Skocz do zawartości

Zazdrość żony o pasje męża...


espe0

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Swordfish_ napisał:

Tak na marginesie to powiem Wam, że wczoraj (technicznie) odzyskiwałem od mojej byłej "narzeczonej" sprzęty i kota. Między innymi MSB Analog DAC, bo jak byłem u niej w weekendy to mi idealnie pasował jako DAC do słuchawek. Jakie chryje były, żeby to odzyskać. Panna zaczęła mi grozić, że wystawi MSB na Allegro i tak dalej. Ale jak zaczęła mi grozić, że zabierze kota, to puściłem temat torem alternatywnym i odzyskałem jedno i drugie w jeden dzień. Jak z nią pogadałem, to ona miała filozofię: "byłeś ze mną pół roku a ja szukam męża, więc mi oddaj za pół roku bycia z Tobą". A że mam niewyparzony język, to jej powiedziałem to i owo. 

Brawo Ty. Ja jak kiedyś powiedziałem byłej teściowej przez telefon, co myślę o jej akcjach (to ona do mnie dzwoniła), to zaczęła bełkotać w niezrozumiałym dla mnie języku. Pozostało się rozłączyć.

W ogóle to postawienie się zawsze procentuje. Kobiety nie szanują miętkich facetów, tyle że niektóre nie są tego świadome, ale te świadome potrafią to powiedzieć nawet wprost. Chamstwo i agresja prędzej zostaną wybaczone/zaakceptowane niż rozklejanie się faceta - bo to odbiera kobiecie poczucie bezpieczeństwa i ostatecznie wywołuje u kobiet pogardę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, majkel napisał:

Brawo Ty. Ja jak kiedyś powiedziałem byłej teściowej przez telefon, co myślę o jej akcjach (to ona do mnie dzwoniła), to zaczęła bełkotać w niezrozumiałym dla mnie języku. Pozostało się rozłączyć.

W ogóle to postawienie się zawsze procentuje. Kobiety nie szanują miętkich facetów, tyle że niektóre nie są tego świadome, ale te świadome potrafią to powiedzieć nawet wprost. Chamstwo i agresja prędzej zostaną wybaczone/zaakceptowane niż rozklejanie się faceta - bo to odbiera kobiecie poczucie bezpieczeństwa i ostatecznie wywołuje u kobiet pogardę.

Jest dokładnie jak piszesz. Mnie zajęło to niestety sporo czasu żeby dojść do takiego wniosku. Ale to działa. Kilka razy dosadnie powiedziałem teściowej co sądzę na jej temat i od ostatniego razu mam spokój. Z żoną podobnie, w bardziej skrajnej sytuacji mówię co chcę powiedzieć i ucinam temat. Może czasem to chamskie, ale działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z teściową i teściem u mnie wszystko ok. Pewnie mam szczęście. 

Z Żoną jak już kiedyś mówiłem , jesteśmy jak załoga F14 Tomcat. Pilot i nawigator/operator uzbrojenia. Maszyna potrzebuje obu. 

Mam szczęście - tak myślę jak Was czytam..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba też zrozumieć kobiety, szybciej się starzeją, a co za tym idzie szanse na złapanie wartościowego (w ich przekonaniu)faceta drastycznie maleją, czas jest dla nich bezwzględny. Najlepsze lata pod względem urody to ~18-30 lat ;) oczywiście są wyjątki, ale jednak starzenie się daje o sobie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bakus1233 napisał:

Trzeba też zrozumieć kobiety, szybciej się starzeją, a co za tym idzie szanse na złapanie wartościowego (w ich przekonaniu)faceta drastycznie maleją, czas jest dla nich bezwzględny. Najlepsze lata pod względem urody to ~18-30 lat ;) oczywiście są wyjątki, ale jednak starzenie się daje o sobie znać.

No to jest fakt - jedne idą w kierunku Penelope Cruz ...a drugie w kierunku pingwina z batmana :D

Edytowane przez espe0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2019 o 17:04, Kuba_622 napisał:

Hobby jak hobby, każdy tam jakoś spędza wolny czas po swojemu. Gorzej jest z wytłumaczeniem rzeczy w stylu: "kochanie, ta mała skrzyneczka nazywa się DAC i kosztowała 4 tys. zł." ;)

To jeszcze pół biedy ,gorzej  jak trzeba wytłumaczyć, że raz na jakiś czas potrzeba nowej skrzyneczki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, adivxv napisał:

To jeszcze pół biedy ,gorzej  jak trzeba wytłumaczyć, że raz na jakiś czas potrzeba nowej skrzyneczki. 

Dlatego moje podejście jest takie, że nie tłumaczę. Gdybym zaczynał od tłumaczenia przed zakupem, niczego bym pewnie nie kupił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, hammerh34d napisał:

Za to faceci... Faceci w jakim kierunku idą?... :D
Niektórzy w kierunku np. Arniego S, ale przeważająca większość w kierunku Sławomira (dobrze mówię? Taki łysiejący wąchol z brzuchem?...).

Moim idolem jest Piszmów:

40084FEA-4316-4ACB-9459-81582296919F.jpeg

Edytowane przez audionanik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności