Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki nauszne - około 200 zł


Bajtel

Pytanie

Cześć Wam,

 

Poszukuję prezentu na komunię dla szwagierki, która marzy, żeby zostać streamerką, gamerką, youtuberką itp.

 

Kamerkę i mikrofon już wybrałem, jednak teraz przyszła pora wyboru słuchawek i mam niemałą zagwostkę, gdyż w przedziale cenowym około 200zł jest bardzo dużo dobrych modeli.

 

Osobiście zaopatruję się najbardziej na Creative Aurvana Live!, jednak nie wiem czy jest to dobry wybór, co sądzicie? Jesteście w stanie polecić mi inne ciekawe modele?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Polecam Soundmagic P11S w ładnym kolorze białym z niebieskimi padami i kablem w sam raz dla dziewczyny

https://mp3store.pl/article/1689-soundmagic-p11s-blue-white.6949379001291.2016480312268202334.html

 

lub białe Soundmagic P30S

https://mp3store.pl/article/1697-soundmagic-p30s-white-all-smartphones.6949379000829.2017100661336132013.html

 

To są małe, atrakcyjne i fajnie brzmiące słuchawki, w sam raz dla dziewczynki w wieku komunijnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, Bajtel napisał:

A jak prezentuje się jakość dźwięku w porównaniu do tych Creative'a? Cena dużo niższa i czymś musi być to spowodowane 😊

 

Creative technicznie są lepsze, ale te też są bardzo dobre. Nie wiem czy 9 letnia dziewczynka będzie w stanie docenić trochę lepszą jakość dźwięku w CAL, myślę jednak, że dla niej ważniejsze są walory estetyczno-użytkowe, a to są słuchawki lekkie niewielkie, wygodne no i do tego mają pilot z mikrofonem, który umożliwia od razu na smartfonie nagrywanie dźwięku np do takich popularnych wśród młodzieży apek jak TikTok itp.

Kupując Creativy moim zdaniem kupisz bardziej słuchawki dla siebie niż dla dziewczynki w wieku komunijnym

Co do ceny, to myślę klasyczna sprawa - produkty markowe są drogie niekoniecznie będąc lepszymi, stosunkowo nowe firmy  w branży takie jak Soundmagic muszą z nimi konkurować głównie ceną

 

Godzinę temu, Andrewek napisał:

@blueme Słuchawki nauszne że skorzanami padami do komputera? :) Co za pomysły. 

 

Somic v2 w tej cenię będa ok. Pod warunkiem że sluchawki otwarte wchodzą w grę. 

 

Takie ogromne czarne hełmy dla małej dziewczynki z małą głową, w wieku komunijnym... czy Ty masz w ogóle wyobraźnię? :P

Edytowane przez blueme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@bluemeSłuchaj, mogło być gorzej, mogłem polecić Takstary TS-671 :D

Wiesz, wyszukałem hasło "youtuber" w google zdjęcia i tam ludzie w 90% nie mają słuchawek na uszach. Albo mają wielkie gameingowe. Jest więc opcja, że im większe słuchawki tym większy prestiż podczas kręcenia video. 

 

Ja bym wyszedł najpierw od kwestii czy słuchawki zamknięte będą ok, czy nie lepiej półotwarte lub otwarte - np AKG Y30 jakieś kolorowe.

 

Z zamkniętych popatrzyłbym jeszcze na Audiotechnica M20X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
8 godzin temu, Andrewek napisał:

Albo mają wielkie gameingowe. Jest więc opcja, że im większe słuchawki tym większy prestiż podczas kręcenia video. 

AKG K1000 czyli głośniki  na uszach = lans i prestiż gwarantowane :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności