki, a nie wiem czy sama zainstaluje sobie późniejszy update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, PeepingTom napisał:

Ja mam 1.2.1. Czyli lepiej nie wgrywać nowszego softu? Grajek niedługo idzie na prezent, wolę żeby dziewczę nie miało przykrej niespodzianki, a nie wiem czy sama zainstaluje sobie późniejszy update.

Póki co zrobiłem downgrade do 120 i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności