Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Odtwarzacz z BT, glownie na silownie do Audictus Adrenaline 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

Szukam odtwarzacza z BT4.0+ i slotem na karte sd. Glownie bedzie uzywany podczas uprawiania sportu (bieganie/silownia - Audictus Adrenaline 2.0) i w drodze do pracy (tu prawdopodobnie i tak bede sie laczyl z telefonem mi mix 2s - zalezy, czy bedzie odczuwalna roznica). Rzadziej w domu - akg k550 mk3. 

 

Zalezy mi, aby nie byl za duzy/ciezki. Zastanawiam sie nad m0/xduoo x3 ii, pytanie czy do takich zastosowan trzeba mi taki sprzet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shanling M0 też polecę bo malutki ciałem a wielki duchem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Wam za odpowiedzi. Poczytam jeszcze troche o tym M0, ale prawdopodobnie padnie wlasnie na niego.

 

Po przeczytaniu porownania Inszego, chodzi mi po glowie jeszcze ten xduoo x3 ii. Minusem na pewno jest rozmiar i waga. 113g vs 38g to spora roznica, ale 113g chyba jest wciaz akceptowalne (taki mi mix 2s wazy 190g i jest duzo wiekszy). 

 

@roger987 telefon jest ciezki, duzy wiec odpada trzymanie go w kieszeni podczas cwiczen. Nie chce sie martwic o niego kladac go gdzies na boku na siłce bo zaraz go ktos zawedzi.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Wam za odpowiedzi. Poczytam jeszcze troche o tym M0, ale prawdopodobnie padnie wlasnie na niego.
 
Po przeczytaniu porownania Inszego, chodzi mi po glowie jeszcze ten xduoo x3 ii. Minusem na pewno jest rozmiar i waga. 113g vs 38g to spora roznica, ale 113g chyba jest wciaz akceptowalne (taki mi mix 2s wazy 190g i jest duzo wiekszy). 
 
[mention=19484]roger987[/mention] telefon jest ciezki, duzy wiec odpada trzymanie go w kieszeni podczas cwiczen. Nie chce sie martwic o niego kladac go gdzies na boku na siłce bo zaraz go ktos zawedzi.  
Miałem porównanie M0 z X3 II przez ostatnie 3 tygodnie. Powiem tak, M0 jest dla tych którzy chcą możliwie najbardziej kompaktowego urządzenia. X3 II natomiast jest większe, ma trochę więcej mocy, wygląda jak telefon sprzed 15 lat ale ma fizyczne przyciski. Osobiście X3 II posiadam, M0 miałem na testach do porównania. Nadal jestem za X3 II ponieważ... M0 okazał się dla mnie za mały no i fizyczne przyciski.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne rozważania co do odtwarzacza do ćwiczeń i przymierzam się do Fiio M6.
Obecnie używam telefonu Sony Xperia X Compact. Jest wystarczająco kompaktowy, aby zmieścić się do kieszeni spodenek/legginsów. Odzież np. z Decathlonu do biegania ma dedykowana kieszeń na telefon. X Compact spokojnie się mieści i nie jest zbyt ciężką. Jedynie jej ostre krawędzie mogą trochę przeszkadzać. Podczas biegu używam z KSC75 a na siłowni z Mee Audio X7+.
Zastanawiam się nad zakupem Fiio M6, bo ma obsługę Spotify/Tidal a na tym mi bardzo leży. Z tego względu nie biorę pod uwagę M0. M6 jest jeszcze mniejszy, lżejszy i ma gładsze krawędzie od X Compact.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności