Skocz do zawartości
  • 0

Wokółuszne BT do 500 do (prawie)wszystkiego


dominik218

Pytanie

Witam,

 

po dłuższej nieobecności powracam tutaj w poszukiwaniu podpowiedzi jakie słuchawki wybrać... od dawana nie śledziłem tego tematu więc można powiedzieć że jestem całkowicie niezaznajomiony w temacie i nie wiem nawet od czego zacząć na czym się skupić 

 

budżet jaki planuję przeznaczyć na słuchawki to +/- 500PLN

a poszukuję słuchawek wokółusznych najlepiej zamkniętych gdyż muzyki z nich będę słuchał głównie w czasie podróży czy to autokarami czy pociągami mi więc nie chce nikogo zmuszać do słuchania tego czego akurat słucham

 

Domyślnym odtwarzaczem będzie mój telefon czyli iPhone 7 więc w celu uniknięcia kupowania kolejnych adapterów Lightning na gniazdo słuchawkowe chce przejść na łączność bluetooth.

 

Do tej pory od paru lat użytkowałem głównie słuchawki Skullcandy Crusher (pierwszą wersję) i przyznaję się... nawet mi pasował ich dźwięk (tak wiem co mówi się o skullcandy że to ma wyglądać a nie grać) lubiłem w nich to że mogłem płynnie regulować ilość basu głównie przez to że słucham bardzo różnych gatunków muzyki ale o tym w dalszej części i wracając do słuchawek tak.. lubię nieco większe ilości basu ale bez przesady

 

Co do gatunków muzycznych jakie słucham to przekrój jest na prawdę spory... od różnych rodzajów rocka (gothic, punk itp) przez metal (symphonic, gothic, doom, melodic death) po szeroko pojętą elektronikę (techno, tekno, trance, psytrance, hitech, hardcore, witch house, ambient). 

 

Jako iż mój słuch jest raczej... przeciętny nie oczekuję ze poczuję sporą różnicę pomiędzy danymi słuchawkami więc prosił bym o polecenie jakiś modeli na których mógłbym się skupić w celu poszukiwania konkretnych informacji czy to odsłuchu gdzieś stacjonarnie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

miałem okazje słuchać ostatnio w sklepie JBL E65BTNC i przyznam szczerze ze troszkę zawiodłem się głośnością słuchawek.. mam wrażenie ze moje stare skullcandy grały głośniej

to normalne czy ten konkretny model jest może po prostu jakiś cichy w porównaniu do innych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności