Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do 350zl


Darson65

Pytanie

Cześć, jakie słuchawki polecacie w tej cenie? Maja dobrze wygłuszać bo najczęściej słucham muzyki w MPK.

Słucham w sumie wszystkiego oprócz jakiegoś ostrego heavy metalu, lubię bas.

Byłyby napędzane xduoo X3 II, obecnie mam akgk518 po recablingu więc chciałbym żeby różnica w jakości dźwięku była duża.

I czy w tej cenie da się znaleźć słuchawki bluetooth z podobną jakością dźwięku jak te kablowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Cześć, jakie słuchawki polecacie w tej cenie? Maja dobrze wygłuszać bo najczęściej słucham muzyki w MPK.
Słucham w sumie wszystkiego oprócz jakiegoś ostrego heavy metalu, lubię bas.
Byłyby napędzane xduoo X3 II, obecnie mam akgk518 po recablingu więc chciałbym żeby różnica w jakości dźwięku była duża.
I czy w tej cenie da się znaleźć słuchawki bluetooth z podobną jakością dźwięku jak te kablowe?
Kabel vs bluetooth i to w tej cenie>niemożliwe(mowa o jakości)
Tu masz dobrą ofertę, przeczytaj cały opis

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-hybrydowe-iem-macaw-gt600s-8074986337?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No właśnie nie jesetem przekonany do dokanałowych, bo zawsze mi wypadały z uszu, a jakieś propozycje nauszne podobne wielkością do moich akg ewentualnie trochę większe?

Jakieś takie znalazłem, które z nich są najlepsze? Albo może jakieś inne jeszcze?

 Reloop rhp 30

Panasonic RP-HD6M

Marshall Major 3

Beyerdynamic dt240 pro

Sennheiser 4.20 albo 4.30

Edytowane przez Darson65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

BossHiFi B8 z aliexpress za ok 60$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 godzin temu, blueme napisał:

@Darson65

 

Hej, na pewno to co przychodzi od razu na myśl jako lepiej wygłuszający upgrade K518 to Creative Aurvana Live!

 

Jeśli chcesz słuchawki bezprzewodowe, to mogę polecić Panasonic RP HTX80, które mimoże nie mają ANC to też bardzo dobrze wyciszają

 

Znalazłem jeszcze takie słuchawki: Audictus Achiever, które będą lepsze?

Ale to są słuchawki do 200zł, nie znajdą się jakieś lepsze? Budżet mam o 150zł większy

Po prostu jakby znalazły się jakieś lepsze w budżecie 350zł i nie były większe niż CAL.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Każde grają trochę inaczej więc trudno powiedzieć a ja nie znam Twoich preferencji i czułości np. na basy

Ja bym wziął Panasonic bo one mają bdb dźwięk jak za tę cenę i dobrze wyciszają (ale za to są tylko Bluetooth i nie podłączysz ich kablem)

Wybierz te które Ci się najbardziej podobają i są najbardziej funkcjonalne (np. te Audictus są składane i mają odpinany kabel no i przecież możesz je zwrócić jak Ci się nie spodobają kupując przez internet)

Dziś nie musisz wydawać 350 zł na słuchawki, żeby mieć przyzwoicie grające i funkcjonalne za ok 200 zł (głównie dzięki chińskim markom, które jak w smartfonach bardzo podwyższyły poprzeczkę obniżając cenę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co do zasady tak

Ale jak masz podłączać na kablu to chyba lepiej wziąć te Audictus

Przy okazji Beyerdynamic dt240 pro to też dobre brzmieniowo słuchawki tylko dość mocno ściskają czaszkę, dla mnie są mocno niewygodne

Boisz się coś kupić i w razie czego zwrócić? ;)

 

 

Marshalle też spoko tylko bardziej grają średnicą, ale naturalnie i przyjemnie, za to dość słabo izolują

Edytowane przez blueme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Raczej boję się,że któreś będą mi pasowały,ale nie sprawdzając innych po prostu będę miał gorsze słuchawki nawet o tym nie wiedząc.

 

Marshalle słuchałem i wcale nie grają dużo lepiej niż moje AKG, Sennheisery HD 4.40 przez bluetooth miały lepszy dźwięk od marshalli 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czego się boisz? Że nie będziesz wiedział? Toż to luksus, większość wie że ma gorsze i musi z tym żyć :)

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, Darson65 napisał:

Raczej boję się,że któreś będą mi pasowały,ale nie sprawdzając innych po prostu będę miał gorsze słuchawki nawet o tym nie wiedząc.

 

Sam bym lepiej tego nie ujął, logika powala. Dylematy, z całym szacunkiem, młodego, początkującego audiofila. :D:P

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Rzeczywiście, logika powala

Takie osoby sprawiają, że forumowicze po prostu olewają podobne tematy

Gościu prosi o radę, otrzymuje ją i zaczyna kwestionować i podważać... skoro wiesz lepiej to po co pytasz, przeciez i tak zrobisz po swojemu?

To jest mega irytujące i odstręczające od jakichkolwiek porad podobnym ludziom "proszącym o radę"

Jak chcesz mieć słuchawki DUŻO lepsze, to raczej uzbieraj sobie tak min. z... 500 zł

Edytowane przez blueme
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Stoję przed podobnym wyborem i wczoraj zakładałem trochę słuchawek w warszawskim MM. Też rozczarowały mnie Marshale, jakiś dość brudny dźwięk, może do rocka ok, ale mało uniwersalne. Sennki 4.40 bardzo na tak, ale jednak mobilnie dla mnie za duże gabarytowo. W sumie, biorąc pod uwagę dźwięk i wygodę, dla mnie Audio-Technica ATH-AR3BT i JBL 45bt (55bt co dziwne grały ostrzej) . ATH-AR3BT lepiej się składają, sprzedawca twierdzi, że JBL-e bardziej awaryjne (?).  Słuchałem po kablu oczywiście.

 

Mam modowane K518, ale dawno ich nie słuchałem. Nie wydaje mi się, by w cenie 350 był znaczący progres. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Trochę więcej (399 pln) i jest Klipsch Reference on ear. Konkretny, bardzo dobrze kontrolowany bas, wygodne mobilnie, składane i dobrze tłumiace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności