Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

douszne KZ vs FIIO


tyres81

Pytanie

Witam, 
Poczytałem trochę tutaj pytań na temat dousznych modeli i mam pytania
Zacznę, że poleciliście mi kiedyś Vsonic VSD2Si - popsuły się na kablu a dokładniej ten pczycisk (gumka na sterowiku odkleiła się ) Stąd też już nie chcę z kablem na stałe. :)

 

Do czego:

  • głównie telefon, 
  • Iriver E50 rzadziej 

 

Wymagania:  

  • odpinany kabel z mikrofonem (nie musi być sterownika głośniej/ciszej)
  • możliwość podpięcia kabla BT (ale to chyba każde obsłużą)
  • raczej nie będzie prawdziwego ANC ale porządna izoalacja bardzo bym sobie życzył

 

Bez podbić, aczkolwiek nie wiem czy to wina moich uszu ale VSD2Si grały praktycznie bez basu

Na razie spoglądam na KZ AS10 BA10 i FIIO tak ogólnie. 
 

Edytowane przez tyres81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dorzuć Shanling ME 100. Bardzo fajne słuchawki ale cicho o nich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli nie masz obaw z zakupem na aliexpress to polecam Senfer DT6. Jest o nich ostatnio dość głośno, były opisane w temacie "tanie słuchawki z Chin" na przedostatniej stronie, recenzje w necie też znajdziesz. Niewiele kosztują, świetnie grają, mają wymienny kabelek dobrej jakości i trój-przyciskowy pilot z mikrofonem. Izolacja przeciętna i nie są to słuchawki dla basolubów, basu jednak jest wystarczająco.
To tak po taniości (bo powyższe propozycje Twoje i @Jaro54 znacznie droższe) ale tanim dźwiękiem Senfer DT6 nie grają.



 

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
34 minuty temu, strong6 napisał:

Jeśli nie masz obaw z zakupem na aliexpress to polecam Senfer DT6. Jest o nich ostatnio dość głośno, były opisane w temacie "tanie słuchawki z Chin" na przedostatniej stronie, recenzje w necie też znajdziesz. Niewiele kosztują, świetnie grają, mają wymienny kabelek dobrej jakości i trój-przyciskowy pilot z mikrofonem. Izolacja przeciętna i nie są to słuchawki dla basolubów, basu jednak jest wystarczająco.
To tak po taniości (bo powyższe propozycje Twoje i @Jaro54 znacznie droższe) ale tanim dźwiękiem Senfer DT6 nie grają.

@strong6 ME 100 to słuchawki w stylu Musical Fidelity. Znasz szkołę grania więc możesz sobie wyobrazić jak grają. A wykonanie i wyposażenie to bardzo wysoka półka. Wszystkie słuchawki w tym przedziale powinny być tak wyposażone. 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 minuty temu, Jaro54 napisał:

@strong6 ME 100 to słuchawki w stylu Musical Fidelity. Znasz szkołę grania więc możesz sobie wyobrazić jak grają. A wykonanie i wyposażenie to bardzo wysoka półka. Wszystkie słuchawki w tym przedziale powinny być tak wyposażone. 

Zgadzam się absolutnie.
Moja propozycja jest po taniości, taka budżetowa alternatywa ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A moja po dobrości ;) najlepsze co można kupić w tym budżecie i nie tylko dźwiękowo ale i reszta. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki.... patrzę pomiędzy Ikko OH1 a Shanling ME100 a FIIO FH5 - jak nie bedzie na kablu głośnika dokupię sobie tak jka moduł BT

 

Będę testował Ikko OH1 😃 . Pytanie czym się sugerować szukając kabla BT

Edytowane przez tyres81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności