Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

A to sorry :(  

Wczoraj w Top HiFi powiedzieli mi, że PX7 będą dostępne dopiero w listopadzie.

 

To samo pisali też w prasie: "Jako pierwsze na rynku zadebiutują słuchawki PX5. Model będzie dostępny w dwóch kolorach - niebieskim i gwiezdnej szarości, w ceni 1299 zł. W listopadzie do sprzedaży trafią flagowe PX7 oraz PI4"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to sorry   
Wczoraj w Top HiFi powiedzieli mi, że PX7 będą dostępne dopiero w listopadzie.
 
To samo pisali też w prasie: "Jako pierwsze na rynku zadebiutują słuchawki PX5. Model będzie dostępny w dwóch kolorach - niebieskim i gwiezdnej szarości, w ceni 1299 zł. W listopadzie do sprzedaży trafią flagowe PX7 oraz PI4"
Brałem z germańskiego amazonu, gdzie są już dostępne i tańsze o stówkę niż w PL.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mihu83 napisał:

Brałem z germańskiego amazonu, gdzie są już dostępne i tańsze o stówkę niż w PL.

 

Wszystko jasne :) 

 

Teraz czekamy na Sennheiser PXC 550 II

Mk1 pozbyłem się co prawda po jednej podróży, ale kto wie może teraz będzie lepiej :) 

 

s1-horz.jpg

 

s2.JPG

 

Wyglądają na wygodne (kształt) i dyskretne (dość płaskie), ale te falbany od poduszek...... :( 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PX5 dojechały i tak...

- izolacja pasywna bardzo dobra, anc nie testowałem.

- nauszniki mięciutkie ale po 5 minutach, już wiem że szybko dadzą się we znaki.

- pałąk - też będzie hot spot

- dźwięk - prosto z pudełka podobają mi się bardziej niż PX7. Jest równiej, bardziej naturalnie ale wciąż raczej ciepławo i wokale też nie do końca mi siedzą.

 

No nic, obie pary wracają do sklepu.

 

W sumie, za cenę PX7 mogę mieć SR50BT + Listeny Wireless.

 

Tak na marginesie, Dali io-4 grają lepiej/inaczej od obu nowych Bowersów.

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wszystko jasne  

 

Teraz czekamy na Sennheiser PXC 550 II

Mk1 pozbyłem się co prawda po jednej podróży, ale kto wie może teraz będzie lepiej  

 

Najważniejsze aby grały jak HD660s. Jeśli tak będzie biore bez dwóch zdań.

 

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zielinskitomasz napisał:

Najważniejsze aby grały jak HD660s. Jeśli tak będzie biore bez dwóch zdań.

 

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

 

Marzyciel 😂

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerokość - ok 45 mm
Wysokość - ok 65 mm
Grubość - jakieś 25 mm
Tylko te pady są specyficzne, bo wewnątrz komory masz więcej miejsca.
4d65cafdc24b0d64c5a34fa52b9dce61.jpg5cdec570282f28390c882de98a072d12.jpg

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, x X x napisał:

Ja muszę powiedzieć, że wróciłem dzisiaj po długim czasie do MDR-1ABT i satysfakcjonuje mnie ich granie a) bardziej niż XM3 (o czym wspominam od początku posiadania XM3), b) nie grzeją i nie pocą w uszy tak jak to robią XM3.

XM3 pasywnie bardzo dobrze izoluje, więc nie dziw się, że grzeją w uszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, wiatrak napisał:

Czy brak synchro dźwięku i obrazu w filmach to wina bardziej BT 4.0, 4.1 czy Aptx w wersji podstawowej ?

Słuchawek.

 

Jak widać, słuchawki mają różną latencje, https://www.rtings.com/headphones/tests/connectivity/latency

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś dobrego z tws ale z anc?
Mam beoplay e8 od premiery i trochę słabo u nich mimo wszystko z izolacją. Dźwiękowo nie mam zastrzeżeń bo grają fajnie. Ale porządnego ANC mi się zachciało. Do samolotu głównie.



Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, tylko że one ponoć nie grają :)
A nauszne/wokoluszne gdzie ma być najlepsze anc plus dobre ale niekoniecznie wybitne granie?

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANC jest przede wszystkim do hałaśliwych warunków, a w takich warunkach nie chodzi o studyjny odsłuch i delektowanie się dźwiękiem, ale o przetrwanie podróży samolotem / pociągiem / tramwajem....

 

Taki kompromis :) 

 

Kiedyś pewnie to ogarną, ale na razie jest to co jest :(  

___________

 

Osobiście odrzucam Sony, ponieważ można je sparować jednocześnie tylko z jednym urządzeniem. Dla mnie minimum to dwa urządzenia: np. notebook i player / telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przymierzałam JBL Live 650BTNC (następca E65BTNC). Baaardzo wygodne. Tylko Bose stawiam w tym względzie wyżej. Przyjemne pady i w końcu pałąk obity materiałem . Przynajmniej się nie złuszczy. Eleganckie i kompaktowe, a nie hełmofony. Tylko nie mogłem sprawdzić jak to gra.

Edytowane przez wiatrak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, marek_m napisał:

ANC jest przede wszystkim do hałaśliwych warunków, a w takich warunkach nie chodzi o studyjny odsłuch i delektowanie się dźwiękiem, ale o przetrwanie podróży samolotem / pociągiem / tramwajem....

 

Taki kompromis :) 

 

Kiedyś pewnie to ogarną, ale na razie jest to co jest :( 

W przewodowych mają problem z "ogarnięciem", a co dopiero w BT. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś szuka "stacjonarnego" odbiornika BT z funkcją DAC to polecam z czystym sumieniem Xduoo XQ-50. Myślałem, że Redsone ES100 to już wysoka półka w graniu i ciężko mnie będzie zaskoczyć ale okazało się, że jest coś stojącego wyżej - odnoszę się do używania redsone jako "Preout" podłączonego do wzmacniacza. Bezpośrednie porównanie tych sprzętów jest nonsensowne ale nic przecież nie stoi na przeszkodzie :) Bardzo napowietrzone, przestrzenne granie po jaśniejszej stronie. Super dynamika. Dźwięk jako DAC jest marginalnie lepszy - czuć to szczególnie w dole rejestru. Zasięg BT jest najlepszy ze wszystkiego co miałem w temacie odbiornków BT co nie jest dziwne z powodu zewnętrznej anteny. Zero opóźnień i latencji zarówno z BT jak i DAC. Podsumowaniem - super sprzęcik.

 

Xduoo ma fajną funkcję - jeżeli używamy go jako DAC to możemy go jednocześnie parować po BT (nic nowego). Fajna funkcja wygląda tak, że np kiedy słuchamy muzyki z kompa i w międzyczasie np na telefonie chcemy obejrzeć film albo czegoś odsłuchać to automatycznie Xduoo pauzuje to co leci na kompie, odtwarza to co jest na telefonie. Po zakończeniu odtwarzania na telefonie wznawia odtwarzanie na kompie. Proste, fajne i przyjemne. 

Edytowane przez ALTON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności