Skocz do zawartości

Zazdrość żony o pasje męża...


espe0

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko lepsze nówki niż używki :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, retter napisał:

Idz do klubu foto, idz do sklepu foto, idz na portal foto, do szkoły foto statystycznie tym hobby więcej kto się insertuje i zajmuje??? słucham....

Znam takie kobiety ale jest i mniej bo nie lubią bawić się w technikalia, nie rajcują ich zabawki, tylko emocje zawarte w zdjęciach a do tego trzeba znać trochę aparat ...

Kobiety często doceniają wartość dobrego zdjęcia dobrego dźwięku ale  większość unika jak może drogi do tego czyli sprzętu. Wynik tego setki tysiące zdjęć marnej jakości

Może jest mniej, ale po pierwsze, moja żona jest wyjątkiem ;)... a po drugie, dawno temu kolezanka pokazywała mi zdjęcia robione jeszcze analogowym kompaktem Samsunga z zoomem, takim z nieco wyższej półki i sam byłem zdziwiony, że takim aparatem potrafiła zrobić zdjęcia świetne zarówno pod względem kompozycji, jak i techniki.

Inny przykład - jedna z moich kolezanek dawno temu, jeszcze w czasach gdy uczyła się w liceum plastycznym, sama robiła zdjecia Zenitem 12XP i sama je wywoływała - ciemnię miała w łazience ;) Ale fakt, to są wyjątki potwierdzające regułę. Z kolei żona szwagra potrafi wydawac fortunę na perfumy i inne kosmetyki - tego nie jestem w stanie pojąć, sam sobie kupuję najtańsze kosmetyki, np. im tańszy płyn po goleniu, tym lepszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, hammerh34d napisał:

Ja mam z drugiej ręki. Chyba najlepszy secondhand jaki mi się w życiu trafił - a bylo/jest ich wiele.

Nawet nowe z salonu są po jakichś jazdach próbnych 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bednaar napisał:

Może jest mniej, ale po pierwsze, moja żona jest wyjątkiem ;)... a po drugie, dawno temu kolezanka pokazywała mi zdjęcia robione jeszcze analogowym kompaktem Samsunga z zoomem, takim z nieco wyższej półki i sam byłem zdziwiony, że takim aparatem potrafiła zrobić zdjęcia świetne zarówno pod względem kompozycji, jak i techniki.

Inny przykład - jedna z moich kolezanek dawno temu, jeszcze w czasach gdy uczyła się w liceum plastycznym, sama robiła zdjecia Zenitem 12XP i sama je wywoływała - ciemnię miała w łazience ;) Ale fakt, to są wyjątki potwierdzające regułę. Z kolei żona szwagra potrafi wydawac fortunę na perfumy i inne kosmetyki - tego nie jestem w stanie pojąć, sam sobie kupuję najtańsze kosmetyki, np. im tańszy płyn po goleniu, tym lepszy ;)

To że są takie wyjątki to wyjątki nie potwierdzają reguły a statystyka tak.

Jeśli masz tak ciesz się bo są takie które wydają dużo do swoich zarobków "Z kolei żona szwagra potrafi wydawac fortunę na perfumy i inne kosmetyki"

 

Kobiety też mają pasje np kosmetyki samych perfum czy szminek potrafią mieć ponad 100tke, grunt by wszystko miało umiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Swordfish_ napisał:



Pany, co o tym sądzicie? Zgadzacie się z tą jakże ciekawą tezą postawioną w powyższym materiale audiowizualnym? 

 

 

To było by nawet przekonywujące gdyby eksperta nie udawał okularnik z zakolami i lekką nadwagą wyglądający na 40 letniego prawiczka :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiś agent pewnie FBI zerknij co ma z prawej strony na pasku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności