Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do 500zł. (+ ew. źródło do 100zł.)


Mateusz98

Pytanie

Cena: do 500zł. (+/- 50zł.)

Typ szukanych słuchawek: zamknięte, mikrofon zbędny

Posiadane źródło dźwięku: układ zintegrowany w PC, ale jeżeli warto będzie zakupić jakiś wzmacniacz czy coś takiego to jakąś pierdółkę do 100zł. mogę kupić :)

Preferowana tonalność docelowa: w miarę wyrównana, ale z wyróżniającym się głębokim basem

Gatunki muzyczne: słucham tak naprawdę wszystkiego od metalu aż po muzykę elektroniczną

Dotychczas posiadany lub testowany sprzęt: ISK HD9999 zakupiłem 3 dni temu przez internet, ale okazało się to błędem bo o ile dźwiękowo i basowo jest wszystko okej (bas mógłby być głębszy i mogłoby go być troszeczkę więcej) to izolacja leży, a to ważna cecha której wymagam od słuchawek dlatego zdecydowałem się na zwrot i zakup czegoś lepszego, nie chcę kolejnej frustracji dlatego wolę dołożyć więcej $ 😉

Sprzęt, który wstępnie został upatrzony do zakupu: brak, nie wiem kompletnie jak szukać wg moich kryteriów, zbyt dużo do wyboru tych słuchawek teraz :D

 

Liczę na waszą pomoc, bo każde użycie ISK HD9999 wiążę się teraz z frustracją że wydałem prawie 3 stówy na coś co mnie tylko irytuje tą izolacją, a raczej jej brakiem. Wygoda użytkowania mega jeżeli chodzi o to jak słuchawki układają się na głowie, ale już byłbym skory wytrzymywać jakiś większy ucisk jeżeli miałoby to pozytywnie wpłynąć na izolację. Długo używałem słuchawek dokanałowych (różnych) i wiem że ciężko (?) będzie znaleźć coś co ma porównywalną izolację od otoczenia, a zarazem zachowuje jakość dźwięku i komfort. Z góry dzięki za każdą odpowiedź. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Cena: do 500zł. (+/- 50zł.)

Typ szukanych słuchawek: zamknięte, mikrofon zbędny

Posiadane źródło dźwięku: układ zintegrowany w PC, ale jeżeli warto będzie zakupić jakiś wzmacniacz czy coś takiego to jakąś pierdółkę do 100zł. mogę kupić

Preferowana tonalność docelowa: w miarę wyrównana, ale z wyróżniającym się głębokim basem

Gatunki muzyczne: słucham tak naprawdę wszystkiego od metalu aż po muzykę elektroniczną

Dotychczas posiadany lub testowany sprzęt: ISK HD9999 zakupiłem 3 dni temu przez internet, ale okazało się to błędem bo o ile dźwiękowo i basowo jest wszystko okej (bas mógłby być głębszy i mogłoby go być troszeczkę więcej) to izolacja leży, a to ważna cecha której wymagam od słuchawek dlatego zdecydowałem się na zwrot i zakup czegoś lepszego, nie chcę kolejnej frustracji dlatego wolę dołożyć więcej $

Sprzęt, który wstępnie został upatrzony do zakupu: brak, nie wiem kompletnie jak szukać wg moich kryteriów, zbyt dużo do wyboru tych słuchawek teraz

 

Liczę na waszą pomoc, bo każde użycie ISK HD9999 wiążę się teraz z frustracją że wydałem prawie 3 stówy na coś co mnie tylko irytuje tą izolacją, a raczej jej brakiem. Wygoda użytkowania mega jeżeli chodzi o to jak słuchawki układają się na głowie, ale już byłbym skory wytrzymywać jakiś większy ucisk jeżeli miałoby to pozytywnie wpłynąć na izolację. Długo używałem słuchawek dokanałowych (różnych) i wiem że ciężko (?) będzie znaleźć coś co ma porównywalną izolację od otoczenia, a zarazem zachowuje jakość dźwięku i komfort. Z góry dzięki za każdą odpowiedź.

Może to cię zainteresuje

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-hybrydowe-iem-macaw-gt600s-8074986337?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności