Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, marek_m napisał:

Klipsch ANC :) 

 

klip.jpg

Czas pracy: ok. 30h

Kodeki: SBC, aptX HD oraz AAC

USB-C fast charging

Apka z EQ

Cena: +/- jak Bose NC700

Debiut na CES 2020. 

Dopiero na jesieni mają być dostępne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, marek_m napisał:

 

Tzn. 7 stycznia 2020. 

Miejmy nadzieję, że w sklepach niewiele później :) 

 

Cytat

The Klipsch Over-Ear Active Noise Cancelling headphones will go official at CES 2020 and will retail for US$399 when they go on sale in the fall. They will also be available in a special (and more expensive) McLaren F1 co-branded set that will retail for US$549.

Źródło

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie Samsung zastrzelił. Nigdy nie miałem problemu z takim ustawieniem. Nie wiem tylko czy to problem Samsunga czy Google. Sugestia suportu to korzystanie z przepustowości takiej jak aptx. To po kiego mi LDAC? Może ktoś ma już Androida 10 na słuchawce i korzysta z LDAC? Dla porządku mój fon to Galaxy Note 10+.113852e248845837240d0e8410385156.jpg

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś doszły M&D MW60 na początek podłączyłem do telefonu po kablu, poźniej po kablu do Mojo i słabo ale jak włączyłem po bluetooth, petarda! Jestem kompletnie zaskoczony. Bałem sie rozlazłego dołu a tu dołu całkiem sporo ale twardy, kontury mocno zarysowane. Wokale bez kocyka choć do Aeon-ów brakuje to jest lepiej niż dobrze.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, coolmen77 napisał:

Dziś doszły M&D MW60 na początek podłączyłem do telefonu po kablu, poźniej po kablu do Mojo i słabo ale jak włączyłem po bluetooth, petarda! Jestem kompletnie zaskoczony. Bałem sie rozlazłego dołu a tu dołu całkiem sporo ale twardy, kontury mocno zarysowane. Wokale bez kocyka choć do Aeon-ów brakuje to jest lepiej niż dobrze.

Na amozonie są teraz za 1250 pln. W tej cenie warto?

Tak trochę poczytałem i niektórzy twierdzią, że to jest wersja rozwojowa dla NADów HP70/PSB M4U-8.

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłem połowę z tego i za te kasę warto

Czy powyżej 1000zł warto? Hmmm nie śmiem ocenić, jak to w audio, dużą rolę grają preferencje. Gdyby jednak zapłacił 1000zł też nie kręcił bym nosem ;)

Moim zdaniem lepsze niż AQ NO :P

z pamięci lepsze od MH40 choć dawno sluchane było...

Edytowane przez coolmen77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marek_m napisał:

Sterowanie ? Na fotkach nie widać żadnych przycisków / przełączników.

Jaka wersja BT ?

Kodeki ?

 

 

https://www.masterdynamic.com/products/mw60-wireless-over-ear-headphones

BLUETOOTH PROFILE

Bluetooth 4.1 with Aptx™ high quality audio

 

Słabo... bez HD ? A cena spora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, marek_m napisał:

Stronę M&D znam. Moje uwagi odnosiły się do linku na Amazonie

 

Przy modelu M&D MW65 ANC wszystkie informacje są w opisie, a przyciski sterowania widoczne na zdjęciach, tyle tylko, że ten model kosztuje 438 EUR :( 

Czasem są promocje, https://www.pepper.pl/promocje/sluchawki-master-dynamic-mw65-anc-194386

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz dokładniejsze zdjęcia z opisem

https://www.head-fi.org/threads/pmreviews-master-and-dynamics-mw60.796339/

Z minusów - rozmiar, na mojej niewielkiej głowie mam maksymalnie skrócony pałąk, pady są niewielkie, większe uszy sie nie zmieszczą 

Ale akurat na mój zestaw słuchowy pasują idealnie :P

scena jest szeroka choć dość płytka jednak nie mają problemów z separacją 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NADowa bateria nie jest tak bardzo straszna. One bardzo szybko się ładują, nawet przez laptopa.

W przypadku PSB można wymienić paluszki i wtedy słuchawki trzymają konkretnie.

 

1000xm3 lipa faktycznie.

 

Moje Beyery trzeszczą tylko minimalnie, ale NADy bardziej.

 

APTX-HD w ogóle coś daje? Serio pytam, bo nie słyszałem żadnej różnicy na NADach/PSB.

Imho jedyna sensowna alternatywa dla zwykłego APTX to LDAC i tam słychać różnicę od razu na XM3.

 

Ja już trochę posłuchałem Lagoonów i NADów.

Ciężko zdecydować co gra lepiej. Ale na pewno obie pary grają lepiej niż wszystko co testowałem wcześniej.

 

Zaraz CES, może wyjdzie coś ciekawego na światło dzienne. Pewnie zapowiedzą 1000XM4.

 

Ja to bym bardziej chciał następcę PSB/NAD niż Lagoonów. Jakby poprawili wygodę, baterię, wykonanie (trzeszczenie, bo materiały są bdb jakości), dodali LDAC, wyeliminowali szumy moim zdaniem słuchawki byłyby świetne.

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, admor999 napisał:

Z tymi 10Hz się rozpędziłem. Testowy plik na YT (Frequency Sweep 1-100hz (Bass Test) 1080p HD) wzbudza słuchawki dopiero od 20Hz. Czyżby false advertising? Dam im trochę czasu jeszcze, ale jak nie zaczną magicznie grać do tych 10Hz, to zacznę robić im raban... te 10Hz aż takiej różnicy by nie zrobiły, gdyby nie fakt, że się nimi reklamują.


Być może nie słyszysz już tak niskich częstotliwości. Przecież ogólnie przyjęte jest pasmo słyszalne od 20 Hz. Czyli większość ludzi nie słyszy 10 Hz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne, jak łatwo dochodzimy do wniosku, że jeżeli coś nam pasuje to jest najlepsze, a jeżeli nie pasuje to jest do doopy :) 

 

Audio to bardzo subiektywna dziedzina - takie zdecydowane sądy sa co najwyżej zabawne :) 

 

Aby nie być gołosłownym dodam, że Sennheisery PXC550 sprawiły mi ogromną radość kiedy je kupiłem i ponownie kiedy je sprzedawałem miesiąc później :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał do czynienia z Baseus Encok D02

https://allegro.pl/oferta/baseus-encok-d02-sluchawki-nauszne-bezprzewodowe-8811367242

 

Chodzi mi głównie o solidność wykonania, wygodę, jak i jakość połączenia przez BT, bo dźwięk to sobie mogę poprawić ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Perul napisał:

Ktoś miał do czynienia z Baseus Encok D02

https://allegro.pl/oferta/baseus-encok-d02-sluchawki-nauszne-bezprzewodowe-8811367242

 

Chodzi mi głównie o solidność wykonania, wygodę, jak i jakość połączenia przez BT, bo dźwięk to sobie mogę poprawić ;) .

Za taką cenę to ja bym zamówił paczkomatem i ewentualnie zwrócił nim kilka dni później, gdyby się okazało, że jakość i wygoda są parszywe. Bo na foto wyglądają naprawdę ładnie

Edytowane przez Play
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marek_m napisał:

Zabawne, jak łatwo dochodzimy do wniosku, że jeżeli coś nam pasuje to jest najlepsze, a jeżeli nie pasuje to jest do doopy :) 

 

Audio to bardzo subiektywna dziedzina - takie zdecydowane sądy sa co najwyżej zabawne :) 

 

Aby nie być gołosłownym dodam, że Sennheisery PXC550 sprawiły mi ogromną radość kiedy je kupiłem i ponownie kiedy je sprzedawałem miesiąc później :D 

Natura moja audiofilska. Preferuję dźwięk neutralny, a PXC550 były najbardziej neutralne wówczas na rynku, jako jedyne miały opcję DAC USB, dość mocną baterię, świetną jakość rozmów, idealne wykończenie. Stwierdzam, że były najlepsze z uwagi na te fakty, a nie upodobanie, a Tobą kieruje awersja do nich, dlatego tak skwitowałeś moje upodobanie.. może :D Wydaje mi się, że magicznie grają lepiej im dłużej się ich używa.. pamiętam jeszcze czasy po pierwszych miesiącach, że mnie wkurzały, a potem dopiero się poprawiły. Wygrzałeś je chociaż dobrze..?

 

10 godzin temu, Luqart napisał:

NADowa bateria nie jest tak bardzo straszna. One bardzo szybko się ładują, nawet przez laptopa.

W przypadku PSB można wymienić paluszki i wtedy słuchawki trzymają konkretnie.

 

1000xm3 lipa faktycznie.

 

Moje Beyery trzeszczą tylko minimalnie, ale NADy bardziej.

 

APTX-HD w ogóle coś daje? Serio pytam, bo nie słyszałem żadnej różnicy na NADach/PSB.

Imho jedyna sensowna alternatywa dla zwykłego APTX to LDAC i tam słychać różnicę od razu na XM3.

 

Ja już trochę posłuchałem Lagoonów i NADów.

Ciężko zdecydować co gra lepiej. Ale na pewno obie pary grają lepiej niż wszystko co testowałem wcześniej.

 

Zaraz CES, może wyjdzie coś ciekawego na światło dzienne. Pewnie zapowiedzą 1000XM4.

 

Ja to bym bardziej chciał następcę PSB/NAD niż Lagoonów. Jakby poprawili wygodę, baterię, wykonanie (trzeszczenie, bo materiały są bdb jakości), dodali LDAC, wyeliminowali szumy moim zdaniem słuchawki byłyby świetne.

Myślę, że daje troszeczkę większą dynamikę i przejrzystość detali.. tak na logikę, jednak prawie dwa razy większy bitrate. Kiedyś robiłem test słuchawek.. na jednym telefonie był aptX, a na drugim SBC, różnica była wyczuwalna, ale była mała, współmiernie do różnicy w bitrate.. myślę, że aptX VS aptX HD może być trudniejsze do rozwiązania niż mp3@320 vs FLAC 16bit :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności