Jump to content
Sign in to follow this  
robsaint

następca pubg

Recommended Posts

Cześć,

2 lata temu wkręciłem się w fps Battle Royale PUBG. Jest już może jakiś godny następca? Tylko taki w realiach współczesnych bez kreskówki...

Edited by robsaint

Użyj Google albo for komputerowych.

No to wielkie dzięki za podpowiedź. Weź jeszcze napisz do admina żeby przeniósł tę część na jakieś inne forum.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Om3nov
      Witam, szukam głośników, kolumn do komputera (albo wzmacniacz + kolumny, nie wiem co lepsze, nie znam się w ogóle) do 850zł, zależałoby mi, żeby zagrało to możliwie dobrze (o ile to w ogóle możliwe) na karcie dźwiękowej wbudowanej w płytę główną, interesuje mnie zestaw 2.0 ewentualnie 2.1 (tutaj też nie wiem na co się zdecydować, więc liczę, że ktoś coś doradzi) w przyszłości planuję dokupić jakiegoś sensownego DACa, jeśli ma to znaczenie dla sprawy, kolumny/głośniki mają stać docelowo na biurku, na codzień słucham rapu/rocka. Jestem otwarty na wszelkie rady. 

Zastosowanie to głównie gry oraz muzyka. Pokój to jakieś 13m2
    • By SSJ Maro
      Witam szukam słuchawek do 1000zł, przegladalem tysiac stron internetowych i nie moge sie zdecydować..
      Słuchawki maja byc przeznaczone tylko do gier FPS typu: CS, Rainbow Six jak najlepszy dzwiek 7.1 co do tej ceny + mikrofon nie musi byc idealny byleby dac info druzynie.
      Aktualnie przez cztery lata posiadalem Razer Kraken 7.1 w sumie bylem zadowolony ale czas na zmiany bo juz sa troszke zniszczone.
      Zastanawialem sie nad sluchawkami Asus STRIX 7.1 tylko dlatego ze maja niby osobne glosniczki w kazdym nauszniku ale sporo negatywnych opini co do tych sluchawek wiec juz mam metlik w glowie.
      Jakie sluchawki polecacie do tej ceny?
      Dziekuje za odpowiedzi
    • By Volfensten
      Witam,
      Niecałe dwa lata temu za poradą uzyskaną na tym forum zakupiłem Superluxy HD668B.
      W kwestii dźwięku nie oczekuję nic więcej, natomiast problem z wygodą - nie nadają się na dłuższe sesje.
      Nie tylko strasznie pocą się uszy i ich okolice ale także poduszki przy pałąku zostawiają na głowie dwa łyse placki 

Chciałbym poprosić o propozycję co do nowych słuchawek - przeznaczone będą do użytku domowego przed komputerem, do gier i muzyki w sumie głównie ze Spotify.
      Słuchawki nie muszą dobrze wygłuszać otoczenia. Mikrofon opcjonalny, zawsze mogę sobie podpiąć do kabla Zalmana.
      Główną cechą którą chciałbym się kierować to wygoda korzystania przy dłuższych posiedzeniach.

Z góry serdecznie dziękuję!
    • By Atlantir
      Witam! Przychodzę tutaj z pytaniem czy do 100 zł można kupić jakieś w miarę sensowne słuchawki dokanałowe do gier i muzyki ? Jeśli tak to jakie ? Jeśli nie to czy za małą dopłatą mógłbym kupić coś sensownego aby jakość dźwięku by była bardzo dobra albo chociaż dobra ?
    • By Melegan31
      Cześć, szukam słuchawek do około 800-1000 zł(Mój budżet to ogółem 1500 zł ale chciałem również kupić jakiś znośny mikrofon).
      To może na początku powiem do czego będą używane. Słuchawek będę używać tylko w domu do grania w gry(głownie fps) i słuchania muzyki( Mój gust muzyczny to raczej muzyka typu low roar i'll keep coming, ludvig forssell, Tonstartssbandht - 5FT7 i tym podobne).
      Osobiście zastanawiałem się nad następującymi słuchawkami: beyerdynamic dt 990(ohm 600 ale nie wiem co to oznacza), sennheiser game zero/one oraz Sennheiser HD599 również przeszły mi przez myśl Asto a40 i blue lola ale nie za wiele się o nich dowiedziałem z recenzji po za tym że są "cool". Ogólnie nie ograniczam się do żadnej firmy i z przyjemnością posłucham propozycji
      Przy okazji jeżeli ktokolwiek ma do polecenia jakiś dobry mikrofon to też chętnie posłucham bo takowego szukam. 
      Przy okazji nie wiem czy ważne ale karta dźwiękowa wbudowana w moją płytę główną to Realtek ALC-1150
      Na koniec chciałem tylko powiedzieć że nie jestem żadnym audiofilem, to znaczy słyszę różnicę drobne szumy ale nie przeszkadza mi to jakoś. 
      Z góry dziękuje za pomoc ^^ 
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy