Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Dyskujsna na temat "Preorder Mp3Store"


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Jankos napisał:

Mi się ten preorder bardzo podoba. Jeżeli bon jest nieimienny to kupię wstępnie 10 bonów za 350zł/sztuka. ;)

 

Nikt nie napisał, więc może być tak, że bon dostaniesz po 14 dniach od zakupu :)

A jak wcześniej odstąpisz to nie dostaniesz bonu. Musisz popracować jeszcze nad swoją cebulotaktyką.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na handlowaniu bonami nie traci mp3store, tylko osoba, która sprzeda bon 700zł za 350. Bony oczywiście powinny być przyznawane po 14 dniach, aby uniknąć totalnego cebulactwa w stylu kupię, po 14 dniach oddam, a bon sobie zostawię.

 

Szkoda, że moje pytanie pozostało bez echa, czy aby na pewno "domyśl się" to dobra odpowiedź? Przy płatności kartą prezentową w MediaMarkt w przypadku rezygnacji otrzymuje się całość w gotówce (czyt. kupisz produkt za 599zł, płacisz 500 prezentową, dopłacasz 99 - po zwrocie dostajesz 599). MediaExpert ze swoimi kodami rabatowymi ma już inną politykę. Kupując produkt za 599zł i używając kodu na -500zł, dopłacasz 99zł i dostajesz fakturę na 99zł. W przypadku zwrotu kod rabatowy przepada

 

Czym jest mistyczny bon z mp3store? Nie wiadomo, bo nie ma regulaminu. Jest za to odpowiedź "nie chcesz, nie kupuj". No fajnie, szczególnie w przypadku wyłożenia 2400zł na IEMy.

Edytowane przez Martin87
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Odpowiedź nie chcesz nie kupuj padła przy pytaniu o zwrot - nie o bon. Przypominam kolejny raz nie ma zwrotów na zakup online w preorderze. Jest ryzyko jest odpowiednia cena. 

Bon wykorzystujesz = cena towaru obniżona o bon. Czas na wykorzystanie 1 rok od daty otrzymania. Wykorzystać bon można tez przy promocjach. 

 

ps. zobaczcie co napisał Wojtek

 

 

3 minuty temu, Jankos napisał:

Mój post został skasowany więc napiszę jeszcze raz: reguły wprowadzone po zakupie czyli zawarciu umowy nie obowiązują.

...a kupiłeś już? 

Koniec dyskusji tu jest miejsce na preorder i listę. Pytania o bon chyba juz wszystkie padły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Martin87 napisał:

Na handlowaniu bonami nie traci mp3store, tylko osoba, która sprzeda bon 700zł za 350. Bony oczywiście powinny być przyznawane po 14 dniach, aby uniknąć totalnego cebulactwa w stylu kupię, po 14 dniach oddam, a bon sobie zostawię.

 

Szkoda, że na moje pytanie nie padła odpowiedź, czy aby na pewno "domyśl się" to dobra odpowiedź? Przy płatności kartą prezentową w MediaMarkt w przypadku rezygnacji otrzymuje się całość w gotówce (czyt. kupisz produkt za 599zł, płacisz 500 prezentową, dopłacasz 99 - po zwrocie dostajesz 599). MediaExpert ze swoimi kodami rabatowymi ma już inną politykę. Kupując produkt za 599zł i używając kodu na -500zł, dopłacasz 99zł i dostajesz fakturę na 99zł. W przypadku zwrotu kod rabatowy przepada

 

Czym jest mistyczny bon z mp3store? Nie wiadomo, bo nie ma regulaminu. Jest za to odpowiedź "nie chcesz, nie kupuj". No fajnie, szczególnie w przypadku wyłożenia 2400zł na IEMy.

 

Moje dotychczasowe doświadczenia z MP3 (w Kraku) pokazują ewidentnie koleżeńskie podejście do klienta a nie "jedynie" biznesowe. Co oznacza, że niespecjalnie obawiam się o takie postawienie tematu przedsprzedaży, bonów. Masę spraw załatwiłem i "gębę" i zapewne nie tylko ja. Sugeruję podobne podejście, będziesz zdrowszy.

 

ZL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Superata napisał:

Przypominam kolejny raz nie ma zwrotów na zakup online. Jest ryzyko jest odpowiednia cena. 

 

No ciekawe czy UOKiK ma podobne podejście do takiej polityki zwrotów w przypadku umów zawieranych na odległość :) 

 

4 minuty temu, Superata napisał:

Akcja organizowana jest na określonych warunkach nie pasują nie ma sprawy. Zamykamy? 

Gdzie można przeczytać warunki dotyczące preorderów i bonów, które mają zastosowanie?

 

Swoją drogą świetnie wychodzi Ci ten PR - jesteś nowy, nie pasuje Ci to się nie odzywaj, posty pousuwam, "a kupiłeś już?" a w sumie zaraz to temat zamknę :D 

Edytowane przez Martin87
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko się wypowiadam, ale tutaj chyba muszę. Po pierwsze nikt nie każe zamawiać, po drugie, straszenie UOKiK może tylko zaszkodzić- między innymi w przypadku wprowadzania kolejnych nowych akcji przed sprzedażowych; po drugie nie wiem jak Wy wszyscy tutaj, ale ja jestem takim człowiekiem, który jak nie rozumie czegoś, to pyta- można zadzwonić, wysłać maila, a nie zaśmiecać wątek przeznaczony do wpisywania się na listę. Cebulandią jest chyba pepper, nie forum.mp3store.pl🤔

 

 

Edytowane przez Bednar19
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Chcecie dyskutować załóżcie sobie temat jakie dno te nasze promocje. Tu jest miejsce tylko na preorder i jego listę. Ewentualnie kwestie dostępności i realizacji zamówienia. 

 

Cytat

Bon wykorzystujesz = cena towaru obniżona o bon. Czas na wykorzystanie 1 rok od daty otrzymania. Wykorzystać bon można tez przy promocjach. 

 

To wyczerpuje moim zdaniem temat bonu - co z nim zrobisz twoja sprawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, MP3store napisał:

  Choć w przypadku słuchawek dokanałowych/dousznych niestety jest to problematyczne, gdyż słuchawki dokanałowe to produkt osobisty i zwrot jako taki nie obowiązuje ze względów higienicznych. I mam nadzieję, że tym samym rozwiązałem wątpliwość.  

 

 

Nie ma takiej opcji😏.

 

Edytowane przez audiozet01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, audiozet01 napisał:
23 godziny temu, MP3store napisał:

  Choć w przypadku słuchawek dokanałowych/dousznych niestety jest to problematyczne, gdyż słuchawki dokanałowe to produkt osobisty i zwrot jako taki nie obowiązuje ze względów higienicznych. I mam nadzieję, że tym samym rozwiązałem wątpliwość.  

 

 

Nie ma takiej opcji😏.

 

Tyle, że to pytanie:

 

11 godzin temu, RIH napisał:

Ja bardzo chętnie bym posłuchał - bo zakupem jestem zainteresowany.
Czy będzie taka możliwość - w Łodzi?

 

nie dotyczy kupna, odsłuchania i zwrotu ale wykonania odsłuchu w salonie na słuchawkach dedykowanych do odsłuchu. To chyba normalne, że klient przed wydaniem 1700zł chciałby się upewnić co kupuje. Ale to tylko moje zdanie, z którym forumowicze zgadzać się nie muszą...

Edytowane przez Jankos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstydźcie się, chłopaki organizują fajną promocję a Wy wyjeżdżacie z taką cebulą...wydaje mi się, że nie pasujecie do tego forum z takim podejściem, a Wasze komentarze o tym, jak wyrolować sklep MP3store, umieszczane na forum MP3store zostawię bez komentarza, bo dostanę warna. 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, rev napisał:

a Wasze komentarze o tym, jak wyrolować sklep MP3store, umieszczane na forum MP3store zostawię bez komentarza, bo dostanę warna. 

 

Korzystanie z ustawowych praw konsumenta i zwrócenie nieużywanego towaru = rolowanie sklepu 😂 A jak buty zamówisz, które okażą się za małe to w nich chodzisz na siłę, żeby przypadkiem nie "cebulić"? 

 

Świętych próbujecie udawać "nie pasujecie do tego forum", a w każdym dłuższym temacie jest przynajmniej jeden wpis, że ktoś kupił jakiś DAC czy nauszne, nie podeszły to zwrócił do sklepu i tyle. I dobrze, bo co w tym złego? Nie gra to nie gra, przed zapłatą towaru do ręki nie dostaniesz, więc nie sprawdzisz, nie przesłuchasz. 

Edytowane przez Martin87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Martin87 napisał:

A kto w tym wątku mówi o zwrocie dokanałówek?

 

Ehmmm, jesteśmy w wątku przedsprzedażowym FiiO FH7, nowych słuchawek... wait for it... DOKANAŁOWYCH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2019 o 19:19, Beh0lder napisał:

A dasz radę tak sprawdzić towar żeby dalej był nieużywany? ;) żaden sklep nie przyjmuje zwrotów dokanałowych, niezależnie od postawy moralnej właścicieli oraz świętości członków forum. 

 

Bzdura kompletna. Część polskich sklepów... Część na pewno przyjmuje. I duużo zagranicznych. 

Nie przyjmowanie zwrotów dokanałówek ze względów higienicznych jest bardzo naciągane. Ale u nas w kraju kupujący nie ma żadnych realnych mocy żeby się czemukolwiek sprzeciwić. 

Wystarczy że sklep podmieni używane tipsy i po sprawie. I to ryzyko z którym powinien się liczyć i każdy pro-konsumencki sklep się liczy. 

 

Oczywiście są odstępstwa... Oglądałem wiele dokanałówek na targach i ich stan wołał o pomstę do nieba. Ale to wina - za przeproszeniem - bezwstydnych brudasów. Jak można iść na targi w celu testowania sprzętu i nie wyczyścić uszu przed? 

 

Jeżeli ktoś zwróciłby doki w takim stanie, jak te które widziałem na targach to sklep spokojnie mógłby odmówić zwrotu - są jakieś granice. 

Ale jak ktoś kulturalnie podejdzie do tematu to sklep nie powinien robić problemów. 

 

Niestety u nas obie strony starają się wykorzystać prawo do granic możliwości dla własnej korzyści. I potem dochodzi do takich sytuacji. 

 

Przepraszam za offtop, ale nie może być tak, że ktoś rzuca absolutami w stylu "żaden sklep nie przyjmuje zwrotów", które nic z prawdą nie mają wspólnego. 

 

Ja ze swojej strony radzę kupować w MP3store sprzęty które można zwrócić lub które już się odsłuchało. W przeciwnym razie - są setki innych polskich i przede wszystkim zagranicznych sklepów które taki zwrot przyjmą, a i czasami zwrócą za wysyłkę powrotną. Po co się tu wykłucać o coś, czego nie ma się szans uzyskać?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, awayeah napisał:

Przepraszam za offtop, ale nie może być tak, że ktoś rzuca absolutami w stylu "żaden sklep nie przyjmuje zwrotów", które nic z prawdą nie mają wspólnego. 

Wywołany do tablicy chciałbym zamienić Absolut na Bolsa i przeredagować własną myśl : żaden sklep w którym ja jako persona chciałem dokonać zwrotu doków takowego nie przyjął, i to zarówno MediaMarkt/Saturn, jak i japońskie Yodobashi, Bic Camera. Cieszę się że na świecie istnieją takie sklepy które jednak na to pozwalają :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Beh0lder napisał:

Wywołany do tablicy chciałbym zamienić Absolut na Bolsa i przeredagować własną myśl : żaden sklep w którym ja jako persona chciałem dokonać zwrotu doków takowego nie przyjął, i to zarówno MediaMarkt/Saturn, jak i japońskie Yodobashi, Bic Camera. Cieszę się że na świecie istnieją takie sklepy które jednak na to pozwalają :)

 

Polskie sklepy, jeśli zakupu dokonujesz przez internet, muszą i nie mają nic do gadania. Masz ustawowe 14 dni na rezygnację z zakupów na odległość. To co mogą zrobić, to obciążenie Ciebie kosztami związanymi z ewentualnym pomniejszeniem wartości przedmiotu. Na przykład jeśli zwrócisz ubranie, które zostało zabrudzone, zwracają kwotę pomniejszoną o koszt pralni. Podobna logika działa w przypadku słuchawek, w przypadku dokanałówek oczywiste jest że tipsy mogą być nie zdatne do użycia przez kolejną osobę więc mogą obciążyć kupującego kosztem zakupu nowych. UOKiK wbrew pozorom bardzo sprawnie reaguje w takich przypadkach i warto z tego korzystać.

Gdzieś wcześniej pojawiła się informacja o tym, że w przypadku dokanałówek zwrot nie obowiązuje ze względów higienicznych. Sklepy internetowe przyjmują bez gadania zwroty bielizny...chyba nie muszą nic więcej dodawać.

Edytowane przez 2345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec
7 godzin temu, 2345 napisał:

 

Polskie sklepy, jeśli zakupu dokonujesz przez internet, muszą i nie mają nic do gadania. Masz ustawowe 14 dni na rezygnację z zakupów na odległość. To co mogą zrobić, to obciążenie Ciebie kosztami związanymi z ewentualnym pomniejszeniem wartości przedmiotu. Na przykład jeśli zwrócisz ubranie, które zostało zabrudzone, zwracają kwotę pomniejszoną o koszt pralni. Podobna logika działa w przypadku słuchawek, w przypadku dokanałówek oczywiste jest że tipsy mogą być nie zdatne do użycia przez kolejną osobę więc mogą obciążyć kupującego kosztem zakupu nowych. UOKiK wbrew pozorom bardzo sprawnie reaguje w takich przypadkach i warto z tego korzystać.

Gdzieś wcześniej pojawiła się informacja o tym, że w przypadku dokanałówek zwrot nie obowiązuje ze względów higienicznych. Sklepy internetowe przyjmują bez gadania zwroty bielizny...chyba nie muszą nic więcej dodawać.

 

Nie zgodzę się.  Tipsy możesz wymienić, ale ewentualne wirusy i bakterie ciągle mogą być gdziekolwiek w słuchawce.  Nie chciałbym otrzymać w gratisie choroby skóry albo nie wiem co takiego jeszcze. Jest to produkt użytku osobistego i wymieniając tipsy na nowe wcale nie mam 100% gwarancji ze wszystko jest okay. Każdy organizm wydziela coś do otoczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, szczygiel napisał:

 

Nie zgodzę się.  Tipsy możesz wymienić, ale ewentualne wirusy i bakterie ciągle mogą być gdziekolwiek w słuchawce.  Nie chciałbym otrzymać w gratisie choroby skóry albo nie wiem co takiego jeszcze. Jest to produkt użytku osobistego i wymieniając tipsy na nowe wcale nie mam 100% gwarancji ze wszystko jest okay. Każdy organizm wydziela coś do otoczenia. 

 

a jaki problem poddać iemy sterylizacji? w medycynie zdarza się, że aparaty słuchowe albo holtery używa wielu pacjentów i się je po prostu sterylizuje. są też specjalne urządzenia do czyszczenia i sterylizacji iemów.

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności