bigmaras Posted June 3, 2019 Report Posted June 3, 2019 (edited) Na razie wczesne info, więcej podam na dniach. BT 5.0 z aptX (qualcomm QCC3008) DAC ES9018K2M Cirrus Logic CS8406 Funkcja USB DAC USB Type-C Wyjścia: AUX - 2x RCA (Cinch) COAX Optyk (Toslink) Przewidywana cena: 219zł Edited August 11, 2019 by bigmaras 5 1 Quote
jouhou Posted June 3, 2019 Report Posted June 3, 2019 No właśnie, znów dziwi mnie brak lepszych kodeków, to samo co przy SMSL B1. Szkoda, bo poza tym wygląda ekstra, czegoś takiego właśnie szukam. Quote
side Posted June 3, 2019 Report Posted June 3, 2019 Jak przedmówcy wyżej - dlaczego nie ma LDAC? Quote
bigmaras Posted June 3, 2019 Author Report Posted June 3, 2019 Przewidywana cena urządzenia ok 260 PLN @side z tego co czytam, to mimo, iż to najwyższy model qulacomma z serii qcc300x to nie ma LDACa w specyfikacji. Być może xDuoo wykalkulowało, iż w tym budżecie ciężko będzie się zmieścić a musi być miejsce na urządzenie z wyżej półki cenowej. Quote
ALTON Posted June 3, 2019 Report Posted June 3, 2019 Najwyższy model scalaka ale to cała seria entry level. Niemniej urządzenie bardzo, bardzo ładne a cena jest w miarę dobra. Quote
bigmaras Posted June 3, 2019 Author Report Posted June 3, 2019 3 minuty temu, ALTON napisał: Najwyższy model scalaka ale to cała seria entry level. Niemniej urządzenie bardzo, bardzo ładne a cena jest w miarę dobra. Tak, oczywiście jak pisałem to najwyższy model z serii qcc3x, ale wyższa seria qcc5x również nie ma LDACa z tego co czytam. Quote
side Posted June 4, 2019 Report Posted June 4, 2019 9 godzin temu, bigmaras napisał: Przewidywana cena urządzenia ok 260 PLN @side z tego co czytam, to mimo, iż to najwyższy model qulacomma z serii qcc300x to nie ma LDACa w specyfikacji. Być może xDuoo wykalkulowało, iż w tym budżecie ciężko będzie się zmieścić a musi być miejsce na urządzenie z wyżej półki cenowej. Radsone rozpieściło i potem nie chce się już inaczej niż bt5 i Ldac:) Quote
bigmaras Posted June 4, 2019 Author Report Posted June 4, 2019 6 godzin temu, side napisał: Radsone rozpieściło i potem nie chce się już inaczej niż bt5 i Ldac:) Fakt, radsone trochę pojechał nie dość, że balans dodał to jeszcze LDAC a nie długo nowe urządzenia w ofercie będą. Nie mniej jednak to zupełnie inne produkty dedykowane do zupełnie innego odbiorcy oraz z zupełnie innej półki cenowej. Quote
side Posted June 4, 2019 Report Posted June 4, 2019 34 minuty temu, bigmaras napisał: nie długo nowe urządzenia w ofercie będą Jakie? Quote
bigmaras Posted June 4, 2019 Author Report Posted June 4, 2019 (edited) 2 minuty temu, side napisał: Jakie? nie mogę jeszcze nic powiedzieć bo kwit podpisałem jak u nich byłem - żadnych zdjęć, żadnych info, żadnych publikacji na pewno mogę powiedzieć, że to nie ten typ produktu co xq50 Edited June 4, 2019 by bigmaras Quote
Inszy Posted June 5, 2019 Report Posted June 5, 2019 A wiadomo mniej więcej kiedy może być to "niedługo"? W sensie, że w okresie wakacyjnym, czy bardziej "postaramy się do końca roku"? Bo jak znam xDuoo, to będzie fajny sprzęt w swojej cenie (a najpewniej po prostu fajny), ale czasami terminy im się wydłużały Quote
ALTON Posted June 17, 2019 Report Posted June 17, 2019 (edited) Na aliexpress pojawił się za 120zł z darmową wysyłką.. http://tnijurl.com/d47f90c12514/ Edited June 17, 2019 by ALTON Quote
marek_m Posted June 17, 2019 Report Posted June 17, 2019 (edited) Podaj linka. Edited June 17, 2019 by marek_m Quote
ALTON Posted June 17, 2019 Report Posted June 17, 2019 (edited) Jest podany. Sprzedawca ma błąd w opisie co nie zmienia faktu, że opis zawiera dokładnie model XQ50 I po ptakach. Była zniżka 50%.. już nie ma. Edited June 17, 2019 by ALTON Quote
bigmaras Posted August 11, 2019 Author Report Posted August 11, 2019 Kawał całkiem ciekawego klocuszka... 1 Quote
Perul Posted October 30, 2019 Report Posted October 30, 2019 W dniu 19.08.2019 o 19:20, Synthax napisał: Ktoś słuchał? 🙂 Słucham, posiadam . Jak go podłączyłem do kompa w pracy przez USB to grał zauważalnie lepiej (większa scena, precyzyjniej) niż przez BT, nawet ciut lepiej niż FiiO D03k na dedykowanym zasilaczu. Za to podłączony do innego kompa (na warsztacie) w ten sam sposób, gra praktycznie tak jak przez BT. Szkoda, że taki czuły na jakość zasilania (bo nie podejrzewam innego powodu), ciekawe, czy dałoby się to jakoś prosto poprawić (może kondensatory na zasilaniu?). Quote
marek_m Posted November 26, 2019 Report Posted November 26, 2019 Też mam i słabo. Podłączony do kompa po BT, a dalej wzmak Rotela: Często gubi połączenie - trzeba ponawiać parowanie; Strasznie trzeszczy / strzela przy zmianie utworów (np. kiedy wybiorę "Next" na aplikacji Tidal); Jest nieduże, ale zauważalne opóźnienie przy odtwarzaniu filmów. Żadnej z ww. wad nie ma Topping MX3, którego XQ-50 zastąpiło. Wszystko wskazuje na to, że XQ-50 wróci do sklepu, a MX3 ponownie trafi na "służbę", choć wolałbym go sprzedać (potrzebny jest mi tylko solidny odbiornik BT, bez wodotrysków MX3). Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.