Skocz do zawartości

Akg K 324 P


gameboy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

I tak i nie. :P Przykładowo ostatnio testowałem (w sumie to nadal mam na uszach ;)) HD 555. Górują nad Portami prawie pod każdym względem oprócz jednej - niezwykle dla mnie ważnej kwestii wygody użytkowania. Porty są praktycznie niewyczuwalne na głowie, można w nich spokojnie zasnąć bez żadnych konsekwencji. Natomiast HD 555... ujmę to tak - jeżeli po półgodzinnym odsłuchu boli mnie głowa i uszy to sorry winetuu :P Szukamy dalej ideału :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe...

juz je mam, recenzja bedzie wkrotce :ph34r:

 

ale żeby podgrzac atmosfere napisze tak: koss porta pro (ktore tez posiadam) to słuchawki o klase nizej niz AKG K 324 P

a koss the plug (tez je posiadam) musialem wyrzucic bo w porownaniu z dzwiekiem 324-ek to jakies pierdzące nieporozumienie

(nie mialem okazji słuchac EP'ek 630 ale z tego co czytalem to w porownaniu do koss the plug wypadaja cieniusieńko)

 

be patient

 

To napiszesz coś, bo atmosfera od 2 dni już kipi, min. nadzieją że nie jest to dokanałowa wersja K26P i takimi tam [:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadzieją że nie jest to dokanałowa wersja K26P

 

ojjj... to byłoby wg mnie piękne. K26P to piękne słuchawki o pięknym dźwięku. jakby upchnęli coś takiego w dokanałówki, to byłyby to pierwsze, polecane przeze mnie doki x]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się jaki K 324 maja kabel oraz wtyczkę? Producent jakoś zapomniał się tymi parametrami pochwalić, jest jedynie długość przewodu - 1,15 m.

Ponawiam pytanie. Chciałbym się dowiedzieć, czy kabel jest symetryczny czy nie oraz czy wtyczka jest prosta czy kątowa. Może ich posiadacz udzieli mi takowych informacji? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadzieją że nie jest to dokanałowa wersja K26P

 

ojjj... to byłoby wg mnie piękne. K26P to piękne słuchawki o pięknym dźwięku. jakby upchnęli coś takiego w dokanałówki, to byłyby to pierwsze, polecane przeze mnie doki x]

 

Na szczeście nawet technicznie coś takiego cieżko zrobić, wiec pewnie jednak nie beda :P

 

Ale skoro już jesteśmy przy marzeniach, to ja chce żeby to były dokanałowe Grado 225, albo chociaż 60 ;D

 

Dowiedziałem sie dziś w rock'n'rollu, że za tydzień prawdopodobnie beda, to sie (niestety) okaże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro już jesteśmy przy marzeniach, to ja chce żeby to były dokanałowe Grado 225, albo chociaż 60 ;D

 

Dowiedziałem sie dziś w rock'n'rollu, że za tydzień prawdopodobnie beda, to sie (niestety) okaże :)

 

Domyślam się że chodzi ci o k342p, bo z twojego postu wynika że za tydzień będą dokanałowe grado sr60 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie. Chciałbym się dowiedzieć, czy kabel jest symetryczny czy nie oraz czy wtyczka jest prosta czy kątowa. Może ich posiadacz udzieli mi takowych informacji? :rolleyes:

 

już odpowiadam: kabel symetryczny, wtyczka kątowa, złocona, kabel pokryty hmmmm... czymś co nazwał bym skrzyżowaniem

izolacjii i bardzo giętkiej(elastycznej) gumy.

 

 

Przraszam wszystkich za to, ze obiecalem recenzje i jeszcze jej nie ma ale ostatnio mam tyle na glowie, ze nie wiem za co sie zlapac :blink:

(poza tym padl mi aparat i nie mam czym zrobic zdjątek tych słuchawek, a zdjecia musza byc bo np. ogromne wrażenie zrobił na mnie deign pudełka - czarne, bardzo proste i eleganckie). Za to "etui" przypomina pokrowiec na okulary za 20zeta i to też chciałbym uwiecznić na zdjęciu :) bo komuś moze sie bardzo nie spodobać.

 

Jeszcz napiszę kilka słów o dżwięku (teraz kiedy emocje już opadły ;) ).

Testowałem je w następujący sposób (po ok 40 godzinnym wygrzewaniu): zakładałem najpierw Koss Porta Pro i słuchałem utwór przez ok. 15-20sek. i zmieniałem na AKG K324P i słuchałem tego samego kawałka przez tyle samo czasu (chyba wszystkie gatunki muzyczne) i potwierdzam to co napisałem wcześniej, że KPP grają o klasę niżej! 324P grają po prostu KRYSTALICZNIE czysto, słychać każdy szczegół, dla ludzi lubiących zbyt duży bas mogą być niewystarczające bo grają tak jak powinny. Jedynie raz mnie negatywnie zaskoczyły: testowałem właśnie POP i przy bardzo charakterystycznym basie na początku "Billie Jean" Michaela Jackson'a prawie go nie było słychać.

(jak na razie to jedyny raz, kiedy mnie trochę zawiodły - może mają problemy z częstotliwościami poniżej 60Hz??)

to tyle tym razem....

 

aha... w naszym kraju z tego co wiem można je kupić tylko w hifiexpert.pl - za 167zł+20zł przesyłka (tyle ja dałem)

 

 

p.s. wcześniej byłem porażony dźwiękiem KPP i jeśli ktoś uważa, że KPP grają perfekcyjnie, a planuje zakup AKG K 324P to myślę, że przy pierwszym odsłuchu puszczą mu zwieracze z wrażenia B)

 

p.s.2 to co napisałem to jest MOJA SUBIEKTYWNA OCENA i dla kogoś kto zachwyca się EP630 mogą mieć zbyt mało dołu - dla mnie perfekcja - to tyle... już zacząłem zbierać na jeszcze lepsze doki :rolleyes:

 

jak tylko będę miał sprawny aparat to napiszę więcej i dodam zdjęcia...

 

aha i co do wagi to same słuchawki ważą mniej niż jack z drugiej strony i noszą się idealnie (ale mam uszy skatowane przez Koss The Plug)

i izolują PERFEKCYJNIE (np. w porównaniu do KTP)

 

ufff.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no twoje mp3 playery niezachwycaja ale mam nadzieje ze twoje obiektywne testy byly glownie na pc robione, poruszyly mnie te sluchawki ;) jak myslicie wartalo by px100 na nie zmienic?

 

Jeżeli nie przeszkadza Ci brak izolacji- nie warto. Dźwiękowo pxy wypadną lepiej.

 

A co do tych doków... hmm, recenzja bez minusów to nie recenzja, tylko jakaś broszurka reklamowa :P. I przypominam, że jak wyszły cx300, było takie same pianie... no ale może się mylę, oby :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie w tym momencie porownuje je jeszcze z kpp (wszystkie mp3 powyzej 256kbps) no i dalej podtrzymuję to, że po prostu lepiej grają

niż Porta Pro (i wlasnie zauwazylem, ze czasami przy wysokich częstotliwościach dzwieki potrafia sie zlac :( ale myslę, że to też kwestia zmasterowania materiału) w KPP dźwięk w porównaniu z 324P jest hmmmm... "płaski" i "wąski" :ph34r: .

 

Ale oczywiście macie racje - nie można się kierować opinią jednego człowieka, z chęcią poczekam aż ktoś inny się wypowie na ich temat ;)

(poza tym mogę je tylko porównać z KPP i The Plug'ami)

 

 

(kurcze... przez ostatnie 2 minuty słuchałem sobie na KPP najnowszą płytę DJ'a Spooky z Dave'm Lombardo ze Slayer'a i zamieniłem sprzęt na 324P no i jestem dalej w szoku jaka jest różnica w jakości dźwięku - AKG grają DUŻO lepiej dźwięk jest soczysty, głęboki... no dobra już nie będę zachwalał poczekam aż ktoś je sobie sprawi i się wypowie - czekam też na porównanie z innymi słuchawkami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a ja właśnie planuje zakupić sobie jakieś doki. I teraz jestem już zupełnie zdezorientowany, czy brać akg, aurvany, czy może też dołożyć do etymotic er6... zobaczę jak wypali z kasą i czy mi się będzie chciało ściągać słuchawki z zagranicy. Ale mi te akg nieźle namieszały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roznica pewnie taka k 324 p do cx300 jak cx300 do ep630 ... chociaz z relacji naszego kolegi wynika ze te niesraja bassem

 

wydaje mi się, że w tym porównaniu będziesz miał 100% racji, to też zależy od egzemplaża człowieka - jednemu starczą ep630, a mnie k324p zachwyciły tak jak zachwyciły mnie ponad rok temu Porta Pro i mam nadzieję, że za rok jakieś lepsze słuchawki mnie pozytywnie zaskoczą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roznica pewnie taka k 324 p do cx300 jak cx300 do ep630 ... chociaz z relacji naszego kolegi wynika ze te niesraja bassem

 

To AKG, one muszą być mocno basowe xD. Zważ, że kolega miał wcześniej plugi ;). Ja tylko czekam na więcej recek... i przygotowuję duszę na konfrontację cxów z epkami, o ile jakieś epki dorwę xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najfajniej jkaby ktoś miał możliwość przesłuchać te akg razem z pxami i epami. Właśnie jestem na etapie szukania czegoś co gra mniej zamulonym dźwiękiem niż epki, najlepiej żeby było dokanałowe i miało więcej basu niż aurvany. A najlepiej żeby grało jak px100 :) Nie licząc (najprawdopodobniej) ostatniego punktu te akg wyglądają super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a ja właśnie planuje zakupić sobie jakieś doki. I teraz jestem już zupełnie zdezorientowany, czy brać akg, aurvany, czy może też dołożyć do etymotic er6... zobaczę jak wypali z kasą i czy mi się będzie chciało ściągać słuchawki z zagranicy. Ale mi te akg nieźle namieszały.

 

zeby bylo bardziej obiektywnie (ja tak zrobilem, bo zastanawiałem się między Akg k324, Aurvanami, cx300) wejdź sobie na

testeo.pl i wykonaj nastepujace kroki:

1. w wyszukiwarce wpisz dokładnie to:Akg k324 ;jak znajdzie zaznacz "porownaj produkt"

2. w wyszukiwarce wpisz dokładnie to:aurvana ;jak znajdzie zaznacz "porownaj produkt"

3. w wyszukiwarce wpisz dokładnie to:Sennheiser CX300; jak znajdzie zaznacz "porownaj produkt"

4. po lewej stronie pod linkami pojawi Ci się mały prostokąt z produktami, które wybrałeś, a pod nim link "porównaj produkty",

który wciskasz i Twoim (tak jak i mym wcześniej) objawi się rozwiązanie problemu (pod trzema zdjęciami na czerwonym pasku)

 

osobiście przed kupnem AKG K324P tylko tym się kierowałem - i nie żałuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze po prostu twoje playery sa za slabe zeby prawidlowo "rozbujac" porta pro i stad te slabe oceny portow... jak wyglada sytuacja na kompie, po podlaczeniu bezposrednio pod wyjscie karty [podlaczenie do wyjscia sluchwkowego np. glosnikow znieksztalca dzwiek]

 

dokładnie rozkład sił jest taki sam, rbiłem tak wielokrotnie z różnymi gatunkami muzycznymi i bitratem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności