Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ALTON napisał:

Sklepy muszą na ciebie przezywać :D

Pewnie tak, ale co ja poradzę, że producenci wypuszczają kaszanę, a nie dobre słuchawki. Inna sprawa, że nie mam innej możliwości odsłuchu niż zamówienie przez sieć i ewentualny zwrot.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lord Rayden napisał:

Amiron Wireless - spore nauszniki. Domowe...

Co ciekawe jako jedne z bardzo nielicznych mają zewnętrznego DAC'a ze wzmacniaczem na pokładzie. Prawdopodobnie jest to AK4375A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amiron Wireless - spore nauszniki. Domowe...

No spore ale ja ich nie potrzebuję na miasto. Na drogę mam MTW100 BA i to mi wystarczy.

W domu raczej nie używam dokanałówek, szybko zaczynają mnie irytować.

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Co ciekawe jako jedne z bardzo nielicznych mają zewnętrznego DAC'a ze wzmacniaczem na pokładzie. Prawdopodobnie jest to AK4375A
Ha, no to zobaczymy co potrafią.
Trochę się boję, że mi przypasują, bo cenowo to już dla mnie kosmos.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma problem z dopasowaniem 1more stylish to polecam kompletnie wyjąć z nich te gumowe haczyki. Teraz bez trudu je zakładam, lekko przekręcam przeciwnie do wskazówek zegara i siedzą pewnie.

 

Mam jeszcze uwagę do Sabbat E12 Ultra, jest dość mocne opóźnienie w dźwięku, nawet z aptX. W 1more stylish nie jest to widoczne i można spokojnie oglądać filmy bez irytacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto używał Denon AH-GC30 i może coś o nich napisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy zamówić sobie Sennheisery Momentum Wireless 3 na testy czy nie. Chyba że ktoś pomoże i oświeci co nie co, już o to pytałem i nikt się nie zgłosił.
Poszukaj parę stron wstecz, coś tam o nich pisałem. Mi nie podeszły, choć wygląd i wykonanie super.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Ja wziąłem jeszcze PSB M4U 8, może okażą się bardziej udaną konstrukcją niż Viso HP70, choć pod względem dźwięku powinny być zbliżone.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak postanowiłem się nie poddawać i kupiłem kolejną już sztukę NADów.

  • sztuka na dole: skrzypiący plastik przy przyciskach,  prawa słuchawka jest ponad 10% głośniejsza, po włączeniu bluetooth wyraźny szum w lewej słuchawce
  • sztuka na górze: graal :D Nie ma chyba żadnych wad. 

Pierwsza sztuka NADów którą dostałem wyraźnie uwierała w koniuszek lewego ucha. Kolejne egzemplarze nie. Dosyć dziwne.

Wydaje mi się, że najnowsza sztuka gra wyraźnie lepiej od poprzedniej, ale to pewnie mózg mi figle plecie z powodu frustracji zakupu NADów.

Jeśli nie odkryję jakichś wad nowej sztuki to będę zadowolony, pod względem dźwięku 1000XM3 nie ma co szukać przy NADach.

Dalej nie odkryłem dlaczego APTX LL "pierdzi", a szkoda, bo bym pograł w gry bez kabla.

 

20191028_093655.jpg

Edytowane przez Luqart
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam o rozstrzale w produkcji tych nadów to wnioskuję, że niezły syf... Co jak co ale na dziesiątki par słuchawek nie zdarzyło mi się coś takiego jak opisujecie. 

APTX LL może pierdzieć z powodu problemów z nadajnikiem - antena jest za mało wydajna. 

Edytowane przez ALTON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2019 o 08:58, x X x napisał:

Ja muszę powiedzieć, że wróciłem dzisiaj po długim czasie do MDR-1ABT i satysfakcjonuje mnie ich granie a) bardziej niż XM3 (o czym wspominam od początku posiadania XM3), b) nie grzeją i nie pocą w uszy tak jak to robią XM3. Nie wiem, człowiek chciałby coś nowego, a za pazuchą ma satysfakcjonujący produkt, na który w dodatku nie musi wydawać kolejnych pieniędzy :D

 

Czekam na recenzje PX5 i PX7, muszę posłuchać obu Sennheiserów, oraz SR50BT. I będę coś decydował. Na razie wiem, że XM3 na pewno pójdą na sell - jakby ktoś chciał to zapraszam już teraz!

idziemy jednym śladem chyba . Nady są super, mialem je na uszach ale będąć łysym jak potrząśniesz głową to spadają.

Chciałbym posłuchać PX7 vs Beyery Lagoon. Może na targach na Narodowym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wfmsiekierka napisał:

moim zdaniem bierz śmiało, wysłuchaj, opisz na forum jak to gra i jaka wygoda i zatrzymaj/zwróć/sprzedaj

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dojechały Amirony...
Nie bardzo mam do czego je porównać, bo nie miałem nic z podobnego przedziału cenowego i trochę za krótko słucham ale podoba mi się to co słyszę - jest gładko i wyraźnie. Czysta góra bez grama ostrości i milusie wokale. No i ten dół, jak one potrafią ładnie zejść i to bez mulenia.

Mam z nimi tylko jeden problem... seal - niestety pady są lipne, dosyć sztywne(choć wygodne) i na dole, pod uchem nie przylegają dobrze, co ma spory wpływ na dźwięk i izolację. Ktoś z większą dynią pewnie złapie seala.

W sumie, sprawdza się to co opisywał pewien germaniec na jutubach - wskazywał na dokładnie ten sam problem.

Może pokombinuję z padami i zobaczę co z tego wyjdzie. Jeżeli nie znajdę dobrego rozwiązania, to niestety pojadą do sklepu.



Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro

Jeszcze takie małe uzupełnienie odnośnie dołu w Amironach - ciężko mi go jakoś sensownie opisać, bo jeszcze takiego dołu nie uświadczyłem w słuchawkach.
Przypomina mi trohę basik w dobrych głośników, bardziej się go czuje niż słyszy... nie wiem czy to ma sens.

Coś podobnego mam tylko w przypadku iLoud Micro Monitor - za każdym razem jak je odpalam jestem zaskoczony, że coś tak małego potrafi wygenerować taki dół, a do basolubów raczej nie należę.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Mihu83 napisał:

No to dojechały Amirony...
Nie bardzo mam do czego je porównać, bo nie miałem nic z podobnego przedziału cenowego i trochę za krótko słucham ale podoba mi się to co słyszę - jest gładko i wyraźnie. Czysta góra bez grama ostrości i milusie wokale. No i ten dół, jak one potrafią ładnie zejść i to bez mulenia.

Mam z nimi tylko jeden problem... seal - niestety pady są lipne, dosyć sztywne(choć wygodne) i na dole, pod uchem nie przylegają dobrze, co ma spory wpływ na dźwięk i izolację. Ktoś z większą dynią pewnie złapie seala.

W sumie, sprawdza się to co opisywał pewien germaniec na jutubach - wskazywał na dokładnie ten sam problem.

Może pokombinuję z padami i zobaczę co z tego wyjdzie. Jeżeli nie znajdę dobrego rozwiązania, to niestety pojadą do sklepu.



Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro

Jeszcze takie małe uzupełnienie odnośnie dołu w Amironach - ciężko mi go jakoś sensownie opisać, bo jeszcze takiego dołu nie uświadczyłem w słuchawkach.
Przypomina mi trohę basik w dobrych głośników, bardziej się go czuje niż słyszy... nie wiem czy to ma sens.

Coś podobnego mam tylko w przypadku iLoud Micro Monitor - za każdym razem jak je odpalam jestem zaskoczony, że coś tak małego potrafi wygenerować taki dół, a do basolubów raczej nie należę.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro

 

Brzmi ciekawie... Szkoda, że takie drogie i szkoda, że będą teraz kusić :D Jakbyś chciał to mam pady ze skóry owczej Brainwavz, owalne i niesymetryczne (pasują na 400i), nie potrzebne mi, mogę oddać na testy z potencjalnym odkupieniem ;)

 

Ps.

Chyba pierwsze Jays w wersji wokółusznej : q-Seven Wireless (niestety tylko SBC):

 

https://www.jaysheadphones.com/headphones-1/q-seven-wireless

Edytowane przez x X x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, x X x napisał:

 

Brzmi ciekawie... Szkoda, że takie drogie i szkoda, że będą teraz kusić :D Jakbyś chciał to mam pady ze skóry owczej Brainwavz, owalne i niesymetryczne (pasują na 400i), nie potrzebne mi, mogę oddać na testy z potencjalnym odkupieniem ;)

 

Ps.

Chyba pierwsze Jays w wersji wokółusznej : q-Seven Wireless (niestety tylko SBC):

 

https://www.jaysheadphones.com/headphones-1/q-seven-wireless

Pewnie że szkoda, sam bym chciał żeby były tańsze, no ale jak to gra.

Tylko nie mogę przeżyć że tak skopali konstrukcję - wystarczy tylko dotknąć palcami na dole muszli, tuż pod uchem i bas zjeżdża do piekła. Niby tak niewiele, a różnica kolosalna.

Pomijam już że przez brak seala cierpi również izolacja.

 

Jeżeli chodzi o pady, to pomyślimy. Nie wiem czy Beyery zostaną, a szkoda, bo zjadają wszystkie wirelessy jakie słuchałem.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, kolejny apdejt odnośnie Beyerów Amiron.
Na pierwszy ogień poszły „skórkowe” pady od Beyerów DT770 Pro M i... poprawa jest znaczna i to pod każdym względem. Lepszy seal, komfort oraz izolacja.
Mam jednak wrażenie, że dźwięk uległ złagodzeniu i dół jest odrobinę mniej kontrolowany.

Na kolejny strzał poszły welury od DT770/990 i tu również jest poprawa na wszystkich frontach, co więcej, nie słychać specjalnie dużych zmian sonicznych.

Hm, może jednak Amirony zostaną.

Kusi mnie sprawdzenie jakichś padów na memory foam, może coś od Dekoni, tylko trochę drogo wychodzą.
Ciekawie mogą też wypaść pady asymetryczne.



Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności