Skocz do zawartości

xDuoo XQ-50 już na horyzoncie - BT5.0 receiver + converter + USB DAC


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie wczesne info, więcej podam na dniach.

 

  • BT 5.0 z aptX (qualcomm QCC3008)
  • DAC ES9018K2M
  • Cirrus Logic CS8406
  • Funkcja USB DAC
  • USB Type-C
  • Wyjścia:
    • AUX - 2x RCA (Cinch)
    • COAX
    • Optyk (Toslink)

 

Przewidywana cena: 219zł

 

3zVEHAP.jpg

 

9hjlxE6.jpg

 

MpjrkIa.jpg

 

Edytowane przez bigmaras
  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewidywana cena urządzenia ok 260 PLN

 

@side z tego co czytam, to mimo, iż to najwyższy model qulacomma z serii qcc300x to nie ma LDACa w specyfikacji. Być może xDuoo wykalkulowało, iż w tym budżecie ciężko będzie się zmieścić a musi być miejsce na urządzenie z wyżej półki cenowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ALTON napisał:

Najwyższy model scalaka ale to cała seria entry level. Niemniej urządzenie bardzo, bardzo ładne a cena jest w miarę dobra.

 

Tak, oczywiście jak pisałem to najwyższy model z serii qcc3x, ale wyższa seria qcc5x również nie ma LDACa z tego co czytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, bigmaras napisał:

Przewidywana cena urządzenia ok 260 PLN

 

@side z tego co czytam, to mimo, iż to najwyższy model qulacomma z serii qcc300x to nie ma LDACa w specyfikacji. Być może xDuoo wykalkulowało, iż w tym budżecie ciężko będzie się zmieścić a musi być miejsce na urządzenie z wyżej półki cenowej.

 

Radsone rozpieściło i potem nie chce się już inaczej niż bt5 i Ldac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, side napisał:

 

Radsone rozpieściło i potem nie chce się już inaczej niż bt5 i Ldac:)

 

Fakt, radsone trochę pojechał nie dość, że balans dodał to jeszcze LDAC a nie długo nowe urządzenia w ofercie będą. Nie mniej jednak to zupełnie inne produkty dedykowane do zupełnie innego odbiorcy oraz z zupełnie innej półki cenowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, side napisał:

 

Jakie? :)

 

nie mogę jeszcze nic powiedzieć bo kwit podpisałem jak u nich byłem - żadnych zdjęć, żadnych info, żadnych publikacji :(

 

na pewno mogę powiedzieć, że to nie ten typ produktu co xq50

Edytowane przez bigmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo mniej więcej kiedy może być to "niedługo"? W sensie, że w okresie wakacyjnym, czy bardziej "postaramy się do końca roku"? Bo jak znam xDuoo, to będzie fajny sprzęt w swojej cenie (a najpewniej po prostu fajny), ale czasami terminy im się wydłużały ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 19.08.2019 o 19:20, Synthax napisał:

Ktoś słuchał? 🙂

Słucham, posiadam :) . Jak go podłączyłem do kompa w pracy przez USB to grał zauważalnie lepiej (większa scena, precyzyjniej) niż przez BT, nawet ciut lepiej niż FiiO D03k na dedykowanym zasilaczu. Za to podłączony do innego kompa (na warsztacie) w ten sam sposób, gra praktycznie tak jak przez BT. Szkoda, że taki czuły na jakość zasilania (bo nie podejrzewam innego powodu), ciekawe, czy dałoby się to jakoś prosto poprawić (może kondensatory na zasilaniu?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Też mam i słabo. Podłączony do kompa po BT, a dalej wzmak Rotela:

  • Często gubi połączenie - trzeba ponawiać parowanie;
  • Strasznie trzeszczy / strzela przy zmianie utworów (np. kiedy wybiorę "Next" na aplikacji Tidal);
  • Jest nieduże, ale zauważalne opóźnienie przy odtwarzaniu filmów.

 

Żadnej z ww. wad nie ma Topping MX3, którego XQ-50 zastąpiło.

 

Wszystko wskazuje na to, że XQ-50 wróci do sklepu, a MX3 ponownie trafi na "służbę", choć wolałbym go sprzedać (potrzebny jest mi tylko solidny odbiornik BT, bez wodotrysków MX3).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności