Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Mihu83 napisał:

Z chęcią sprawdziłbym Definitive Technology Symphony 1 ale nowych już nie dorwę.

Co robić, jak żyć.

z amazon.com możesz dorwać a posłuchać w hifistation w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z amazon.com możesz dorwać a posłuchać w hifistation w Polsce
Chyba nie bardzo - jedyne co widzę na amazonie to 4 oferty na używki i jedną na odnawiane, bez wysyłki do PL.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 2 godziny temu były :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś do czynienia z Sabbat E12 lub E12 Ultra? Szukam jakichś sensownych tipsów do nich, bo na razie mam kłopot z dopasowaniem. Na ten czas pasują mi jako tako L od KZ ZS5. Zwykle L od innych zestawów są za duże, a M, które zazwyczaj używam są za małe jakimś cudem. 

Na razie sprawdzałem tipsy od FLC8, Monster, od Sony MH1, UE triple.fi, KZ, z zestawu Sabbat E12, spiral dot JVC. Może ML spiral dot by pasowały. Comply na razie nie sprawdzałem bo nie mam nic na T200. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, hammerh34d napisał:

A ja zapytam o tipsy do wf1000mx3 :)
Chyba potrzebuję czegoś dłuższego niż standard. Takich dłuższych silikonów, podobnych do tych z w60.
Znajdę gdzieś coś takiego?

Zwróć uwagę czy w ogóle etui się tobie domknie przy dłuższych tipsach. Na Sabbat E12 wcisnąłem długie tipsy Westone, niestety był problem żeby słuchawki prawidłowo się ułożyły w etui do ładowania i by się domykało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2019 o 04:54, Caution napisał:

Ja o dziwo miałem inne pudełko tych QCY QS1

Możliwe że jakiś nowy wypust. 
Z minusów aktualnie to czasem lewa słuchawka potrafi przerwać na 1-2 sekundy. Miałem tak dwa razy w ciągu 5min a potem przez następnę 2 godziny już nie było z tym problemów. Dzisiaj pochodziłem w nich po mieście i izolacja jest na prawdę dobra. Nie ma ANC ale spokojnie daje 8,5/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne, basowe słuchawki :)

Doskonale izolują, idealne na miasto / do komunikacji miejskiej / biura.

W dobie TWS, bateria na kablu może trochę irytować, ale satysfakcja "soniczna" to w pełni rekompensuje :)

 

To była rewelacyjna oferta - 1 szt. (z transportem) kosztowała ok. 125 PLN. W Top HiFi cena wynosi 450 PLN !!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe modele od Bowers & Wilkins - PX7, PX5, PI4, PI3:

 

https://audio.com.pl/aktualnosci/sprzet/26913-px7-px5-pi4-pi3-nowe-sluchawki-bowers-wilkins

 

PX7 i PX5 (PI nie sprawdzałem) obsługują aptX Adaptive, które ogarnia Hi-Res, oraz jest wstecznie kompatybilne z poprzednimi standardami aptX:

 

"Interestingly, though, while Qualcomm will launch aptX Adaptive with 48kHz support, the codec is capable of transmitting 96kHz files wirelessly. So, fingers crossed, Qualcomm can make this a reality by achieving a robust enough connection further down the line. Replacing (but still backwards compatible with) aptX and aptX HD, aptX Adaptive  will be available to manufacturers of headphones and wireless speakers from September."

 

Źródło:  https://www.whathifi.com/news/qualcomms-aptx-adaptive-bluetooth-24-bit-support-low-latency-and-glitch-free-streaming

Edytowane przez x X x
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na px7. Z tego co mówili ludzie z B&W to chcą wrócić do tego pięknego, organicznego dźwięku z p7, które gdyby nie ergonomia byłyby ze mną do dziś. Te wyglądają na wygodne, no i mają być lżejsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrobniesz coś o tych NADach? Też się przymierzam po raz kolejny i są na mojej krótkiej liście,

 

-VISO70

- PX7

- Dali io6

- Fiio EH3

 

a jako jedyne są już na rynku ;)

 

Acha, jak leżą na głowie? odstają strasznie? Wchodzi się w nich w tryb ufoluda?

Edytowane przez zdzichon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrobniesz coś o tych NADach? Też się przymierzam po raz kolejny i są na mojej krótkiej liście,
 
-VISO70
- PX7
- Dali io6
- Fiio EH3
 
a jako jedyne są już na rynku
Muszą chwilę pograć ale już mi się podoba to co słyszę.
Raczej równe i gładkie granie, z akcentem w sub basie, a nie w mid basie jak w większości słuchawek.

Izolacja bardzo dobra, wygoda na chwilę obecną bez zarzutu.




Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mihu83 napisał:

Raczej równe i gładkie granie, z akcentem w sub basie, a nie w mid basie jak w większości słuchawek.

 

Mniam, tak jak lubię. No to muszę odwiedzić salon na odsłuchy

Edytowane przez zdzichon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie, dobry dźwięk na dłuższe odsłuchy, nie męczący.

Swoją drogą, Shanlingi też fajne, udały im sie te TWSy - niby armatura a basik bardzo fajny.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, zdzichon napisał:

 

Acha, jak leżą na głowie? odstają strasznie? Wchodzi się w nich w tryb ufoluda?

 

20180608_083715.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobre cenie sa te NADy. Warto się na nie przesiąść z 1000XM3?

 

Tu nie ma się co specjalnie zastanawiać jeżeli zależy ci na dźwięku, Soniacze są słabiutkie.

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

 

 

20180608_083715.thumb.jpg.c46702ae0c8274a7ffcd971a822e17b9.jpg

Trochę tak, ale nie tak bardzo jak np. Focal Listen, no i nie tak dziwnie jak HP50.

Czaję się jeszcze na Fiio EH3 ale ich konstrukcja też wygląda na odstającą.

 

Szkoda, że Senki nie grają jakbym sobie życzył, bo wyglądają wyjściowo.

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności