Jump to content
Superata

Fostex TH909 BLUE - specjalna limitowana edycja

Recommended Posts

Fostex TH909 - specjalna limitowana edycja tylko 300 sztuk na cały świat! My też je będziemy mieli :) 

Dane słuchawek: TH909(SB).pdf

TH909(SB)_naname.jpgTH909(SB)_side.jpgTH909(SB)_front.jpg

• Like 1

• Similar Content

• By Superata
      Test:
      https://www.stereolife.pl/4041

" Aries G2 jest w moim przekonaniu cyfrowym źródłem bliskim audiofilskiego absolutu. Nie chcę, i być może nawet nie powinienem sobie wyobrażać do czego będzie zdolny w połączeniu z trzema innymi urządzeniami z tej serii. Wiem, że chciałbym mieć taki transport w swoim systemie odniesienia i na razie to mi wystarczy.

Co więcej, gdybyśmy przebudowali Ariesa G2 i zrobili z niego normalnego, domowego peceta, prawdopodobnie byłby beznadziejny. Ale, w odróżnieniu od takich blaszaków, zbudowano go tylko w jednym celu. Ma odtwarzać muzykę. I robi to genialnie" 

• By Superata
      Po sukcesie FiiO FH5 nie mogę się doczekać jak wielu z was premiery nowego modelu z tej serii FiiO FH7.
      Słuchawki zapowiadają się wyśmienicie.

Nowy preorder trochę nietypowy nie z naszej winy po prostu konkurencja ma do nas żal, że was traktujemy lepiej  

Cena regularna: 2399 PLN

Cena w przedsprzedaży: 2399 PLN + Bon na zakupy w MP3Store wartości  700 PLN

Oferta ważna do 16 czerwca 2019 - do tego czasu przyjmujemy zapisy i wpłaty. W uwagach do zamówienia wpisujemy: FiiO FH7 + BON czekamy na @ zwrotny od obsługi i kontynuujemy realizacje zamówienia. Oczywiście w celach marketingowych najpierw lista  

Realizacja koniec czerwca.

1
      2
      3
    • By Superata
      Raport podsumowanie High End Monachium 2019

HE19=PM_Abschluss_Nr8_GB_V6.pdf

• By Superata
      Nasz wysłannik słynny Don Pedro i wywiad z przedstawicielem Atell&Kern 
      Film trochę zajmuje  
      Mam nadzieję, że was zaciekawi. 
      20190510_134604.mp4

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy