Jump to content
maciux

Test słuchawek FiiO FH7

Recommended Posts

A jak waszym zdaniem fiio fh5 stoją do moondrop kanas pro, podoba liga czy zupełnie inna?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

[mention=43531]maciux[/mention] Maćku - czyli warto spróbować FA1 i FA7 - ergonomiczne bardziej a piszesz że granie FA7 może być bardzo muzykalne. 
Zawsze się zastanawiam jak bardzo różni się odbiór słuchawek uwzględniając indywidualne preferencje i odmienną budowę anatomiczną - dla mnie FA7 to była totalna wtopa i rywalizować to one mogą z KZtami a nie "średnią półką"...af05935e88a7b04cab992dd8236515c0.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Dla mnie FA7 brzmiały ciekawie i prawidłowo. I zapewniały seal lepszy niż FH7.

Edited by Lord Rayden

4 godziny temu, ptson napisał:

A jak waszym zdaniem fiio fh5 stoją do moondrop kanas pro, podoba liga czy zupełnie inna?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Ciężko ocenić bo zupełnie inna tonalność, do FH5 można przyrównywać raczej Ikko Oh1 jako ich nieco uboższy dźwiękowo odpowiednik, za to imho z lepszym komfortem. Kanas Pro grają bardziej zrównoważonym dźwiękiem od FH5, natomiast jak się mają pod względem rozdzielczości to już ciężko mi z pamięci się odnieść,  raczej FH5 to ciut wyżej, ale trzeba zwracać mocno uwagę na tonalność, bo one stawiają na taką efektowność i związaną z nią przekłamania w paśmie.

Edited by PeepingTom

Dlatego właśnie już się nie bawię w IEM'owe przedsprzedaże bez odsłuchu - są słuchawki, które odbieram tak jak recenzenci, i takie, które brzmią w moich uszach zdecydowanie inaczej...

P.s. wygodniejsze są zaiste :)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Jak FA7 bardzo rozczarowany po FH5, za to FA1 są do spania idealne :)
fH7 ponownie strzał w 10 . Zauroczony tak jak byłem FH5. Gdyby nie Andromedy to spokojnie mogłyby być moimi finalnymi do przenośnego sprzętu. Więcej nie potrzeba

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Andromedy raczej to sprawa ponad Fiio. FH7 zrobiono (obudowa) zrobiona jest jak KZty - mogą się w ucho nie zmieścić. Mi nie za bardzo wchodziły. FA7 są za to bardzo przyjazne.

Spania w dokach nie uważam za dobre. W nocy trzeba się odprężyć. Ja preferuję ciszę i ciemność.

Andromedy raczej to sprawa ponad Fiio.

Na pewno,ale w swojej półce cenowej są bardzo interesujące i jeśli ktoś ma niższy budżet to wg mnie warto.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

W dniu 4.06.2019 o 09:44, StAc napisał:

Szkoda, że tulejka bardzo podobna do FH5, bo będąc na odsłuchach FH5 i FA7, nie mogłem zmusić tych pierwszych do współpracy. 

No patrz a mi FH5 w miarę dobrze kleją nie gubię seala, za to FH7 przez większą obudowę się nie mieszczą a dłuższa tulejka wręcz wypycha słuchawki skutkiem czego nie siedzą tak pewnie.

Za to FA7 siedziały rewelacyjnie, chce budę FA7, frajdę FH5 i klasę czy fltry FH7 :D  FIIO postaraj się na gwiazdkę :D

• Like 3