Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zazdrość żony o pasje męża...


espe0

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, westberg napisał:

Tylko, że singiel sam siebie nie będzie uszczęśliwiał koniecznością przeprowadzania remontu co półtora roku i zmiany mebli co trzy lata, nie licząc miliona dodatkowych potrzeb wydłubanych ad hoc z pępka, a następnie miał pretensje o rozrzutny tryb życia. Życie rodzinne ma bez wątpienia wiele plusów dodatnich, ale jeżeli ktoś se myśli, że będzie miał łatwiej niż jako kawaler, to się grubo myli...

 

Nie podzielam tej pesymistycznej opinii :) 

(28 lat z jedną żoną, dwójka dorosłych dzieci, wiele różnych hobby - w tym motocykle)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, westberg napisał:

 

Ponadto pamiętajcie: jest społeczna zmowa żonatych mająca na celu werbowanie kolejnych roczników. Za Lynchem należy pedzieć tak: sowa nigdy nie jest tym, czym się wydaje.  

Ja tam choć żonaty, nie namawiam. Każdy ma swój rozum.

Ja za to nie dam się namówić na Armię Klonów. To one wysysają kasę z Rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2019 o 17:42, Lord Rayden napisał:

Ja za to nie dam się namówić na Armię Klonów. To one wysysają kasę z Rodziny.

Kasę jak kasę, ale czasu i uwagi pochłaniają mnóstwo. Za to w zamian dają sporo radości, satysfakcji itp - kwestia priorytetów, co kto woli.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Perul napisał:

Kasę jak kasę, ale czasu i uwagi pochłaniają mnóstwo. Za to w zamian dają sporo radości, satysfakcji itp - kwestia priorytetów, co kto woli.

 

Tak, bez wątpienia dzieci to jest ten plus dodatni małżeństwa, dla którego warto je zawierać. Niezależnie od kosztów. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec

Tak na marginesie to powiem Wam, że wczoraj (technicznie) odzyskiwałem od mojej byłej "narzeczonej" sprzęty i kota. Między innymi MSB Analog DAC, bo jak byłem u niej w weekendy to mi idealnie pasował jako DAC do słuchawek. Jakie chryje były, żeby to odzyskać. Panna zaczęła mi grozić, że wystawi MSB na Allegro i tak dalej. Ale jak zaczęła mi grozić, że zabierze kota, to puściłem temat torem alternatywnym i odzyskałem jedno i drugie w jeden dzień. Jak z nią pogadałem, to ona miała filozofię: "byłeś ze mną pół roku a ja szukam męża, więc mi oddaj za pół roku bycia z Tobą". A że mam niewyparzony język, to jej powiedziałem to i owo. 

Właśnie testujemy z kotem JBL 2268HPL - daje radę. Chata się trzęsie. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Swordfish_ napisał:

Tak na marginesie to powiem Wam, że wczoraj (technicznie) odzyskiwałem od mojej byłej "narzeczonej" sprzęty i kota. Między innymi MSB Analog DAC, bo jak byłem u niej w weekendy to mi idealnie pasował jako DAC do słuchawek. Jakie chryje były, żeby to odzyskać. Panna zaczęła mi grozić, że wystawi MSB na Allegro i tak dalej. Ale jak zaczęła mi grozić, że zabierze kota, to puściłem temat torem alternatywnym i odzyskałem jedno i drugie w jeden dzień. Jak z nią pogadałem, to ona miała filozofię: "byłeś ze mną pół roku a ja szukam męża, więc mi oddaj za pół roku bycia z Tobą". A że mam niewyparzony język, to jej powiedziałem to i owo. 

Właśnie testujemy z kotem JBL 2268HPL - daje radę. Chata się trzęsie. 

Ciężki temat, kiedyś przez to przechodziłem. Rade daje sprzęt czy kot? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec
26 minut temu, audionanik napisał:

Kot słyszy kable czy jest olewus?


Kot ma gdzieś. Ale jakoś siatek osłaniających berylowe drivery w NS-1000 nie drapie. Przy każdych innych głośnikach ucieka do kuchni. A przy tych siedzi na ławie :)
 

1 minutę temu, tommir napisał:

Ciężki temat, kiedyś przez to przechodziłem. Rade daje sprzęt czy kot? ;)


Jedno i drugie daje radę. Jak ja się cieszę, że pogoniłem tą zawodniczkę. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności