Skocz do zawartości

PODSUMOWANIE Wrocłwska MiTa 2019


kurop

Rekomendowane odpowiedzi

Dorzucę tutaj wszystkie fotki jakie zrobiłem.
W międzyczasie opiszę najbardziej znaczące dla mnie pary:

CA IO/Polaris/Andromeda - bardzo mocno się zawiodłem, chociaż winię za to tipy więc dam jeszcze szansę w przyszłości
Empire Vantage/Legend X - Vantage niepozorne dopóki nie wejdzie kick w tracku... wtedy robią się z nich basoarmatki / Legend X po prostu pięknie, to jest brzmienie do którego dążę.
DT880 Premium - Odkąd tylko usłyszałem o tym niesławnym Treble Peak'u to zakładając je miałem wewnętrzny niepokój... ale jednak niepotrzebny bo jak się okazuje ich brzmienie naprawdę mi przypasowało.
HE1000 - To było dziwne doświadczenie. Pierwszy kontakt z planarami i od razu poleciałem do HE1000. Odpaliłem sobie Hansa Zimmera, zacząłem się wsłuchiwać po czym... w rękach zacząłem czuć coraz większe mrowienie i niedowład... po pewnym czasie odniosłem wrażenie jakby wysysały ze mnie energię życiową. Przy drugiej próbie już posiedziałem znacznie dłużej zmieniając już repertuar na coś bardziej rozrywkowego ale i tak nawet 2 godziny później mocno bolała mnie głowa.
Zmodowane CALe Blondyna - chyba najlepsze zamknięte słuchawki jakie słyszałem
Na koniec jeszcze chciałbym dodać, że było to moje pierwsze zapoznanie się z planarami gdzie miałem okazję posłuchać LCD2C, Ether 2 no i HE1000... i muszę powiedzieć, że... nie urzekły mnie... Planarne brzmienie zdecydowanie nie jest dla mnie.
Także na koniec serdecznie chciałbym podziękować za zorganizowanie meeta jak i wszystkich rzeczy z nim związanych. Na początku cholernie się stresowałem wchodząc do budynku ale skończyło się naprawdę miło spędzonym dniem.
OCgAMBZ.jpg
Oo0KJrH.jpg
hd2enki.jpg
o9n474N.jpg
V7QpVjn.jpg
H99MbxC.jpg
f4go3X8.jpg
RZih34U.jpg
HxQb20Y.jpg
 

 

 

 

 

Edytowane przez BitWolf
  • Like 4
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony jeszcze raz chciałbym wszystkim podziękować za zaangażowanie oraz czas jaki razem spędziliśmy na meet.

Mam już zapewnienie od firmy że możemy organizować kolejne spotkania, myślę że dobrym terminem będzie czas po AudioShow w Warszawie - co wy na to?

  • Like 8
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności