Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

IBASSO DX220 Problem ze sklepem google play i youtube


Kofyk

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem ostatnio Ibasso DX220, jest to mój pierwszy sprzęt tego producenta. Mam problem z aplikacjami google.

1. Sklep Google Play instaluje się ale kiedy klikam pobierz wiesza się i wyskakuje "Aplikacja Sklep Google Play przestała działać"

2. Podobnie z YOUTUBE - "Aplikacja YOUTUBE przestałą działać". Korzystałem z YOUTUBE przez chroma ale po kilku godzinach wyskoczył komunikat o wyciszeniu i nie dało się korzystać, więc zmieniłem na inną przeglądarkę i było ok.

Instalowałem kilka razy, czyściłem urządzenie do zera....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopczykowie... iBasso nie ma zainstalowanych google apps z racji licencji i opłat z tym związanych. Dlatego jest tam wbudowana apka pozwalająca pobierać aplikacje z alternatywnego źródła, ale na sklep play bym  nie liczył bez roota i paru mambo-jambo w plikach systemowych. Bez odpowiednich certyfikatów i tym podobnych z tego co wiem, można instalować sobie te apki, a i tak nie będą działać. Trzeba więc albo żyć z tym co się ma, albo czekać na soft od Lurkera, który z tego co wiem, już nad nim pracuje. Wtedy będzie i root i gappsy i działający sklep google.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że skoro aplikacja się zainstalowała i nawet chodziła przez pare minut - zalogowałem się i przeglądałem w niej inne aplikacje do zainstalowania - to pewnie zaprzestała współpracy w wyniku błędu... Ach, młodość.

 

Gołowąs można uznać za zarośnięty.

Niegdyś chłopczyk dziękuje 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APKpure w dx220 służy do ściągania nowych apek - tam też się zagląda czy są jakieś aktualizacje do ściągnięcia - robi się to ręcznie, ale działa

 

sklep play nie działa i nie będzie działał na oficjalnym sofcie iBasso - bo iBasso woli wypuścić tańszego grajka bez drogiej licencji wspaniałej wielkiej korpo...

 

chwile po premierze niejaki Lurker wypuszcza modyfikowany soft, w którym jest działający sklep play - co ciekawe wgranie tego softu nie ma wpływu na gwarancję i iBasso lubi się z Lurkerem z wzajemnością :) są też tacy, którym soft Lurkera lepiej gra

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2019 o 13:53, mykupyku napisał:

APKpure w dx220 służy do ściągania nowych apek - tam też się zagląda czy są jakieś aktualizacje do ściągnięcia - robi się to ręcznie, ale działa

 

sklep play nie działa i nie będzie działał na oficjalnym sofcie iBasso - bo iBasso woli wypuścić tańszego grajka bez drogiej licencji wspaniałej wielkiej korpo...

 

chwile po premierze niejaki Lurker wypuszcza modyfikowany soft, w którym jest działający sklep play - co ciekawe wgranie tego softu nie ma wpływu na gwarancję i iBasso lubi się z Lurkerem z wzajemnością :) są też tacy, którym soft Lurkera lepiej gra

 

 

 

 

Moja osoba należy do takich owakich, którym Lurker grał lepiej (na dx90).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności