Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

marco-polo

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, LuQi napisał:

Czy ktoś wie kiedy będzie dostępny w sprzedaży E1DA #9038D?

 

2D1EC8CF-77E3-4FD7-9E20-9AE7F57BA2BF.jpeg

 

@espe0 jak byś miał polecić coś typu E1DA co miałeś okazję testować i co według Ciebie mogłoby się fajnie zgrać z Fostexami TH610 to co by to było? 

E1de S mam dalej, przepięknie współpracuje mi z 400i. Fostexy słuchałem ale nie miałem ich u siebie żebym mógł coś powiedzieć na temat synergii z e1dą czy czymkolwiek innym. Pewnym jest to że e1da ma bardzo duży potencjał, moc i transparentność. Sabre 9038 brzmi tu nadzwyczaj liniowo ale i organicznie i skocznie. Jakby mi się popsuła to z miejsca kupię nową.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MrBrainwash napisał:


Niezły bajer. :D

Chłopaki po prostu umieją się bawić i pomysłami i elektroniką. Dobry pomysł i umiejętność jego bezbłędnego wykonania to prawdziwa sztuka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2020 o 17:43, requal napisał:

Doszedł Dd tc35 dongle. Fajnie to gra. Sygnatura SABRE (nie wiem co jest w środku) z krótszym basem, ale z odpowiednią masą i bardziej zaokrąglonymi wysokimi tonami, dźwięk nie zbyt podkolorowany, tak jak lubię. Duża swoboda w prezentacji. Za te pieniądze must have jak ktoś ma padakę w tele

Brałem stąd
https://s.click.aliexpress.com/e/_BOMW1Z

What DAC it has?

CS42L42

 

masz na dole na ali odpowiedź bo ktoś się pytał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep DD ma teraz jeszcze jeden produkt z oznaczeniem B, nie wiem czy gra inaczej. Różni się budową. 

 

171,29 zł | DD TC35B rodzaj usb C do Jack 3.5 adapter do kabla dla telefon komórkowy z androidem Huawei Xiaomi oppo vivo SAMSUNG itp, 384 kHz/32bit
https://s.click.aliexpress.com/e/_BS9AlN

Edytowane przez requal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to połączyć żeby to dobrze się zgrało z komputerem i ze słuchawkami? little bear b-4 z Bursonem S.M.S.L AD18 i FX-AUDIO X6. Czy można w nich zamontować op -ampy Bursona? Jak tak to które wersje są najlepsze? Dziękuję za jakiekolwiek odpowiedzi.

IMG_20200407_094045.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MrBrainwash napisał:

 

Wydaje mi się, że kilka osób na forum miało tego pędraka, rzeczywiście lepszy od DF blacka?

 

8 maja Ci powiem :P Zamówiłem na próbę, wewnetrzny Janusz nie da 200zł za używanego ani 300zł za nowego Blacka. Black jest warty 150zł, Red jest warty 350zł. Jak za 80zł zagra jak Black to będe zadowolony. Mam podobną opinię o SMSL Idea- dźwięk szorstki, nieprzyjemny, choć mocy więcej niż Black i Red.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj zdaje się jest porównanie. W innym wątku armin twierdzi, że to to samo. 

 

https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/review-and-measurements-of-speaka-usb-dac-and-headphone-amplifier.2423/

 

Wychodzicna to, że conajmniej tak samo dobre albo i lepsze za połowę ceny używki Black'a. 

 

Z tym, że nie ze wszystkimi telefonami śmiga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MrBrainwash napisał:

Wydaje mi się, że kilka osób na forum miało tego pędraka, rzeczywiście lepszy od DF blacka?

Mam, nie wiem czy lepszy, bo nie miałem nigdy blacka (na podstawie opisów grania dfb mam wrażenie, że to inne granie).

Ma jakiś przester czy coś w dźwięku. Przy ustawieniu głośności ok. 75% i więcej, gdy działa jako źródło dla zewnętrznego wzmacniacza słuchawkowego.

Gdy używam go jako wzmacniacz słuchawkowy to ustawienie głośności na 70% by mnie zabiło, więc nie sprawdzałem czy też występuje taki przester :D. Dla słuchawek 600 om ustawiałem głośności max do 25%, potem już dla mnie było za głośno.

Dla mnie dźwięk gładszy i ogólnie całościowo lepszy niż bezpośrednio z usb w komputerach do których go podpinałem.

Ogólnie jestem z niego zadowolony. Do niedawna uważałem, że za 80-90 zł to dobry zakup, ale w tej chwili to nie wiem. Jednak te przestery jako dac trochę psują ten piękny obraz :D.

A co więcej, za ok. 140 zł można było ostatnio brać meizu hifi dac pro, a za ok. 80 zł bez pro - w sumie nawet wziąłem wersję pro, to sobie sprawdzę, czy usłyszę jakąś różnicę względem dac audio ;).

Edytowane przez bob2000
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, neonlight napisał:

Ja to widzę tak - Black 350, Red 150. :ph34r:

Dźwiękiem może tak być, też wolę bardziej analogowy dźwięk. Red ma więcej mocy, Black bez wzmaka jest dobry do 32-64 omowych. Jeden i drugi świetne zgrywają się z lampami. Stary Black 1.0 można czasem trafić za grosze a jest bardzo dobry, sygnatura coś bliżej Reda, mocy trochę mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, gumiak9 napisał:

Dźwiękiem może tak być, też wolę bardziej analogowy dźwięk. Red ma więcej mocy, Black bez wzmaka jest dobry do 32-64 omowych.

Red ma więcej mocy pod kompem, pod Android'em ma ograniczenie i jest słabszy od Black'a, a na dodatek jest neutralny i jasny, czego nie lubię.

 

6 godzin temu, pekin93 napisał:

..z 4XX było za jasno.

Stawiam na niewysterowanie HE4XX. ;) 

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 14.04.2020 o 00:44, gumiak9 napisał:

 

8 maja Ci powiem :P Zamówiłem na próbę, wewnetrzny Janusz nie da 200zł za używanego ani 300zł za nowego Blacka. Black jest warty 150zł, Red jest warty 350zł. Jak za 80zł zagra jak Black to będe zadowolony. Mam podobną opinię o SMSL Idea- dźwięk szorstki, nieprzyjemny, choć mocy więcej niż Black i Red.

 

Miał być 8 maja, przyszedł szybciej. Słucham, ale podobieństwa do Blacka nie stwierdzam :D 

IMG_20200505_185757.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jakby ktoś nadal był zainteresowany wzmacniaczami z chin to E1DA wypuścił do sprzedaży model 9038D czyli z wyjściem niezbalansowanym 3.5mm ;)

Edytowane przez pawelekdabek
  • Like 3
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 5.05.2020 o 19:06, gumiak9 napisał:

 

Miał być 8 maja, przyszedł szybciej. Słucham, ale podobieństwa do Blacka nie stwierdzam :D 

IMG_20200505_185757.jpg

Co na plus twoim zdaniem, a co na minus względem DFB? Bo mam to ustrojstwo (obecnie na sprzedaż, jak by ktoś był zainteresowany) i zastanawiam się czy jest sens dopłacać ponad 2x do DF'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał coś z najlepszym stosunkiem jakości do ceny to warto za 40$ kupić to: https://pl.aliexpress.com/item/4000328408705.html

 

A tutaj recenzja: https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/hidizs-s8-usb-c-headphone-adapter-review.10823/

Sonata to OEM Hidizs czyli dokładnie to samo tylko w innej obudowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2020 o 15:20, nms007 napisał:

Co na plus twoim zdaniem, a co na minus względem DFB? Bo mam to ustrojstwo (obecnie na sprzedaż, jak by ktoś był zainteresowany) i zastanawiam się czy jest sens dopłacać ponad 2x do DF'a?

Już go nie mam, tak z pamięci to na pewno był głośniejszy, grał jaśniej od Blacka i w tej cenie bardzo dobrze. Czasami miałem jakieś pyknięcia przy starcie odtwarzania, z One Plusem też nie chciał zagrać choć był wykrywany.  Black gra bardziej analogowo, nie wyostrza, gra z telefonem. W połączeniu z pc przy moim usb nie potrzeba Jitterbuga Idefendera itp.  Ja miałem Blacka jak nowy kosztował 180zł a używane 130-150zł, w aktualnej cenie bym nie kupił. Jak Lusya Ci nie szumi, nie ma trzasków itp to polowałbym na używanego Reda za 350zł lub szukał jakiegoś innego chińczyka jak E1DA. Przy wyższym budżecie polecam Cyrus Soundkey, dla mnie to charakter grania przypomina trochę  Black (brzmienie nieco jaśniejsze) z mocą Reda (nieco mocniejszy). W cenie 400zł dla mnie lepszy wybór niż droższy Red i SMSL Idea. 

Edytowane przez gumiak9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności