Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Telefon do muzyki


zgreg

Rekomendowane odpowiedzi

Uprawiam sport, teraz mam Xiaomi redmi note 4, i może być pod względem dźwięku, chociaż szału nie ma. Zastanawiam się nad zmianą tel. (i zakupem słuchawek  

1/ Samsung A70 (dolby atmos) https://news.samsung.com/pl/samsung-wprowadza-zupelnie-nowa-generacje-smartfonow-galaxy-a

2/ LG G7 ThinQ (Dźwięk przestrzenny DTS 7.1) https://www.lg.com/pl/telefony/lg-G7

3/ Jakiś Xiaomi do 2k (podoba mi się MIUI) ale ponoć dźwięk nie porywa

Edytowane przez zgreg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego zestawienia wart uwagi jest LG G7 Thinq lub dodaj do zestawienia LG V30. Pozostałe niestety nie są dla tych dwóch konkurencją pod wzgledem dźwieku. Tylko uwazaj nie kupuj tam gdzie napisane, że z bestcena.pl lub dragonist.pl. W razie W możesz mieć problem z jakąkolwiek reklamacją, chyba, że pojedziesz do UK sądzić się

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z rozprzestrzenianymi tu nieprawdziwymi informacjami na temat sklepu Bestcena i zniechęcaniem do niego. Kupiłem u nich 4 smartfony, w tym jeden był serwisowany. ZERO problemów z uwzględnieniem i realizacją reklamacji,  nie musiałem jezdzić do żadnego UK... Telefony oryginalne nowe, zgodne z opisem i informacją co do ich pochodzenia. Bestcena ma oddział w Polsce w Poznaniu i polską obsługę klienta. Pamiętajcie, że kilkanaście tysięcy pozytywnych opinii jakie mają na Opineo i Ceneo jest potwierdzona zakupem!

(Za to z wieloma "super polskimi" sklepami problem miałem i to niejeden...)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, blueme napisał:

Nie zgadzam się z rozprzestrzenianymi tu nieprawdziwymi informacjami na temat sklepu Bestcena i zniechęcaniem do niego. Kupiłem u nich 4 smartfony, w tym jeden był serwisowany. ZERO problemów z uwzględnieniem i realizacją reklamacji,  nie musiałem jezdzić do żadnego UK... Telefony oryginalne nowe, zgodne z opisem i informacją co do ich pochodzenia. Bestcena ma oddział w Polsce w Poznaniu i polską obsługę klienta. Pamiętajcie, że kilkanaście tysięcy pozytywnych opinii jakie mają na Opineo i Ceneo jest potwierdzona zakupem!

(Za to z wieloma "super polskimi" sklepami problem miałem i to niejeden...)

Bestcena ogółem jest okej, uważajcie tylko na Samsungi, gdyż sprzedawane są tam z dystrybucji europejskiej a w Polsce serwisowany może być tylko i wyłącznie telefon pochodzący z polskiej dystrybucji (tj. Samsung Electronics Polska sp. z.o.o). Tak poza tym sklep jest w porządku.

Edytowane przez Leanns
poprawka zapisu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leanns

 

Samsung? I tutaj wyprowadzam z błędu! 😉

 

"Czy gwarancja obejmuje produkty zakupione poza granicami kraju?

Produkty zakupione w innych krajach Unii Europejskiej mogą zostać bezpłatnie naprawione po uprzedniej weryfikacji posiadanych dokumentów zakupu.

"

https://www.samsung.com/pl/support/warranty/

 

Także bez obaw, można kupować u nich i Samsungi

 

Edytowane przez blueme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, blueme napisał:

@Leanns

 

Samsung? I tutaj wyprowadzam z błędu! 😉

 

"Czy gwarancja obejmuje produkty zakupione poza granicami kraju?

Produkty zakupione w innych krajach Unii Europejskiej mogą zostać bezpłatnie naprawione po uprzedniej weryfikacji posiadanych dokumentów zakupu.

"

https://www.samsung.com/pl/support/warranty/

 

Także bez obaw, można kupować u nich i Samsungi

 

Jest to tzw. naprawa warunkowa. Naprawią co najwyżej raz, ale w przypadku kiedy nie będą mieli na stanie jakiegoś komponentu, to odmówią. Tak samo nie mogą wymienić telefonu gdy naprawa nie jest możliwa.

Pytałem kiedyś przedstawicielki Samsunga więc wiem co mówię.

 

samsung.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, blueme napisał:

Nie zgadzam się z rozprzestrzenianymi tu nieprawdziwymi informacjami na temat sklepu Bestcena i zniechęcaniem do niego. Kupiłem u nich 4 smartfony, w tym jeden był serwisowany. ZERO problemów z uwzględnieniem i realizacją reklamacji,  nie musiałem jezdzić do żadnego UK... Telefony oryginalne nowe, zgodne z opisem i informacją co do ich pochodzenia. Bestcena ma oddział w Polsce w Poznaniu i polską obsługę klienta. Pamiętajcie, że kilkanaście tysięcy pozytywnych opinii jakie mają na Opineo i Ceneo jest potwierdzona zakupem!

(Za to z wieloma "super polskimi" sklepami problem miałem i to niejeden...)

Weś poczytaj regulamin tego januszowego sklepu parę razy.

Zacytuję ci tylko mały fragment :

 

"

POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.1 Niniejsze Ogólne Warunki i Warunki Handlowe Wynajmu Towarów (zwane dalej „Ogólnymi Warunkami”) regulują stosunki między Umawiającymi się Stronami, tj. BESTCENA LTD siedzibą pod adresem: Suite 2, First Floor, Kenwood House, 77A

Shenley Road, Wielka Brytania jako stroną odpowiedzialną za sprawy dotyczące BESTCENA LTD o.z.p., oddziału spółki osoby zagranicznej z siedzibą pod adresem Hradbová 19, 040 01 Košice, Republika Słowacka, numer rejestracji: 50796097, zarejestrowanym w Rejestrze Handlowym Sądu Okręgowego w Koszycach, Dział: Po, Wpis Nr: 686/V, jako wynajmującym (zwanego dalej „Wynajmującym”) oraz najemcą z drugiej strony, którym jest osoba zamawiająca usługę i konsument (zwanym dalej „Najemcą”). 

1.3 W kwestiach związanych z zawarciem Umowy i realizacją zobowiązań wynikających z Umowy, jeżeli nie są to prawa i obowiązki, które muszą być wykonywane bezpośrednio przez Wynajmującego, Wynajmujący w Polsce jest reprezentowany przez Bestcena.pl eshop. sp. z o.o., z siedzibą w Poznaniu 61-568, ul. Wierzbięcice 44a , numer rejestracji: 0000464548, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym Poznań – Nowe Miasto i Wilda, numer telefonu: (61) 227 85 20, e-mail: czesc@bestcena.pl (zwaną dalej „Przedstawicielem Handlowym”). 

 

 

Zrozumiałeś coś z tego? 

 

Widzę 3 adresy:

UK, Słowacja i pośrednik w Polsce,oraz kluczowe słowa :

"wynajem" "najemca" oraz podobne. 

 

To brzmi jakbyś wynajmował telefon.

 

Nie przekonuje mnie że kupiłeś x sztuk słuchawek czy czegokolwiek w tej "firemce". 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To działa najnormalniej w świecie, zgłaszasz Bestcenie reklamację, nadają bezpłatnego kuriera po odbiór telefonu i za jakiś czas dostajesz naprawiony/wymieniony, nie musisz iść do Samsunga i z nimi "negocjować"

A co do regulaminu, to nie ma tu nic problematycznego, można sobie definiować pojęcia jak się chce (np. konsument zwany dalej "Korzystającym"), regulaminy innych sklepów sa niby zrozumiałe i ładnie napisane tak jak tobie się podoba?

Nikt nie każe kupować w Bestecenie, ale hejtowanie tego sklepu na podstawie jakiś problemów "estetycznych" z regulaminem jest elementarnie nieuczciwym działaniem na ich szkodę

W Uni Europejskiej można działać na terenie całej Unii - taki jest sens wolnego jednolitego wspólnego rynku, tak samo działają polskie firrmy w innych krajach UE i bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, blueme napisał:

To działa najnormalniej w świecie, zgłaszasz Bestcenie reklamację, nadają bezpłatnego kuriera po odbiór telefonu i za jakiś czas dostajesz naprawiony/wymieniony, nie musisz iść do Samsunga i z nimi "negocjować"

A co do regulaminu, to nie ma tu nic problematycznego, można sobie definiować pojęcia jak się chce (np. konsument zwany dalej "Korzystającym"), regulaminy innych sklepów sa niby zrozumiałe i ładnie napisane tak jak tobie się podoba?

Nikt nie każe kupować w Bestecenie, ale hejtowanie tego sklepu na podstawie jakiś problemów "estetycznych" z regulaminem jest elementarnie nieuczciwym działaniem na ich szkodę

W Uni Europejskiej można działać na terenie całej Unii - taki jest sens wolnego jednolitego wspólnego rynku, tak samo działają polskie firrmy w innych krajach UE i bardzo dobrze

Może teraz, bo 2 lata temu namówiłem kolegę i po różnych perypetiach naprawił sam na własny koszt. Kontakt jeśli chodzi o reklamację był poniżej krytyki. Na pewno nie polecę i sam nie kupię w tym sklepie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytoczone przez kol. spark13 fragmenty regulaminu sklepu, w żadnym sensie nie dotyczą " jakiś problemów estetycznych". 

Sugerowanie, że mamy do czynienia z "estetycznym" dysonansem jest jaskrawym przykładem wprowadzania w błąd. Pytanie czy z braku elementarnej wiedzy czy celowe. W obu przypadkach, działanie co najmniej naganne 😡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marek_m napisał:

Przytoczone przez kol. spark13 fragmenty regulaminu sklepu, w żadnym sensie nie dotyczą " jakiś problemów estetycznych". 

Sugerowanie, że mamy do czynienia z "estetycznym" dysonansem jest jaskrawym przykładem wprowadzania w błąd. Pytanie czy z braku elementarnej wiedzy czy celowe. W obu przypadkach, działanie co najmniej naganne 😡

 

Tak sobie czytam... I z czystej ciekawości zapytam, rozmawiacie o telefonie do muzyki, czy bawicie się w Ceneo?

 

A wracając do tematu wątku, jeśli ma być do muzyki to dowolny telefon LG z przetwornikiem Sabre, wszelkie inne można sobie odpuścić, bo zasadniczo nie mają startu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, SlawekR napisał:

Tak sobie czytam... I z czystej ciekawości zapytam, rozmawiacie o telefonie do muzyki, czy bawicie się ...

 

Czasami, żeby się cieszyć telefonem, również tym do muzyki, trzeba go kupić. Stąd pewnie poboczna dyskusja o sklepach i ich praktykach handlowych :) 

 

A w temacie, też uważam, że LG, np. V30 jest The Best :D 

 

 

Edytowane przez marek_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na G7 Thinq jest Pie do pobrania jak kogoś interesuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz zrzut po wczorajszej aktualizacji 

Capture+_2019-06-06-08-33-58.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, blueme napisał:

@Jaro54

Dziwne, mi nie pokazuje nic do pobrania a mam tel z PL dystrybucji

To nie jest dziwne, nawet telefony z polskiej dystrybucji mogą mieć bardzo różne terminy aktualizacji ;) Swego czasu miałem z narzeczoną taki sam telefon Samsunga i różnica była kilkutygodniowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

na V30 jest 8 a w tym roku jeszcze ma dostać 9. 7 to z pudełka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności