Skocz do zawartości

Fanklub Lypertek


strong6

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, strong6 napisał:

Z tym co napisane powyżej też się zgadzam ;)
Ja basu sobie dodałem tipsami  -Crystalline Audio Crystal Tips SM-  a pisałem o nich wyżej. Świetne tipsy. Te w rozmiarze S/M idealnie pasują na malutką tulejkę jaka jest w Bevi.

Muszę w taki razie też z nimi sprawdzić, ogólnie Crystaline (do tej pory z szerszą tulejką) to moje ulubione pianki, stosuję z różnymi dokami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tommir napisał:

Muszę w taki razie też z nimi sprawdzić, ogólnie Crystaline (do tej pory z szerszą tulejką) to moje ulubione pianki, stosuję z różnymi dokami.

Sprawdz, tym bardziej że je znasz i cenisz. 
Do tej pory byłem wierny tipsom silikonowym, stroniłem od pianek, nie mogłem się do żadnych pianek przekonać.
Nie znałem wcześniej tipsów Crystaline (w rozmiarze S/M idealnie pasują do Bevi ), a teraz jestem nimi zachwycony. Bo i basu doszło i świetnie leżą w uchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, strong6 napisał:

Sprawdz, tym bardziej że je znasz i cenisz. 
Do tej pory byłem wierny tipsom silikonowym, stroniłem od pianek, nie mogłem się do żadnych pianek przekonać.
Nie znałem wcześniej tipsów Crystaline (w rozmiarze S/M idealnie pasują do Bevi ), a teraz jestem nimi zachwycony. Bo i basu doszło i świetnie leżą w uchu.

A przy okazji nie "zdejmują" tak sopranów jak większość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, chico99 napisał:

Narobiliście mi smaka, zrobię drugie podejście.

Albo laryngolog albo coś z tego wyjdzie.;)

Z tymi piankami nie miej obaw.
 

2 minuty temu, tommir napisał:

A przy okazji nie "zdejmują" tak sopranów jak większość.

Znów się zgadzam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, strong6 napisał:

Z tymi piankami nie miej obaw.

Rozumiem, że masz doświadczenie w wyciąganiu ich z uszu.:P

 

Ale wiem i znam. Dostałem od Maćka jedną parę ale z szeroką tulejką, do lypertków nie pasują. Będę musiał zamówić wszystkie rodzaje CT.

Pianki Cristal Tips doskonale dogadały się z dunu DN-1000. Uporządkowały w nich żywiołowy i nieokiełznany bas. O tym jednak więcej nie teraz i nie tutaj.:) 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, chico99 napisał:

Rozumiem, że masz doświadczenie w wyciąganiu ich z uszu.:P

 

Ale wiem i znam. Dostałem od Maćka jedną parę ale z szeroką tulejką, do lypertków nie pasują. Będę musiał zamówić wszystkie rodzaje CT.

Pianki Cristal Tips doskonale dogadały się z dunu DN-1000. Uporządkowały w nich żywiołowy i nieokiełznany bas. O tym jednak więcej nie teraz i nie tutaj.:) 

 

Nie musisz wszystkich rozmiarów. Ale możesz jeśli chcesz ;)
Podałem rozmiar sprawdzony pod Lypertek Bevi - S/M.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie nie nadają się do ciężkich, rockowych gitar. Zbyt łagodnie wychodzą. I scena raczej taki malutki klubie, niż sala koncertowa Za to jazz, chillout, ballady wspaniale na nich się słucha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego, że laryngolog innym razem.;)

Przygoda z tipsem utkwionym w uchu była, z mojej winy i na własne życzenie. Tym razem podszedłem do tematu bardziej metodycznie, i ... udało się.

Stokowe L-ki prawidłowo osadzone na tulejkach oraz właściwa ich aplikacja (naciąganie ucha przy wkładaniu, jakkolwiek to brzmi:P) dały tym razem

doskonały seal i nie mniej dobrą izolację.

 

Teraz o samych słuchawkach.

Hmm ... no nie wiem co napisać. Od dobrej chwili się zastanawiam ...i nic oryginalnego i błyskotliwego nie przychodzi mi do głowy. 

@strong6 , @tommir , @Najner , @Methuselah , @Jaro54 wyczerpaliście temat i nie ma już nic do dodania ...:D

Muszę jednak coś napisać, może się będę powtarzać ... A więc:

Tony niskie - wyraziste, kontrolowane i zwarte o midbasowym charakterze.

Średnica - solidna, detaliczna i bezpośrednia.

Tony wysokie - precyzyjne i naturalne

Scena - zrównoważona na szerokość i głębokość, z powietrzem i separacją.

 

Sygnatura Bevi urzeka liniowością i prostotą, w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Chciałoby się powiedzieć, aż dziw że można tak wiele za tak niewiele ...:)

Moja rekomendacja, kupować nie zastanawiać się, kto jeszcze nie ma, mieć powinien.:D

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tak w ogóle się zastanawiam jakby te Bevi zagrały z etymotikowymi choinkami. Wg mnie połowa "magii" etów bierze się właśnie z fantastycznej izolacji i głębokiej aplikacji - wydaje mi się, że jakby się dobrało tipsy o podobnej charakterystyce do Bevi, to mogłaby być bomba.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Najner napisał:

Ja to tak w ogóle się zastanawiam jakby te Bevi zagrały z etymotikowymi choinkami. Wg mnie połowa "magii" etów bierze się właśnie z fantastycznej izolacji i głębokiej aplikacji - wydaje mi się, że jakby się dobrało tipsy o podobnej charakterystyce do Bevi, to mogłaby być bomba.

 

14 minut temu, tommir napisał:

Tak się właśnie nad tym zastanawiałem czy by tipsy pasowały od etymotików. Korci mnie czy by nie poszukać i się nie przekonać ;)

Ja próbowałem na choinkach od Klipscha ale wolę na standardowych tipsach. Izolacja jest dobra, wręcz za dobra i człowiek dziwnie się czuje 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
16 minut temu, kubas246 napisał:

@UP Czekam tylko na jakieś opinie o jakości dźwięku i na dostępność :D Szukałem dobrych true wireless od paru miesiecy i Tevi spełniają wszystkie moje wymagania.

No to jak @Mayster posłucha. Albo @Methuselah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
15 godzin temu, Kuba71 napisał:

Czy ktoś chciałby się wypowiedzieć troszke o tych prawdziwie bezprzewodowych słuchawkach?🤪

http://www.hifiheadphones.co.uk/reviews/lypertek-tevi-true-wireless-earphone-review/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Lord Rayden napisał:

 

Same superlatywy, ale oni tym handlują ;) 

_________

 

Fajna recka :D 

 

 

Edytowane przez marek_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo są świetne i z TWS prawdopodobnie to najciekawsza propozycja za te 400 zł. Bawiłem się nimi ze 2 tygodnie temu przez kilka dni.

 

@Methuselah ma u siebie sampla od jakiegoś czasu, więc pewnie jakieś pierwsze wrażenia wrzuci wkrótce. Dostępność w PL od przyszłego tygodnia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Mayster napisał:

Bo są świetne i z TWS prawdopodobnie to najciekawsza propozycja za te 400 zł. Bawiłem się nimi ze 2 tygodnie temu przez kilka dni.

Mialeś okazję porównać TWS do Tevi? Mój kolega właśnie szuka jakichś true wireless do pięciu stówek, mógłbym go do Ciebie podesłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Najner napisał:

Mialeś okazję porównać TWS do Tevi? Mój kolega właśnie szuka jakichś true wireless do pięciu stówek, mógłbym go do Ciebie podesłać.

 

Przez TWS miałem na myśli truly wireless. Nie kojarzę takiego modelu słuchawek poza tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności