Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Co zamiast głośników do kompa?


Vaiet

Rekomendowane odpowiedzi

Bry. Głupia sprawa, ale w kwestii rozbudowy swojego desktopowego środowiska o nowy monitor i źródła stacjonarne, doszedłem do martwego punktu. Mianowicie coraz bardziej przeszkadzają mi głośniki, którymi są Genius SP=HF1800. W sumie to już spore kolumienki, ale myśląc nad kobyłką UltraWide 34", bo niestety poniżej tej wartości wszystkie UW są w rozdziałce FHD, przestaję mieć dla nie miejsce na biurku. Jak dojdą dwa stacjonarne klocki (jeszcze nie będę mówił co, żeby nie zapeszać), to tym bardziej nie mam dla nich miejsca. Stąd właśnie pytanie, co zrobić, żeby zachować coś do pierdzenia do oglądania filmów i słuchania muzyki podczas posiadówek z Małżowinką. Przerzucenie głośników na półkę naścienną to średni pomysł, bo bas-reflex na tyłach zmusza do ich odsunięcia, a specjalnie płytkie nie są. Sugestie, które nie zrujnują budżetu mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biurko jest nowe, a na nic więcej ponad 160x70 miejsca już nie mam.

 

Wieszanie ich na ścianie ponad 34" monitorem to średni póki co dla mnie pomysł, bo musiałbym strzelić półkę 30cm głębokości, co będzie wyglądać... Dziwnie. Z drugiej strony prawdopodobnie będzie to jedyna opcja, bo miałbym tam w sumie jeszcze miejsce na dwa stojaki na słuchawki i jakieś ******ły... Więc jest już jakaś myśl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, espe0 napisał:

Ja to rozwiązałem w ten sposób:

Monitor wisi na ściance z białej plyty.

I upolowałem fajne gigaworksy hd50.

Miło i schludnie:)_20190331_162721.thumb.JPG.9e6dc40f600ff4b1efc8d9b7c7826bec.JPG

Prześlicznie. U mnie niestety aż tak ładnie nie będzie, bo pomijając brak możliwości powieszenia na ścianie krzywego UW, to na biurku mam jeszcze skrzynkę od PC chociażby. Niemniej jest to już jakiś koncept ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Vaiet napisał:

Prześlicznie. U mnie niestety aż tak ładnie nie będzie, bo pomijając brak możliwości powieszenia na ścianie krzywego UW, to na biurku mam jeszcze skrzynkę od PC chociażby. Niemniej jest to już jakiś koncept ;)

powinien być uchwyt vesa nawet w zakrzywionym. ta biała ścianka jest przykręcona do biurka (pod wymiar biurka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Vaiet napisał:

No tych bydlaków na płasko nie położę xD

No to pozbądź się "bydlaków" i kup T20 (a może wyższe/dłuższe T40?). Poza basem, który nie ma super zejścia, to naprawdę dobre dźwiękowo głośniczki (zwłaszcza w tym rozmiarze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności