Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki. Pomyśle o tym. Jeśli będziesz miał te słuchawki to daj znać jak Ci to gra z tym samsungiem. 
Kolega napisze jak się zgrywają z Colorfly C10. Jeżeli będzie ok to pewnie kupię. Dam wtedy znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
17 minut temu, Nedved napisał:

Pytanie do uzytkownikow wersji z pilotem: steruje sie nim glosnoscia czy mozna przeskakiwac utwory np. na Spotify?

 

Zastanawiam sie ktory z nich wybrac, ale jesli pilot nie zmienia utworow, to wezme lepszy Dirac+.

Głośnością nie steruje, przynajmniej na moim fonie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nedved napisał:

Aha, no to w takim razie biore plusy. Dzieki za pomoc! 

 

Imo dobra decyzja, tylko czy przeczytałeś cały wątek.

Bo byli już rozczarowani plusami ...

W dniu 30.05.2019 o 14:44, chico99 napisał:

Może nawet jutro.:)

C10 już mi wrócił. Dziś coś posłucham.

 

@rgomez mój C10 ma zwaloną batkę, więc na razie nic nie napiszę. Ale pracuję nad tematem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Inszy napisał:

Można też zmieniać utwory.

 

9 godzin temu, Nedved napisał:

To ile tam jest tych przyciskow? 

 

Mi się nie udało. Próbowałem go naciskać w różny sposób. Efekt był jeden, pauza słuchanego utworu.

Sam jestem ciekawy, @Inszy ? @jd1210 ?

Przycisk jest jeden. Choć ma dwa małe wypusty, sugerowałoby to jego wielozadaniowość, a może tylko pewniejsze jego odszukanie i naciśnięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Mi się nie udało. Próbowałem go naciskać w różny sposób. Efekt był jeden, pauza słuchanego utworu.
Sam jestem ciekawy, [mention=21694]Inszy[/mention] ? [mention=49674]jd1210[/mention] ?
Przycisk jest jeden. Choć ma dwa małe wypusty, sugerowałoby to jego wielozadaniowość, a może tylko pewniejsze jego odszukanie i naciśnięcie.
Czyli słuchawki są fajne, mają dużo przycisków. Ok, czyli nie skupiamy się na dźwiękach tylko próbujemy coś tam wcisnąć. Super, muszę w takim razie poszukać czegoś innego. Najlepiej bez przycisków, co się zgra z C10. Dzięki za " mini reckę". Zawsze to coś. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, rgomez napisał:

Czyli słuchawki są fajne, mają dużo przycisków. Ok, czyli nie skupiamy się na dźwiękach tylko próbujemy coś tam wcisnąć. Super, muszę w takim razie poszukać czegoś innego. Najlepiej bez przycisków, co się zgra z C10. Dzięki za " mini reckę". Zawsze to coś. Pozdrawiam.

 

Trochę Cię nie rozumiem ... Próbowałem pomóc ale z przyczyn technicznych jest to obecnie niemożliwe.

19 godzin temu, chico99 napisał:

 

@rgomez mój C10 ma zwaloną batkę, więc na razie nic nie napiszę. Ale pracuję nad tematem.

 

O dźwięku już trochę było w tym wątku.

Nic nie próbujemy wcisnąć tylko kolega @Nedved potrzebował informacji i pomagamy, będąc użytkownikami tych słuchawek.

Po co te negatywne emocje ...😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
O dźwięku już trochę było w tym wątku.
Nic nie próbujemy wcisnąć tylko kolega [mention=80250]Nedved[/mention] potrzebował informacji i pomagamy, będąc użytkownikami tych słuchawek.
Po co te negatywne emocje ...
Spoko. Żartuję sobie. No co? Dobrego humoru z rana nigdy za wiele.

Ale jak sam przeczytasz swoje wypowiedzi, i moje pisanie to zrozumiesz mój sarkazm/humor. Ogólnie byli coś tak:
" C 10 do mnie dotarło, już jutro może coś skrobnę"
Napisałem później coś w stylu" chyba się jednak z C10 nie zgraly"
Zero odzewu, później piszecie o przyciskach itd. Sorry że poczułem się lekko olany. Może za bardzo się wczułem. No nic, przepraszam.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2019 o 14:52, chico99 napisał:

Napiszę, napiszę na koniec tygodnia. Wtedy wróci do mnie C10.

 

W dniu 30.05.2019 o 14:44, chico99 napisał:

Może nawet jutro.:)

C10 już mi wrócił. Dziś coś posłucham.

 

19 godzin temu, chico99 napisał:

mój C10 ma zwaloną batkę, więc na razie nic nie napiszę. Ale pracuję nad tematem.

 

Było jak wyżej.

W żadem sposób nie podchodzę lekceważąco do forumowiczów. Tym bardziej do tych z którymi rozmawiam i coś im obiecuję.

Musisz zrozumieć, że nie funkcjonujemy tylko na forum, jest jeszcze real life ... I lajk na zgodę.:)

 

Tak jak napisałem. Pracuję nad tematem i może w przyszłym tygodniu uda się go ogarnąć.:)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Było jak wyżej.

W żadem sposób nie podchodzę lekceważąco do forumowiczów. Tym bardziej do tych z którymi rozmawiam i coś im obiecuję.

Musisz zrozumieć, że nie funkcjonujemy tylko na forum, jest jeszcze real life ... I lajk na zgodę.

 

Tak jak napisałem. Pracuję nad tematem i może w przyszłym tygodniu uda się go ogarnąć.

 

 

Sorki, tego już nie przeczytałem. Tym bardziej przepraszam, szczerze. Poczekam zatem. Pozdrawiam.  

Wiem jak forum działa, nie jestem tu nowy Tym bardziej byłem zdziwiony zaistniałą sytuacją, ale moja gafa, błąd. Za dużo w delegacjach i forum czasem ładuje się z opóźnieniem. Nigdy bym nie posądzał forumowiczów, zwłaszcza tych z długim stażem, o taki brak zainteresowania. Szanuję tutaj obecnych ( i nie tylko tutaj) z całego serca i nie trzeba lajków na zgodę. Sorry za zamieszanie, jak oisalem- poczekam. Miłego dnia życzę

 

Powiem więcej, niektóre społeczności, ludzi z nimi związanych ( w tym te forum także) traktuję jak rodzinę, czuję się z nimi bardzo zżyty. Pamiętam tych co są a także tych których z nami już nie ma. Pozdrawiam jeszcze raz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rgomez napisał:

Super, muszę w takim razie poszukać czegoś innego. Najlepiej bez przycisków, co się zgra z C10.

MEE P1

 

Natomiast w Diracach jest jeden przycisk, tyle że duży, żeby wygodniej się klikało. I właśnie ponownie sprawdziłem i nie ma problemów ze zmianą utworów za jego pomocą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MEE P1
 
Natomiast w Diracach jest jeden przycisk, tyle że duży, żeby wygodniej się klikało. I właśnie ponownie sprawdziłem i nie ma problemów ze zmianą utworów za jego pomocą.
Super, dzięki.




Sorry, żart taki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, rgomez napisał:
52 minuty temu, chico99 napisał:
 
Nie żartuję.emoji3.png
Temat ogarnięty, na tyle że pożyczę C10, będę miał na 100% dziś wieczorem.
Jeśli dalej  potrzebujesz info n/t C10 plus diracki to jutro coś napiszę.

Ok, dzięki.

 

Przypomnij, jakiej muzy słuchasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham każdej muzyki, nie ograniczam się do konkretnego gatunku. Lubię posłuchać Secret Service, Metalliki, Raz Dwa Trzy ( tego typu muzyki ostatnio najwięcej), Sary Brightman. To tylko zarys, Muzyka poważna to nie moja bajka a reszty słucham.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Colorfly C10 i partnerzy - Dirac+ mk2 czy Dirac mk2 (z mikrofonem i pilotem) ?

 

Zacznę od przypomnienia, w kilku słowach, jak gra C10. Gra tak jak i się nazywa – kolorowo.

Otwarte, barwne i funowe brzmienie, ze świetną średnicą oraz miękkimi dołem i łagodną górą.

Kwintesencja muzykalności i symbol relaksacji. Grajek którego warto mieć i warto do niego wrócić aby mieć dystans do najnowszych konstrukcji …

 

Czy to dobry partner dla diraców? Odpowiem już na wstępie. Jak najbardziej tak, i dla jednych i dla drugich.

 

DIRAC+ MK2. Już wcześniej ten model grał mi z C10, więc powtórzę to co już napisałem.

Dap nie narzuca zbytnio swojego charakteru ale poddaje się dokom i uzupełniają się nawzajem. Rozciągnięta, łagodna góra. Plastyczne i dobrze brzmiące wokale. Gładka i przyjemna średnica. Obecna, czytelna i wyraźna. Wcześniej na to nie zwróciłem uwagi ale C10 ma pozytywny wpływ na niskie pasmo. Bas jest kontrolowany, to już pisałem, ale też jest go więcej, jest bardziej rozbudowany, przez co całościowy przekaz jest lepiej dociążony. Dobra, w tej cenie, scena i holografia.

 

DIRAC MK2. Obawiałem się tego zestawienia, ze względu na bas. Głównie jego ilość i możliwe rozpasanie. Nic takiego się nie jednak stało. Ale po kolei.

W tym modelu C10 dołożył do ogólnego przekazu całkiem sporo. Basu nie ruszył i dalej jest on podbity. Miękki lecz nie bułowaty, dość rozdzielczy, tworzy solidną podstawę, nie ingerując w wyższe pasma. Najwięcej zmian nastąpiło w średnicy. Na plus. Nie jest rzecz jasna tak dobra jak u brata ale już nie tak cofnięta. Góra pasma również została złagodzona, może trochę kosztem detaliczności ale z korzyścią dla brzmienia całego pasma. Ten model jest strojony na V-kę, która w parze z C10 dalej pozostaje V-ką ale o wiele szlachetniejszą i przyjemniejszą w graniu.

 

Trudno mi odpowiedzieć, Dirac+ czy Dirac?

Moim zdaniem technicznie lepszy jest model „+”. Gra bardziej liniowo, dojrzale.

Model z pilotem jest inaczej strojony i przeznaczony dla innego grona słuchaczy. W parze z C10, tworzą ciekawą synergię. Colorfly ma świetny wpływ na średnicę. I co ciekawe, v-ka Dirac tak mnie wciągnęła, że słuchałem ich sporo dłużej niż Dirac+.

 

@rgomez teraz wybieraj.:D

 

 

ok1.jpg

Edytowane przez chico99
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności