Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

YouTube na zablokowanym telefonie


budrys

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, budrys napisał:

Witam, jaką apke polecacie do odtwarzania muzyki na zablokowanym telefonie ?

Jest kilka aplikacji  działających w tle, ale mi chodzi o wyłączony ekran.

Jeśli temat już gdzieś był proszę o przekierowanie, dzięki.

 

Kiwi Browser. W nim odpalasz Youtube i gra gitara, zawsze i wszędzie :)

 

Edytowane przez SlawekR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę co napisałem, Kiwi Browser, działa na silniku Chrome, obsługuje też pluginy, czyli i AdBlocka, działa w tle, działa na zablokowanym ekranie. Do tego obsługuje dźwięk w ten sam sposób z każdej innej strony, na której jest dostępny dźwięk. Nie ogranicza nas do Youtube. 

Ma wszystko co potrzeba.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, SlawekR napisał:

Powtórzę co napisałem, Kiwi Browser, działa na silniku Chrome, obsługuje też pluginy, czyli i AdBlocka, działa w tle, działa na zablokowanym ekranie. Do tego obsługuje dźwięk w ten sam sposób z każdej innej strony, na której jest dostępny dźwięk. Nie ogranicza nas do Youtube. 

Ma wszystko co potrzeba.

W google play nie ma tego.

Skąd to wziąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPS, z tego co widzę wczoraj zniknęła za sklepu, jest dyskusja na ten temat na XDA:

https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-kiwi-browser-chromium-adblock-caf-t3797252/page231

Tłumaczenie jest dość dziwne, ale wygląda na to że komuś "na górze" się nie spodobała możliwość działania w tle właśnie, Youtube i podobnych.

Za duża konkurencja dla Chrome się pewnie zrobiła i za dużo "władzy" nad aplikacją oddane w ręce użytkowników.

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=kiwi+browser

Ja mam zainstalowaną ze sklepu jak jeszcze była, już od wielu miesięcy. Teraz pozostaje szukać alternatywnych źródeł, byle rozumnie i nie ściągnąć jakiegoś dziadostwa przy okazji.

 

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic lepszego od yt vanced nie ma. Aplikacja yt plus dodane odtwarzanie w tle i czarne tło jak dla mnie ideał, sam korzystam i polecam. Takie aplikacje nie mogą być na google play, bo normalnie za odtwarzanie yt w tle trzeba zapłacić kupując jakąś subskrypcję 😅👍youtube red czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się pogodziłem z brakiem blokady ekranu, a tutaj taki temat :D . Szkoda tylko że serwery im nie działają od plików i nie idziecie tego pobrać.(yt vanced)

Edytowane przez music hunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, budrys napisał:

W google play nie ma tego.

Skąd to wziąć ?

Leniwy jesteś. Pierwszy wynik w google https://www.xda-developers.com/youtube-vanced-apk/

Instalujesz najnowszą wersję + MicroG by móc się zalogować w aplikacji na konto google (abyś widział swoje subskrypcje itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2019 o 10:12, Najner napisał:

Jakby ktoś szukał Kiwi, to proszę.

https://apkpure.com/kiwi-browser-fast-quiet/com.kiwibrowser.browser

 

apkpure.com jest legitnym źródłem, nie ma obaw o jakieś śmieci w aplikacji.

Bardzo dziękuję za źródło. Działa bardzo dobrze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wiadomo dlaczego aplikacje firm trzecich, z Youtube działającym w tle, nagle zaczęły być tak tępione i zaczęły znikać.

To wprowadzenie usług Premium i Music przez Youtube. Nie chcą  mieć konkurencji, chcesz mieć w tle -> zapłać.

Kiwi Browser wrócił do sklepu... bez opcji działania w tle.

Edytowane przez SlawekR
  • Like 1
  • Sad 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka będzie jakość muzyki w YT Music ? 

 

Czyli Kiwi Browser tylko z apkure... O ile wersja jest stara

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Lord Rayden napisał:

Jaka będzie jakość muzyki w YT Music ? 

 

Czyli Kiwi Browser tylko z apkure... O ile wersja jest stara

 

256 kbps AAC .Na razie nie przewidują opcji bezstratnej. Przynajmniej nie na obecnym etapie. Póki co jest jakieś promo 3 miesiące za złotówkę.

Co do Kiwi, pewnie tak jak piszesz. O ile będą w ogóle dostępne i nie usuną. No i wyłączyć wtedy automatyczne aktualizacje aplikacji, bo się sama podniesie do nowszej. Generalnie kiszeczka, bo dla nas to krok wstecz. A szkoda bo Kiwi zawsze fajnie działało. Ale widać docisnęli developera, albo usunie funkcjonalność albo bye ze sklepu.

 

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lord Rayden napisał:

Czyli Kiwi Browser tylko z apkure... O ile wersja jest stara

Mi nawet starsza wersja przestała działać z wyłączonym ekranem. Generalnie developer Kiwi zawsze bawił się w kotka i myszkę z Googlem - raz na miesiąc Google łatało możliwości Kiwi przy wyłączonym ekranie i dzień później developer wypuszczał update, który to omijał. Ostatnio jednak Google się zirytowało i poszło z nim na wojnę, wyrzucili go ze sklepu i ostatecznie musiał odpuścić dalsze zabawy. Szkoda, ale dla mnie to i tak w dalszym ciągu najlepsza przeglądarka na androida ze swietnym trybem nocnym i agresywnym adblockerem.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nawet starsza wersja przestała działać z wyłączonym ekranem. Generalnie developer Kiwi zawsze bawił się w kotka i myszkę z Googlem - raz na miesiąc Google łatało możliwości Kiwi przy wyłączonym ekranie i dzień później developer wypuszczał update, który to omijał. Ostatnio jednak Google się zirytowało i poszło z nim na wojnę, wyrzucili go ze sklepu i ostatecznie musiał odpuścić dalsze zabawy. Szkoda, ale dla mnie to i tak w dalszym ciągu najlepsza przeglądarka na androida ze swietnym trybem nocnym i agresywnym adblockerem.
Jeden gość na forum XDA Developers zrobił dodatek do nowej wersji Kiwi przywracający odtwarzanie w tle:

http://mediafire.com/file/j2w17yk7dpdjo3m/yt-bg.zip/file

Ściągnąłem i działa w wersji Andromeda czyli najnowszej (mam Androida 6.0). Nie widzę tym pliku nic złośliwego - ot, prosty skrypt na dwie linijki.

Spróbuj, a nóż widelec zadziała.

 

EDYTA

Odkryłem, że powyższe rozszerzenie działa ale... Tylko do momentu wyczyszczenia pamięci podręcznej Kiwi. Wszystko ze względu na fakt, że jest ono wersji "niespakowanej" do formatu ".crx" czyli dodatków Chrome / Chromium. Jest jednak na to rada:

- ściągnąć plik yt-bg.zip na komputer i wypakować do osobnego folderu,

- odpalić Chrome lub Chromium (używałem wersji 74.x) i wejść w rozszerzenia,

- po włączeniu trybu dla deweloperów wybrać opcję "Pack extension",

- wskazujemy folder, do którego wypakowaliśmy ściągnięty plik i klikamy OK.

Otrzymujemy plik ".crx" i plik klucza, który byłby potrzebny w przypadku aktualizacji rozszerzenia (ja go sobie zostawiłem na komputerze).

Teraz wystarczy zgrać plik ze spakowanym rozszerzeniem do telefonu, uruchomić Kiwi i wgrać rozszerzenie.

Na początku Kiwi będzie coś krzyczał o uprawnieniach i napisze, że wyłącza rozszerzenie (pomimo suwaka na włączony). Wystarczy jednak je wyłączyć ręcznie, wyjść z przeglądarki, wyczyścić cache, odpalić Kiwi ponownie i włączyć z powrotem.

U mnie powyższy sposób zadziałał i mogę odpalić YT w tle również w najnowszej wersji Kiwi (Betelgeuse).

 

P.S. Nie wiem czy w ostatnim kroku nie wszedłem jeszcze w opcje aplikacji -> Kiwi -> Manage space i wyczyściłem wszystkie ustawienia stron, oprócz paru forów na których jestem zalogowany.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności