Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

K712 i doki - E1 ?


misieknhk

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie,

 

Mam tu duża prośbę o wytyczenie planu/pomysłu na dalsze słuchanie i cieszenie się muzyką...ale może od początku.

Z racji małych dzieciaków w domu słuchanie wieczorami muzyki z głośników stało się wręcz mało możliwe .

Kolega wsadził mi na uszy HD681 i zaczęło się. Pierwsze zauroczenie szczegółami , prywatność w uszach itp...

Myślałem ze jestem basolubem wiec odblokowałem bass porty - później było mało mocy z ziemniaka więc dokupiłem smsl idea.

I jak to mówią apetyt rośnie w miarę jedzenia i wpadły K712 - oczarowały mnie ciepełkiem szczegółami i sceną .Okazało się ze wcale nie jestem basolubem i w nich jest mi dobrze - no może ciut mi jeszcze brakuje.

Podejrzewam , że z racji braku napędzenia ich odpowiednio  jeszcze ich do końca nie poznałem. 

Problem zaczął się gabarytowy jak potrzeba wsiąść K712 na spacer z wózkiem czy na wyjazd w siną dal i wpadł pomysł na doki.

Po lekturze na forum najpierw miały być budżetowe Moondrop Crescent ale natchnąłem się jeszcze na Aune E1 , które "chyba" graja podobnie jak K712.

I teraz pytanie jak to wszystko ugryźć aby za dużo nie wydać , a zasilić K712 i posłuchać coś przez np. E1 mając do dyspozycji smsl idea , telefon(P20) z tidalem plus muzyke we flacach i dts'ie.

Stacjonarnie Aune X1s czy Nuforce Icon Hdp plus np M0 do jednego i drugiego czy może jakiś przenośny "większy" odtwarzacz . 

Liczę na podpowiedzi za które z góry dziękuję...

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

 

6 godzin temu, misieknhk napisał:

Myślałem ze jestem basolubem wiec odblokowałem bass porty - później było mało mocy z ziemniaka więc dokupiłem smsl idea.

I jak to mówią apetyt rośnie w miarę jedzenia i wpadły K712 - oczarowały mnie ciepełkiem szczegółami i sceną .Okazało się ze wcale nie jestem basolubem i w nich jest mi dobrze - no może ciut mi jeszcze brakuje.

Jednak jesteś.

Wzmak ze źródłem na dół wózka gdzieś i jechane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
10 godzin temu, misieknhk napisał:

Liczę na podpowiedzi za które z góry dziękuję...

Jeśli chodzi o E1 - to niesamowitym plusem tych słuchawek jest to że grają kapitalnie nawet jak je do domofonu podłączysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności