Skocz do zawartości

Samsung note 9 konta LG v30


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jeśli chodzi o brzmienie to samsung gra cieplej, z podkolorowanym basem i dosyć wyraźną głębią, bardziej muzykalnie. LG jest surowszy, dokładniejszy, również z mocnym ,ale surowym basem, z szerszą sceną. Samsung posiada podwojny tryb wzmacniacza, a LG potrójny i tutaj może być zauważalna różnic. Nie chodzi o samą głośność, ale lepsze naprędzenia słuchawek. Sonorus VI są niskooporowe, ale sam podlaczajac hd630(32ohm) do note9 nie byłem tak zadowolony ,jak z V30 w trybie high gain

Edytowane przez Loke13
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
9 godzin temu, Rigatio napisał:

LG jest duzo lepszy. Jeden warunek: polecam kupno USB Audio Pro i w ustawieniach zaznaczenie trybu bit perfect na ON. W takiej konfiguracji V30 bije większość dapów do 350 euro, nie mówiąc już o smartfonach.

Tak z ciekawości zapytam. Słuchałes USB audio pro na note9?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Porównywal ktoś brzmienie LG v30 np z Onkyo DP-X1 oraz Piooner xdp-300r? Czy LG przegrywa na tym froncie? 

 

No i pytanie, jaki DAP do 5000zl grający ciepło, z piękną średnica i wokalami będzie dobrym partnerem dla słuchawek Final Sonorous VI? 

P. S. Posiadam wzmacniacz sluchawkowy Ifi Can Se... Czy można go podłączyć do telefonu? A jeśli tak, to w jaki sposób? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
On 6/2/2019 at 10:01 AM, Rockman81 said:

Porównywal ktoś brzmienie LG v30 np z Onkyo DP-X1 oraz Piooner xdp-300r? Czy LG przegrywa na tym froncie? 

 

No i pytanie, jaki DAP do 5000zl grający ciepło, z piękną średnica i wokalami będzie dobrym partnerem dla słuchawek Final Sonorous VI? 

P. S. Posiadam wzmacniacz sluchawkowy Ifi Can Se... Czy można go podłączyć do telefonu? A jeśli tak, to w jaki sposób? :)

Witam, posiadam v30 i pioneera xdp-300r. Porównywałem je wielokrotnie. Obecnie na obu urządzeniach używam UAPPa. Po instalacji UAPPa na v30 oraz odpowiedniej konfiguracji: bit perfect- ON, upsample- OFF, buffer size- 600 milisec., v30 doznał wyraźnej poprawy jakości dźwięku i myślę, że jakościowo zbliżył się do pioneera. Jednak nie gra jak pioneer i już. Pionka słucham z balansu i różnica jest. Na pierwszy odłuch mogą wydawac sie porównywalne, jedynie z różnicami w charakterze- V30 gra cieplej, trochę duszniej, z dobrą dynamiką. Scena wydaje się dosyć szeroka, w miarę głęboka i jakość dźwięku bardzo dobra. Jednak po przesiadce na 300r dźwięk się jeszcze bardziej oczyszcza, zdecydowanie otwiera ku górze (pioneer jest jaśniejszy, czystszy, ma więcej powietrza, można powiedzieć, że się skrzy w górnych rejestrach), bas jest szerszy, dźwięk jest większy i żywszy, chwilami traci się zupełnie wrażenie słuchania na słuchawkach, gdzie przy V30 nie da się o tym zapomnieć, mimo, że i tak jest moim zdaniem świetnie. Pioneer bardziej wyrafinowany, trochę chłodniejszy, dźwięk bardziej "highendowy". V30 jest znakomity i myslę, że do 1000-1200 zł jest jedną z lepszych opcji, jesli porównywac go z DAPami.

On 5/21/2019 at 9:06 PM, Loke13 said:

Tak z ciekawości zapytam. Słuchałes USB audio pro na note9?

Tak. Wydaje mi się jednak, że warto sprawdzić samemu. Różnice jakościowe dla mnie zdecydowanie na korzyść V30 (między innymi dlatego go kupiłem, nie dlatego tak piszę, że go kupiłem:)

Edytowane przez Rigatio
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, Rigatio napisał:

Tak. Wydaje mi się jednak, że warto sprawdzić samemu. Różnice jakościowe dla mnie zdecydowanie na korzyść V30 (między innymi dlatego go kupiłem, nie dlatego tak piszę, że go kupiłem:)

Ja sprawdzałem na v30 i note9 i przewagi LG nie uswiadczylem 

W dniu 2.06.2019 o 10:01, Rockman81 napisał:

No i pytanie, jaki DAP do 5000zl grający ciepło, z piękną średnica i wokalami będzie dobrym partnerem dla słuchawek Final Sonorous VI? 

Nie słuchałem sonorus ,ale jeśli chodzi o dapa ,to poczytaj o ak sr15 i dapach od sony(zx300,wm1a/wm1z), lub cowon plenue D2(tego nie słyszałem, ale z kilku recenzji ,tak był opisywany)

Edytowane przez Loke13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności