Jump to content

Recommended Posts

Po sukcesie FiiO FH5 nie mogę się doczekać jak wielu z was premiery nowego modelu z tej serii FiiO FH7.

Słuchawki zapowiadają się wyśmienicie.

2019.213.jpeg

2019.210.jpeg

Nowy preorder trochę nietypowy nie z naszej winy po prostu konkurencja ma do nas żal, że was traktujemy lepiej :) 

Cena regularna: 2399 PLN

Cena w przedsprzedaży: 2399 PLN + Bon na zakupy w MP3Store wartości  700 PLN

Oferta ważna do 16 czerwca 2019 - do tego czasu przyjmujemy zapisy i wpłaty. W uwagach do zamówienia wpisujemy: FiiO FH7 + BON czekamy na @ zwrotny od obsługi i kontynuujemy realizacje zamówienia. Oczywiście w celach marketingowych najpierw lista :) 

Realizacja koniec czerwca.

1

2

3

• Like 1

Ufff. wolę rabat niż BON, chyba że Bony da się wydać na inne produkty w promocji..

Edited by Corvin74
  • Like 1

Panowie dyskusje o handlu w innym miejscu - bardzo proszę. 

Bony ważne rok, można wykorzystać je także w promocjach. 

Prosimy aby na razie osoby poważnie zainteresowane zakupem FiiO FH7 zapisywali się na preorder na liście.  

Będziemy rozmawiać z FiiO aby móc zrealizować zamówienia na oczekiwanych warunkach.

Problemem może być ograniczona ilość, a więc kto pierwszy ten lepszy i ten ma szanse załapać się na lepsze warunki.

Wpłaty wymagane dopiero w czerwcu, więc jeszcze mamy czas.

Zapraszamy do zapisów.   Kto pierwszy ten ma szansę na więcej :) .

Lista:

1 - wojtekC - 1szt

2

3

Lista:

1 - wojtekC - 1szt

2 - szczygiel - ja biore jesli bedzie 1700

3 - atr3yu - 1szt

Lista:

1 - wojtekC - 1szt

2 - szczygiel - ja biore jesli bedzie 1700

3 - atr3yu - 1szt

4 - tomanio1 -1szt

No i fajnie. Superata dzięki za jasno określone warunki. 

Lista:

1 - wojtekC - 1szt

3 - atr3yu - 1szt

4 - tomanio1 -1szt

5 - marec2 - 1 szt

Nie wiem jak wy, ale jeśli bon ma też moc przy promocjach to ja wystąpię do Mp3store o uznanie go przy tej. 

1 - wojtekC - 1szt

3 - atr3yu - 1szt

4 - tomanio1 -1szt

5 - marec2 - 1 szt

• Thanks 1

Panowie koniec dyskusji - czytajcie i sami wyciągajcie wnioski co zrobić z bonem. Każdy kolejny wpis buraczany będę usuwał.

1 - wojtekC - 1szt

3 - atr3yu - 1szt

4 - tomanio1 -1szt

5 - marec2 - 1 szt

W tym wypadku jest to specjalna oferta i jeśli ktoś nie jest zainteresowany to nie namawiamy nikogo do zakupu. To jest oferta dla ludków ewidentnie zainteresowanych.

Towar ściągamy na specjalnych warunkach i tylko raz.  Jeśli komuś taka opcja nie odpowiada to proszę się nie zapisywać i nie korzystać.

Normalnie zawsze można kupić później i zwrócić.   Choć w przypadku słuchawek dokanałowych/dousznych niestety jest to problematyczne, gdyż słuchawki dokanałowe to produkt osobisty i zwrot jako taki nie obowiązuje ze względów higienicznych. I mam nadzieję, że tym samym rozwiązałem wątpliwość.  

Dlatego zawsze namawiamy, aby w miarę możliwości podejść do sklepu i posłuchać jeśli mamy wątpliwość co do ostatecznego wyboru.

• Like 5

Dlatego zawsze namawiamy, aby w miarę możliwości podejść do sklepu i posłuchać jeśli mamy wątpliwość co do ostatecznego wyboru.

Ja bardzo chętnie bym posłuchał - bo zakupem jestem zainteresowany.
Czy będzie taka możliwość - w Łodzi?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

11 godzin temu, RIH napisał:

Ja bardzo chętnie bym posłuchał - bo zakupem jestem zainteresowany.
Czy będzie taka możliwość - w Łodzi?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Na pewno jeśli coś dostaniemy to udostępnimy. 

1 - wojtekC - 1szt
3 - atr3yu - 1szt
4 - tomanio1 -1szt
5 - marec2 - 1 szt

6 - userfrom - 1szt

1 - wojtekC - 1szt
3 - atr3yu - 1szt
4 - tomanio1 -1szt
5 - marec2 - 1 szt

6 - userfrom - 1szt

7 -kpt -10szt  (jak bedzie problem to odsprzedam za 1800zl)  -planuje i tak zakup czegoś grubszego wiec dla mnie to nie problem -taki ukłon dla forumowiczów,a przy okazji coś skapnie. chetni mogą sie dopisywać do mojej pod-listy 7a,7b itd.  Inni nomalnie wg. numerków.

Edited by kpt
  • Like 2
  • Haha 6

1 - wojtekC - 1szt
3 - atr3yu - 1szt
4 - tomanio1 -1szt
5 - marec2 - 1 szt

6 - userfrom - 1szt

7 -kpt -10szt

8 - docentore - 1szt

1 - wojtekC - 1szt
3 - atr3yu - 1szt
4 - tomanio1 -1szt
5 - marec2 - 1 szt

6 - userfrom - 1szt

7 -kpt -10szt

8 - docentore - 1szt

2 godziny temu, docentore napisał:

Ehmmm, jesteśmy w wątku przedsprzedażowym FiiO FH7, nowych słuchawek... wait for it... DOKANAŁOWYCH

Żadne pytanie nie dotyczyło zwrotu FH7, głównie z tego powodu, że sam nigdy nie chciałbym dostać używanych dokanałówek, szczególnie płacąc pełną cenę.

Problem dotyczył następującej sytuacji - po kupnie FH7 otrzymałem bon na 700zł. Kupuję wzmacniacz za 900zł, czyli musze dopłacić 200zł przelewem. Wzmacniacz mi nie podszedł - mam prawo go zwrócić w nienaruszonym stanie, szczególnie że zamawia się w ciemno, bez możliwości odsłuchu. I tu zrodziło się pytanie - czy w przypadku zwrotu:

a) dostanę 900zł

b) dostanę 200zł i bon do ponownego wykorzystania

c) dostanę 200zł, a bon przepada.

Pytania moje i od @Jankosmusiały zostać zadane, bo sam organizator preorderu niestety nie poinformował na jakiej zasadzie działa przyznawany bon (szczególnie, że stało się to ostatnio, po naciskach ze strony konkurencji). Nie wiem, może niektórym 700zł koło tyłka lata, ale moim zdaniem jest to dosyć istotne. Szczególnie w sytuacji c) atrakcyjność preorderu mocno spada, bo jestem zmuszony brać jakiś pewny zakup, ewentualnie bujać się ze sprzedażą nieużywanego wzmacniacza po portalach aukcyjnych.

Także darujcie sobie dalsze ataki na mnie, bo nikt tutaj nie próbował wydymać mp3store na bonach, nikt nie chciał zwracać używanych dokanałówek, nikt nie szuka cebuli, a jedynie chciałem wiedzieć wprost jak to wygląda, a nie dogadywać się na gębę po fakcie jak to ktoś tutaj zasugerował. Z mojej strony EOT, nie będę dłużej dyskutował z ludźmi, którzy nie potrafią przeczytać ze zrozumieniem dwóch zdań.

Przeklejam listę, żeby nie robić syfu kolejnym zamawiającym:

1 - wojtekC - 1szt
3 - atr3yu - 1szt
4 - tomanio1 -1szt
5 - marec2 - 1 szt

6 - userfrom - 1szt

7 -kpt -10szt

8 - docentore - 1szt

Edited by Martin87

Logicznie rzecz ujmując.  Dostajesz zwrot w takiej formie w jakiej zapłaciłeś.

Równie dobrze zakupy honorowane bonem mogłyby nie podlegać zwrotowi ze względu na specyfikę tej formy.  Ale aż tacy nie będziemy 😐

• Like 1

A już mam:) I napisze tylko tyle, że te słuchawki miążdzą wszystko co do tej pory dane mi było słychać. Łącznie z konstrukcjami nausznymi. Jednej rzeczy tylko nie mogę zrozumieć. Dlaczego fiio nie dodało kabla zbalansowanego? W tej konstrukcji balans jest mocno pożądany.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

47 minut temu, gentillo napisał:

A już mam:) I napisze tylko tyle, że te słuchawki miążdzą wszystko co do tej pory dane mi było słychać. Łącznie z konstrukcjami nausznymi. Jednej rzeczy tylko nie mogę zrozumieć. Dlaczego fiio nie dodało kabla zbalansowanego? W tej konstrukcji balans jest mocno pożądany.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Co mają lepszego w porównaniu do FH5?

Na pewno jest postep wzgledem FH5. Od razu da sie odczuć większą szczegółowość i separacje pomiedzy poszczegółnymi instrumentami. Bas bardziej konturowy, ale moim zdaniem jego całościowa ilość mniejsza. Tutaj ciężko mi się bylo zdecydować jako, że na FH5 jest bardziej miekko i przy dużym łupnięciu wydaje się, że zejście jest niższe co całościowo oddaje wrażenie większego udziało dolnego pasma. Scena minimalnie szersza i zarazem głębsza. Tak jak poprzednio słuchawki zmieniają mocno charakterystykę przy użyciu różnych tipsów. Nie bez znaczenia pozostaje też zmiana końcówek tulejek tak więc kombinacji jest nawet więcej niż w FH5.

20190605_092019.jpg

• Like 1
  • Thanks 1

W dniu 8.06.2019 o 00:24, lsd napisał:

Na pewno jest postep wzgledem FH5. Od razu da sie odczuć większą szczegółowość i separacje pomiedzy poszczegółnymi instrumentami. Bas bardziej konturowy, ale moim zdaniem jego całościowa ilość mniejsza. Tutaj ciężko mi się bylo zdecydować jako, że na FH5 jest bardziej miekko i przy dużym łupnięciu wydaje się, że zejście jest niższe co całościowo oddaje wrażenie większego udziało dolnego pasma. Scena minimalnie szersza i zarazem głębsza. Tak jak poprzednio słuchawki zmieniają mocno charakterystykę przy użyciu różnych tipsów. Nie bez znaczenia pozostaje też zmiana końcówek tulejek tak więc kombinacji jest nawet więcej niż w FH5.

20190605_092019.jpg

czy ja wiem, czy basu mniej... on jest inaczej zestrojony - mocniej postawili na jego szybkość i kontur

aha - no i oczywiście fh7 są świetne

Cóż, nie zaprzeczam. Do house wolałbym FH5, ale już do DnB FH7 :)