Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.10.2019 o 13:26, wiatrak napisał:

Czy WH-H900N faktycznie kiepsko brzmią po kablu i są dużo mniej wygodne niż 1000XM3 ?

Pasywnie brzmią gorzej. To normalne. Ale aktywnie z kablem brzmią tak samo jak bezprzewodowo (o ile słuchamy youtube).

 

1000xm3 są znaacznie wygodniejsze od N900H i mają dużo lepsze ANC.

1000XM3 walą basem i są zmulone. Wyłączenie DSEE HX (włączenie tej opcji "boostuje" wysokie i niskie) i słuchanie po LDACu wyraźnie poprawia sytuację, ale nadal nie jest idealnie, chociaż jest moim zdaniem zjadliwie i przyzwoicie.

25 minut temu, all999 napisał:
11 godzin temu, Karmazynowy napisał:
Prawda, bo takie coś jest traktowane jako rezerwacja z odbiorem w sklepie a nie jako zamówienie internetowe. Robi tak np. RTV euro AGD ale i większość innych sklepów też. Zajrzyj w regulamin.

Sklep nie może sobie interpretować po swojemu. Jeśli zapłaciłeś przez intenet, to zawarłeś umowę na odległość.

Ale 14 dniowy zwrot powstał w celu sprawdzenia sprzętu zamówionego przez internet dla osób które nie mogą kupić w sklepie.

Więc dlaczego odbierając osobiście my jako konsumenci mamy takie prawo?

 

Ale co interpretować? Nic nie interpretują po swojemu. 

Po prostu jak napisał Karmazynowy traktują rezerwację z odbiorem osobistym jako rezerwację, a nie zamówienie.

To jest w pełni logiczne i mają takie prawo.

Edytowane przez Luqart
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ale 14 dniowy zwrot powstał w celu sprawdzenia sprzętu zamówionego przez internet dla osób które nie mogą odebrać osobiście.

Więc dlaczego odbierając osobiście my jako konsumenci mamy takie prawo?

 

Idąc tym tokiem rozumowania. Czym będzie się różnił sprzęt odpakowany i sprawdzony w sklepie od tego rozpakowanego i sprawdzonego w domu? Albo możesz odstąpić od umowy, albo nie. Jeśli możesz to zrobić po opłaceniu online, ale odbierając sprzęt w sklepie, to możesz to zrobić również do 14 dni.

Jeśli miałoby być inaczej, sklep nie powinien umożliwiać odbioru osobistego sprzętu opłaconego online.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep nie może sobie interpretować po swojemu. Jeśli zapłaciłeś przez intenet, to zawarłeś umowę na odległość.
Po prostu nie ma zakupu a tylko rezerwacja. Wyraźnie określają moment zakupu w regulaminie. Jest jak jest. Dlatego trzeba uważać i nie kupować tak.

 

 

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mihu83 napisał:

Dali od dzisiaj dostępne w sprzedaży, moje już w drodze...

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
 

4 czy 6 wziąłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Dodaję "Komis" do obserwowanych  
A po co? Jak nie podejdą, to wrócą do sklepu.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

4 czy 6 wziąłeś?
6

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mihu83 napisał:

Dali od dzisiaj dostępne w sprzedaży, moje już w drodze...

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
 

 

Koniecznie napisz czy robią hotspota na czubku głowy. Już na dwie takie opinie się natknąłem, a jestem na to niestety bardzo czuły :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Koniecznie napisz czy robią hotspota na czubku głowy. Już na dwie takie opinie się natknąłem, a jestem na to niestety bardzo czuły
Damn, jeżeli rzeczywiście tak jest, to też będę miał problem.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, zdzichon napisał:

 

Koniecznie napisz czy robią hotspota na czubku głowy. Już na dwie takie opinie się natknąłem, a jestem na to niestety bardzo czuły :(

A które wireless wokółuszne mają z tym najmniejszy problem ? To dla mnie też element kluczowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Mihu83 napisał:

Dali od dzisiaj dostępne w sprzedaży, moje już w drodze...

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
 

Dostawa kurierem ? Płaciłeś od razu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostawa kurierem ? Płaciłeś od razu ?
Tak, kurierem. Wczoraj wysłałem zapytanie od kiedy dostępne, dzisiaj dostałem odpowiedź i od razu płaciłem.
Już mam info. od DHL, że jutro dostarczenie.
Ogólnie, to zapłaciłem stówkę mniej niż normalna cena.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie maleństwa testuję. 

 

FiiO FA7

Sennheiser Momentum True Wireless 

Samsung Galaxy Buds

 

20191021_233351.jpg

20191021_162851.jpg

 

 

Edit.

FiiO z gumkami zamiast pianek memory foam grają całkiem podobnie do Momentum, rzekłbym, że bardzo. FiiO z piankami imho. ma nieco bardziej kontrolowany dół i lepszy wokal niż na gumkach. Samsungowe poza konkurencją bo przy obu to najzwyczajniej jazgot. Piszcząca góra, dudniący dół.

 

Generalnie te true wirelessy od Sennheisera są całkiem całkiem. Zupełny brak kabla rekompensuje wady i niedociągnięcia w porównaniu do FiiO (choć jak wspomniałem FA7 na standardowych wkładkach gumowych są bardzo podobne).

Edytowane przez eXorcist
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mihu83 napisał:

Tak, kurierem. Wczoraj wysłałem zapytanie od kiedy dostępne, dzisiaj dostałem odpowiedź i od razu płaciłem.
Już mam info. od DHL, że jutro dostarczenie.
Ogólnie, to zapłaciłem stówkę mniej niż normalna cena
 

Ok. Dzieki. Czyli trzeba negocjować jakoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Dali przyjechali...

Krótkie spostrzeżenia:

- bardzo dobra izolacja pasywna, z ANC nie ma dużej różnicy, więc chyba kupię io-4 a 6 wrócą do sklepu... zawsze to parę stów w kieszeni.

- wykonanie bardzo dobre, czuć jakość

- pady mięciutkie i dosyć wygodne, chyba lepsze niż w HP70

- pałąk - tu może być problem, jednak trochę go czuć po jakimś czasie, może nie tak jak w Listenach ale jednak.

- tło nie jest czarne, słychać delikatny szum

- dźwięk - raczej zrównoważony, wyraźna ale nie ostra góra, ładne wokale, sporo przestrzeni. Basik jest ale nie gra pierwszych skrzypiec, jest go mniej niż w HP70 - trochę brakuje mi czasami tego kopa w sub basie, gdzie w NADach wręcz go czuć, a mimo to nie zamula. Basoluby raczej nie mają czego szukać.

Zdecydowanie, nie są to słuchawki, które robią natychmiastowe WOW, to nie jest efekciarskie trzepanie uszu.

 

W moim odczuciu są o niebo lepsze od nowych Momków od Synahajzera.

Edytowane przez Mihu83
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mihu83 napisał:

- bardzo dobra izolacja pasywna, z ANC nie ma dużej różnicy, więc chyba kupię io-4 a 6 wrócą do sklepu... zawsze to parę stów w kieszeni.

 

I dużo lepsza bateria w 4, bo 60h do na ładowaniu.

 

1 minutę temu, Mihu83 napisał:

wykonanie bardzo dobre, czuć jakość

 

Z czego są muszle, plastik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, zdzichon napisał:

O, to jak się ma bas do tego z h6? Tam był nienajgorszy, nie tak dobry jak w oppo ale nienajgorszy

Jest bardziej zwarty, lepiej kontrolowany i jest go mniej... albo raczej jest w normalnej ilości i raczej liniowy, H6 miały podbity mid bas, chwilami było go wręcz za dużo.

Ogólnie, Dali są bardziej wyważone, no i obok Listenów Wireless, SR50BT, Momków 3 i NAD HP70, grają równie dobrze BT i po kablu.

 

Jeszcze taka mała różnica między io4 i io6 - czwórki mają chyba woreczek zamiast etui zapinanego na zamek.

 

I na koniec niezbyt zabawna uwaga odnośnie NADów - kontrola jakości tam chyba nie istnieje. Pierwsze dwa egzemplarze szumiały i bzyczały, trzeci egzemplarz jest prawie bezgłośny, za to ma driver flexa😂

 

Niech no  się Fiio streszcza ze swoimi EH3.

Edytowane przez Mihu83
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności