Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, chico99 napisał:

 

Hmm ... myślę, że za szybko je skreśliłeś. U mnie basu w nich od ch... i ciut, ciut. I co ciekawe na L-ach z kompletu. Rzadko używam stokowych tipsów.

Z marszu te gumki wrzuciłem i idealnie się wpasowały w moje kapryśne ucho.

Senki mam i bardzo szanuję, SiFi miały być na prezent. Jednak połączenie fajnej sygnatury, dobrej ergonomii i atrakcyjnej ceny Artura, w wypadku bomakerów,

spowodowało, że na prezent pójdą Onyx Neo, a SiFi zostają u mnie jako nuber TWO.

Ty to nie tylko uszy masz duże, ale i policzki - chomik 😉

Ja na razie próbuję upgrade Tevi. I o ile oprogramowanie, które umożliwia używanie aplikacji Lypertek wgrało się bez problemu mimo dosyć dziwnych zabiegów, które trzeba wykonać, to już program Lypertek wgrany do fona nie odnajduje słuchawek. Muszę od żony pożyczyć fona z nowszym andkiem.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, paratykus napisał:

Ty to nie tylko uszy masz duże, ale i policzki - chomik 😉

Ja na razie próbuję upgrade Tevi. I o ile oprogramowanie, które umożliwia używanie aplikacji Lypertek wgrało się bez problemu mimo dosyć dziwnych zabiegów, które trzeba wykonać, to już program Lypertek wgrany do fona nie odnajduje słuchawek. Muszę od żony pożyczyć fona z nowszym andkiem.

 

Cały jestem duży ... he, he

W senkach apka działa ok i bardzo mi pomaga. Muszę za pomocą eq z apki zjechać z basem, bo jest go dla mnie za dużo.

Zdzichu, a w swoim fonie którego masz andka trzeciego, czwartego?:P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nie ... mam Andka 7, a fon to Motorola X Style i na tyle go lubię, że nie zmienię aż nie padnie.

Co prawda Lypertek w instrukcji na stronie podaje, że ma być wersja wyższa niż 6.0, ale wrzucę program Lyperteka do fona żony (jak nie będzie patrzeć😜)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, chico99 napisał:

 

CIACH

W senkach apka działa ok i bardzo mi pomaga. Muszę za pomocą eq z apki zjechać z basem, bo jest go dla mnie za dużo.

CIACH

Mam tak samo... A co do ich ergonomii, to raczej mam małe uszy, a łapie seal'a i trzymają się pewnie. IMO dzięki małej tulejce i głębokości aplikacji 🆗

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, trez0r napisał:

Mam tak samo... A co do ich ergonomii, to raczej mam małe uszy, a łapie seal'a i trzymają się pewnie. IMO dzięki małej tulejce i głębokości aplikacji 🆗

Weź nie podpuszczaj 😉

Hmmm… zaczęło mi chodzić od razu po głowie, że jak wejdzie do sprzedaży ver.2 to się znowu z nimi zmierzę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, żona poszła spać więc jej zwinąłem fona, który ma Andka 9 i wgrałem na niego dedykowaną przez Lypertek aplikację dla Tevi.Moje podejrzenia były słuszne, że na mojej leciwej Motce nie poszło przez Andka 7.

Bananik, bo słuchawki od razu się z nią dogadały. W ustawieniach poszedłem na żywioł i zapodałem "dance" czyli typową v-kę wg. sugestii BitWolfa, który robi teraz chyba jakieś większe porównanie TWS-ów na swój kanał.

I jak pisałem wcześniej, że brakuje mi ciut basu, tak tego basu jest teraz ciut za dużo.

Ogólnie powiem tak...Kto miał Tevi, a nie zrobił upgrade oprogramowania słuchawek żeby można potem dogadać się z ich dedykowaną appką, niech żałuje. Słuchawki ociepliły się, stały się fajnie dociążone na dole, nie tracąc szczegółów.

Jestem baaardzo zadowolony.

Zaraz sobie porobię porównania z utworami, którymi sprawdzałem Tevi na ustawieniach fabrycznych ( równych i dosyć neutralnych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, paratykus napisał:

No, żona poszła spać więc jej zwinąłem fona, który ma Andka 9 i wgrałem na niego dedykowaną przez Lypertek aplikację dla Tevi.Moje podejrzenia były słuszne, że na mojej leciwej Motce nie poszło przez Andka 7.

Bananik, bo słuchawki od razu się z nią dogadały. W ustawieniach poszedłem na żywioł i zapodałem "dance" czyli typową v-kę wg. sugestii BitWolfa, który robi teraz chyba jakieś większe porównanie TWS-ów na swój kanał.

I jak pisałem wcześniej, że brakuje mi ciut basu, tak tego basu jest teraz ciut za dużo.

Ogólnie powiem tak...Kto miał Tevi, a nie zrobił upgrade oprogramowania słuchawek żeby można potem dogadać się z ich dedykowaną appką, niech żałuje. Słuchawki ociepliły się, stały się fajnie dociążone na dole, nie tracąc szczegółów.

Jestem baaardzo zadowolony.

Zaraz sobie porobię porównania z utworami, którymi sprawdzałem Tevi na ustawieniach fabrycznych ( równych i dosyć neutralnych).

Możesz sprawdzić jak brzmi na nich Electric Wizard, Converge albo Fugazi? Chodzi mi przede wszystkim o blachy, separację, siłę gitar i ogólnie jak to brzmi w takiej muzyce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Play, zapodałeś takie kapele, że mi się włosy zjeżyły na głowie 😄

Będzie ciężko, bo nie słucham takiej muzy, za ostro dla mnie, tak więc nie będę kompetentny, bo jestem zupełnie nieosłuchany z takimi gatunkami.

Mam nadwrażliwość słuchową i mimo wielu lat na karku, dalej odczuwam jej skutki.

No, ale ok. Jutro jeśli tylko rodzinka pozwoli (mają jechać na działkę - odludzie więc pewnie korona też daleko), spróbuję to dla Ciebie zrobić.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, paratykus napisał:

Play, zapodałeś takie kapele, że mi się włosy zjeżyły na głowie 😄

Będzie ciężko, bo nie słucham takiej muzy, za ostro dla mnie, tak więc nie będę kompetentny, bo jestem zupełnie nieosłuchany z takimi gatunkami.

Mam nadwrażliwość słuchową i mimo wielu lat na karku, dalej odczuwam jej skutki.

No, ale ok. Jutro jeśli tylko rodzinka pozwoli (mają jechać na działkę - odludzie więc pewnie korona też daleko), spróbuję to dla Ciebie zrobić.

Chociaż album Fugazi - 13 songs, to takie względnie łagodne 😛

Edytowane przez Play
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2020 o 12:09, Luqart napisał:

 Z topowych wirelessów Beyerdynamic Amiron czy DSR9BT?

Muzyka głównie EDM. Z walorów użytkowych powinni dosyć dosyć dobrze izolować pasywnie i być wygodne.

Kupiłem DSR9BT z promocji na amazonie. Doszły rekordowo szybko. 

Chyba znalazłem złoty środek, do przyjścia Drop Pandy.

Jaki to ma bas, aż mordka się cieszy jak to zaczyna łupać. Do EDM moim zdaniem ideał.

Edytowane przez Luqart
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Play napisał:

Chociaż album Fugazi - 13 songs, to takie względnie łagodne 😛

Jadę z Fugazi - 13 songs na FLAC. Trochę posłuchałem na kolumnach żeby się z tym oswoić (wzmak bez żadnych podbić), ale o dziwo lepiej mi się tej płyty słucha na Tevi (w programie Lyperteka EQ : custom na zero). Talerze nie ćwierkają tak agresywnie.

Wszystko brzmi w miarę równo, no ale jak na osi EQ jest linia prosta to tak będzie. Wokal w stosunku do kolumn jest trochę cofnięty ale niewiele.Przy ustawieniach w V-kę basior daje nieźle, ale o dziwo talerze mimo, że głośniejsze to nie kłują.

Gdybym słuchał Twojej muzyki to chyba tak ustawiłbym Tevi, w V-kę. Bas podbity gdzieś o 2,5 dB, wysokie o 2 ?

 

Screenshot_Tevi.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Fugazi. Ale mi się przypomniały czasy. Kiedyś miałem trochę kolegów oddanych straight edge na maxa i chyba każdego hard core słuchali. Piękne czasy bo o muzę było dużo trudniej i człowiek jak zdobył to na prawdę słuchał.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Play, myślę, że separacja daje radę, szczególnie przy płaskim EQ, ale wtedy trzeba Tevi zwiększyć głośność.

Jednak cofam tę V-kę, lepiej to brzmi (dla mnie) bez żadnych podbić. Bas dalej dosyć silnie akcentowany, ale wokal nie jest pół kroku do tyłu tylko minimalnie cofnięty, musiałem się z takim graniem trochę oswoić.Nie słucham takiej muzyki, ale nie są to łatwe do oddania przez sprzęt kawałki, goście nieźle napieprzają.

edit : Gitary nie wybijają się przed szereg, jak jest wokal to sobie z nimi współbrzmi.

Muszę się odstresować czymś spokojnym, bo mi tętno na 110 skoczyło 😉

Edytowane przez paratykus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Fugazi. Ale mi się przypomniały czasy. Kiedyś miałem trochę kolegów oddanych straight edge na maxa i chyba każdego hard core słuchali. Piękne czasy bo o muzę było dużo trudniej i człowiek jak zdobył to na prawdę słuchał.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.


Jakbym swoją młodość wspominał:)

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, planuję kupić słuchawki TWS Jabra elite t75, co o nich sądzicie? Bądź czy możecie polecić inne słuchawki w cenie do 700zł. 

Myślę również nad dołożeniem trochę kasy i kupnem senek momentum TWS ( na ole ole są w promce 769zł) ewentualnie sony wf-1000 xm3. 

Ważne dla mnie żeby słuchawki mogły mi służyć również do biegania.

 

Będę wdzięczny za wszelkie pomocne rady . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mateus991 napisał:

Cześć, planuję kupić słuchawki TWS Jabra elite t75, co o nich sądzicie? Bądź czy możecie polecić inne słuchawki w cenie do 700zł. 

Myślę również nad dołożeniem trochę kasy i kupnem senek momentum TWS ( na ole ole są w promce 769zł) ewentualnie sony wf-1000 xm3. 

Ważne dla mnie żeby słuchawki mogły mi służyć również do biegania.

 

Będę wdzięczny za wszelkie pomocne rady . 

 

Wg opinii w Sony dopłacasz głównie za anc i dźwiękowo nie są lepsze od np Creative Outlier Air. Z kolei Senki wg opinii to obecnie top dźwiękowo TWS. Sony i Senków nie słuchałem, przytaczam tylko przeczytane tutaj opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, zdzichon napisał:

A inne gatunki? Czy nie słuchasz? Bo słyszałem że tylko do tego ;)

Za bardzo nie słucham.

Dla mnie słuchawki do EDM ideał. Nawet nie wiem czy to nie najlepsze słuchawki jakie miałem do elektroniki, a droższych przewodowych trochę miałem.

Edytowane przez Luqart
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Play napisał:

Czyli dają radę. Dzięki @paratykus :)

Dla mnie dają, ale ja nie jestem osłuchany z taką muzyką.

Dla Ciebie może być to nie do przyjęcia.

Tak więc moja opinia w tym względzie nie jest miarodajna, pamiętaj o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mateus991 napisał:

Będę wdzięczny za wszelkie pomocne rady . 

Soniacze nie są zbyt stabilne, potrafią mi zgubić seala i zacząć wypadać podczas błahego krzątania się po domu. Natomiast Jabry 65t wytrzymały każdy trening na siłowni niezależnie od wykonywanych ćwiczeń :) No i mają rating IP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za pomoc, to będę się kierował w stronę Jabry. 

2 minuty temu, Beh0lder napisał:

Soniacze nie są zbyt stabilne, potrafią mi zgubić seala i zacząć wypadać podczas błahego krzątania się po domu. Natomiast Jabry 65t wytrzymały każdy trening na siłowni niezależnie od wykonywanych ćwiczeń :) No i mają rating IP

 

A jak jakość dźwięku ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności