Jump to content

Recommended Posts

Witam melomanów;) moje pytanie dotyczy właścicieli słuchawek Shure 535 lub osób które takowe posiadały. Mam okazję kupić internetowo te sluchawki, tylko jest jeden problem, mianowicie kabel jest przerwany od strony lewej sluchawki przez co sprzedawca nie może mnie zapewnić czy same sluchawki graja (dlatego sprzedaje je jako uszkodzone). Mysle sobie ok kupie nowy kabel i po problemie tylko tu nasuwa sie moje pytanie. Czy samo to, ze kabel jest urwany po jednej stronie sprawia ze sluchawki wogole nie graja, czy powinny grać tylko na stronie prawej(gdzie kabel jest caly)? Nie chce się rozczarować po zakupie, dlatego pytanie kieruje do osób które bawiły się w wymianę kabla tego producenta. 

Jeśli temat założony jest w złym miejscu proszę o jego przeniesienie.

Edited by Break_Master

Czuje wałek, przecież sprzedający może działającą wtyczkę podłączyć pod lewą kopułkę i sprawdzić czy ta słuchawka gra, pytanie jeszcze5 ile chce za ten zestaw

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Też mi się tak wydaje. Jest to zwykła licytacja, facet sprzedaje jako uszkodzone z powodu uszkodzonego kabla, przy rozgalezniku do lewej sluchawki. Według mnie skoro lewa nie może grać, to chociaż prawa powinna, no chyba że shure tak projektuje kable że nie ważne gdzie strzeli, caly sprzęt szlak trafia i trzeba kupować nowy. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By majkel
      Kabel USB Optimal wersja 3.0 beta, długość 1,3m za 299zł. Kolor tych kabli jest czerwony. Do tego Extreme v2 2m za 499zł. To był mój egzemplarz używany kilka miesięcy, z tym że prawie nie przepinany w tym czasie.

Filtr sieciowy wpinany przed laptopa sprzedam za 269zł. Wyraźnie poprawia zwłaszcza wysokie tony przy używaniu komputera jako hosta USB.

DVD harman/kardon DVD 25 przerobiony według aktualnej wersji - jedna ze sztuk do wyboru:
      - mocno używana, lekko podrapana, poskręcana nadwymiarowymi śrubami - 984zł
      - w stanie idealnym, prawie jak nowy - 1968zł

Koszt wysyłki 15zł InPost ubezpieczony lub DPD.

• By dizek11
      Hej.
      Potrzebuje pomocy ,z moim zestawem słuchawkowym "Hyper X Cloud2"
      słuchawki służą mi już dobre 2 lata,dzisiaj około 15 coś się zepsuło ,zaczołem słyszeć tylko na 1 słuchawce
      ,gdy wróciłem do domu o 17:30 słuchawki przestały totalnie działać
      Chcę dodać że w miejscu wzmacniacza(tego pokrętła którym reguluję się głośność) jest widoczne uszkodznie kabla
      ,takżę zobaczyłem że nie ma tam prawie kabla miedzianego!(kilka drutów nie stykających z sobą)
      Prosze o szybką pomoc
      Dizek11.
      2020-12-29
      22:10
      Ps dla szybszego kontaku można się skontaktować na discord-dizek11#3268

• By Death888
      Witam Wszystkich. Szukam pomocy, potrzebuję dobrego kabla -1.5,2m do wzmacniacza słuchawkowego model (Topping Nx4 Dsp)
      Moje słuchawki: Ultrasone PRO 900
      Wzmacniacz: Topping NX4 DSD (NX4DSD)

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy