Skocz do zawartości

Oriveti - fanklub


Methuselah

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

Do OH500 pasowały, choć zdarzało się ,że przy wyciąganiu, tips zostawał w uchu. Ja polecę od siebie azle sedna short i spinfity cp100 ,choć wpływ na brzmienie już ciut inny

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję braku wpływu na dźwięk, a jak już to nie dodawanie basu i nieodejmowanie przestrzeni. Zawsze z zestawów gumek wybieram te z największym otworem. @Loke13Widzę, że cp100 takie nie są.

 

A może mogę kupić orydżynal gumki @Mayster?

IMG_20200905_131025.jpg

Edytowane przez side
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Methuselah napisał:

 

@side sam używam z nimi JVC Spiral Dot. Pasują dobrze. Soranik Air i ePro mogą też Ci się spodobać, gdy kołnierz ma być nieco bardziej miękki.

Przede wszystkim zależy mi na tym, aby znaleźć jak najbardziej podobne do stołowych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 30.10.2020 o 16:08, mszysz napisał:

Chyba jeszcze nikt o nich nie pisał na forum Oriveti O800

https://www.oriveti.com/o800

 

Poniżej recenzja (recenzentowi zdarzyła się literówka w nazwie):

https://www.head-fi.org/showcase/oriveti-oh800.24737/reviews#item-review-24617

 

Miałem pisać o nich, ale wyglądają trochę jak... droższa wersja Audiosense T800 (podobna konfiguracja przetworników z wentylowanymi BA na bas i poczwórnym modelem na średnicę). Oriveti pewnie zadba o fajne strojenie, ale cena na poziomie 800 USD to sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Chciałbym posłuchać Oriveti OH300 po balansie z Lotoo Paw S1, dlatego szukam kabelka 4.4 do ww. iemów. Mogę przeznaczyć na niego około 20 procent wartości słuchawek, więc mam 150-180 złotych budżetu.

1. Czy warto iść w kabelek za taką kwotę?

2. Jeśli tak, to jaki? W sensie marka.

3. Cóż tam w środku powinno być? Miedź, srebro, czy coś tam innego jeszcze? Nie chcę zmieniać brzmienia słuchawek. Chcę spróbować balansu (lub tylko lansu) 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
39 minut temu, PeepingTom napisał(a):

Posiadam New Primacy i OH500, i zakochałem się w Oriveti. Czy ktoś słuchał O800 i OV800? Albo poleci coś wyżej o jak najbardziej zbliżonej tonalności do OH500?

 

Heh, O800 i OV800 są bardzo podobne do siebie, a także do OH300 i OH500. Mają bardziej punktowy dół (mniejszy impakt), ale są bardziej średnicowe. O800 i OV800 są oczywiście lepsze technicznie - detal, separacja, rozdzielczość.

 

Możesz sprawdzić Oriolusy MK2 i Crassirostris (taki trochę upgrade względem OH500). Fajne mogą być również Softears Twilight.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności