Skocz do zawartości

AUNE E1 MOD1 - modyfikacja oznaczenia L R


espe0

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem - jak drzazga w d#pie te oznaczenia kanałów :P

 

Oto mój sposób:

 

Bierzemy słuchawkę z oznaczeniem "R"

DSC_2392.thumb.JPG.162dc1e9baaedaa8ee54d24fc1f3a5c7.JPG

 

wykałaczką lub ściętym patyczkiem grzebuszkiem nakładamy 1/37 kropelki super glue do brzuszka R

 

_20190526_213847.thumb.JPG.ae7ab72f6fc1ee832e32250e54ba3710.JPG_20190526_213928.thumb.JPG.d4a59017077f5dc2161f1e0e7b8e0b81.JPG

 

po czym posypujemy kropelkę kleju sodą oczyszczoną

 

_20190526_213954.thumb.JPG.d12e31de0cde880150f8212ca66be8bd.JPG

 

teraz dmuchamy 

 

_20190526_214027.thumb.JPG.a14ba315ed343c7d5b75396b040338bc.JPG

 

i dostajemy przepiękne szorstkie oznaczenie prawego kanału 

 

_20190526_214051.thumb.JPG.fdd599723be95d86fc38cbd664f311dd.JPG

 

Teraz nawet w nocy bez problemu będziemy mogli zidentyfikować kanały.

 

Modyfikację można bez problemu zeskrobać paznokciem jakby co (ale trzyma wzorowo).

 

enjoy!

 

  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Andrewek napisał:

To teraz sprzedawaj na eBayu kit do takiego moda - 0,1ml kleju i 0,1g sody wraz z intrukcją za jedyne 5$ plus shipping :D 

Myślę że byłoby zbyt wiele reklamacji typu "nie polecam - słuchawki przykleiły mi się do stołu a ręka do głowy". Albo "wykonując czynności zawarte w instrukcji coś mnie zaswędziało w uchu i teraz nie potrafię wyciągnąć z niego palca" ...nie licząc sklejonych powiek, palców i wszystkiego dookoła. :P

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, espe0 napisał:

Myślę że byłoby zbyt wiele reklamacji typu "nie polecam - słuchawki przykleiły mi się do stołu a ręka do głowy". Albo "wykonując czynności zawarte w instrukcji coś mnie zaswędziało w uchu i teraz nie potrafię wyciągnąć z niego palca" ...nie licząc sklejonych powiek, palców i wszystkiego dookoła. :P

 

Reklamacji ...?! Do sądu by Cię podali. Nie wypłacił byś się. Trza by było posprzedawać te z-ty i sundary.:P

Ja używam, w tego typu sytuacjach, markera olejowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, chico99 napisał:

 

Reklamacji ...?! Do sądu by Cię podali. Nie wypłacił byś się. Trza by było posprzedawać te z-ty i sundary.:P

Ja używam, w tego typu sytuacjach, markera olejowego.

:D no... Tylko że chodziło mi o coś ewidentnie odstającego żeby po ciemku poznać. Mam nadzieję że tu się nikt nie poskleja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Też robiłem podobną modyfikacje w swoich E1, z tym, że po prostu kropelka bez sody. Do tego suwak z zawiniętego rzepu, owinięty izolacją i sprężynka na jacka dla żywotności :D. Niedoróbki wyeliminowano :)

jack.JPG

wypustka.JPG

Edytowane przez marcelmtbmx
Błąd ortograficzny
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności