Jump to content
maciux

Test odtwarzacza FiiO M11

Recommended Posts

59 minut temu, waski napisał:

Mały OT.

@SpawnMam Astella SE100, który odtwarza pliki zapisane w pamięci wewnętrznej w jakości 24/192. 

Czy w takim razie mogę przyjąć iż z Tidala pliki MQA w wersji 24/192 będą działać tak samo? 

Z pliku na karcie to Ci pojdzie nawet 32/384 ale to nie ma zadnego zwiazku z obsluga MQA ktore jest innyn formatem stworzonym glownie w celu zmniejszenia objetosci hiresow pod streaming. Niewiem jaki poziom MQA obsluguje SE100.

Dzięki za wyjaśnienia. Jakoś to będzie, a może się doczekamy pełnej obsługi ;)

Wzywam @maciux do napisania czegoś o M11 w porównaniu do Q5 :)

I od razu przepraszam, za zamieszanie 

W dniu 7.06.2019 o 13:04, Marceli napisał:

Daje głowę, że na Ibasso dx90 nie szumią ☺

Bo DX90 to najlepszy odtwarzacz na świecie. Tutaj dowód:

https://www.olx.pl/oferta/mp3-flac-ibasso-dx90-najlepszy-odtwarzacz-na-swiecie-CID99-IDwHV39.html

😆

Hahha, coś w tym jest ☺

Niedawno sprzedałem nowiutkiego AK Kann, by wrócić do swojego Dx90, kupionego w mp3store - któremu leci już 4 rok.

Przeglądam regularnie oferty audio na olx i ten dx90 w tej kosmicznej cenie to tam co chwilę się pojawia, może ktoś zachomikował najlepszy odtwarzacz świata i teraz odcina kupony :D

W dniu 23.06.2019 o 00:47, StAc napisał:

Wzywam @maciux do napisania czegoś o M11 w porównaniu do Q5 :)

I od razu przepraszam, za zamieszanie 

Q5 w wersji fabrycznej z modułem AM3A to inne granie - chłodniejsze, jaśniejsze, bardziej oddalone w średnicy. Za to Q5 z AM3B jest już bliżej M11-tki, ale brzmienie jest bardziej techniczne, twardsze i mniej przestrzenne. Z punktu widzenia analitycznego Q5 z AM3B może okazać się lepszy, ale M11 potrafi zabrzmieć zarówno muzykalnie i bardziej efektownie w przestrzeni.

Stąd według mnie M11 jest wyraźnie lepszy od Q5 z AM3A i tylko trochę lepszy od Q5 z AM3B.

• Like 1

Dzięki wielkie @maciux  W piątek idę sprawdzić Q5, przekonam się na własne uszy jak to gra z Zenithami. Jak mi nie podejdzie, postaram się o sprowadzenie M11 i porównam :)

10 godzin temu, StAc napisał:

Dzięki wielkie @maciux  W piątek idę sprawdzić Q5, przekonam się na własne uszy jak to gra z Zenithami. Jak mi nie podejdzie, postaram się o sprowadzenie M11 i porównam :)

Wczoraj sprawdziłem Zenithy z M11, byłem więcej niż zadowolony :) Z Q5 sprawdzę niedługo, ale raczej skupię się na AM3B. Generalnie Q5 mocno zyskuje z AM3B, bardziej zrównoważone granie, transparentne i techniczne. Sam Q5 jest bardziej efektowny i jaśniejszy, ale również nie zawodzi.

1 godzinę temu, maciux napisał:

Wczoraj sprawdziłem Zenithy z M11, byłem więcej niż zadowolony :) Z Q5 sprawdzę niedługo, ale raczej skupię się na AM3B. Generalnie Q5 mocno zyskuje z AM3B, bardziej zrównoważone granie, transparentne i techniczne. Sam Q5 jest bardziej efektowny i jaśniejszy, ale również nie zawodzi.

Dzięki. To jak coś, podziel się wrażeniami w Fanklubie IMR albo w dziale dla FiiO Q5 (może wepniesz na chwilę AM3A ;) )

31 minut temu, StAc napisał:

Dzięki. To jak coś, podziel się wrażeniami w Fanklubie IMR albo w dziale dla FiiO Q5 (może wepniesz na chwilę AM3A ;) )

Przyznaję, że ostatnio miałem spore problemy przez zmianę modułu. Sztuka testowa ma pewną wadę lub zbyt mocno dokręciłem wkręty ostatnim razem. Przy demontażu modułu lekko wykręciły się także same gwinty, przez co nie mogłem zamontować modułu - kolidował z odstającymi gwintami. Pomógł młoteczek i podkładka, więc nie wiem czy będę ryzykował ponownie. W sumie mała strata, AM3B rządzi :P

M11 współgra z Zenithami także wizualnie:

2as.jpg

• Like 2

25 minut temu, maciux napisał:

Przyznaję, że ostatnio miałem spore problemy przez zmianę modułu. Sztuka testowa ma pewną wadę lub zbyt mocno dokręciłem wkręty ostatnim razem. Przy demontażu modułu lekko wykręciły się także same gwinty, przez co nie mogłem zamontować modułu - kolidował z odstającymi gwintami. Pomógł młoteczek i podkładka, więc nie wiem czy będę ryzykował ponownie. W sumie mała strata, AM3B rządzi :P

M11 współgra z Zenithami także wizualnie:

2as.jpg

Oj oj, to nie kłopocz się. AM3B pewnie spoko, ale 200$ :( Wizualnie faktycznie kosa. Jak możesz to zrób fotkę i z Q5. Z góry dziękuję.

PS. Zaraz zlecą się IMRowi puryści bo jak to tak stokowy kabel! Haha

Edited by StAc

Pytanie. M11 podłączony do WiFi, mój telefon podłączony do tego samego WiFi + komputer też (akurat tutaj połączenie mostkowe, ale to nadal ta sama sieć). Nie widzę odtwarzacza w Tidalu, jak i w odtwarzaczu nie widzę ani telefonu ani komputera. Pomysły?