Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Adam 76 napisał:

Miał ktoś może na uszach Beyerdynamic Lagoon anc? Fajne granie?

Też jestem ciekaw ale chyba nikt na forum ich nie ma.

 

Jeszce ciekawią mnie 700tki od Bose ale ich też raczej nikt nie posiada.

Edytowane przez Mihu83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, hesus666 napisał:

Fajne te momki, konstrukcyjnie wyglądają że mogłyby mi mocno przypasować. Niestety brak AAC je u mnie skresla :( Poczekam na Dali i te Fiio aż będą dostępne.

  • przetworniki dynamiczne, konstrukcja zamknięta
  • pasmo przenoszenia 6-23 000 Hz
  • Bluetooth® Version 5.0 - kodek SBC, aptX™, aptX™ Low Latency, AAC
  • wsparcie dla profili: A2DP, AVRCP, HSP, HFP
  • pasmo przenoszenia mikrofonu 50-10 000 Hz
  • czułość mikrofonu -34 dBV/Pa (charakterystyka dookólna - 2 mikrofony)
  • system tłumienia hałasu: technologia hybrydowa NoiseGard
  • czas pracy - do 17 h
Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mihu83 napisał:

Też jestem ciekaw ale chyba nikt na forum ich nie ma.

 

Jeszce ciekawią mnie 700tki od Bose ale ich też raczej nikt nie posiada.

Ja słuchałem. Moim zdaniem dno. QC35II to półka jak nie dwie lepsze granie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozglądam się za kabelkiem BT do Fiio FH5, co jest ciekawego obecnie dostępne? Zależy mnie przede wszystkim na dźwięku, raczej po cieplejszej stronie i fajnie jakby nie degradował sceny i separacji. Oczywiście im lepsze kodeki tym lepiej, ale bateria nie musi bić rekordów grania. Polecicie coś?
KZ APTX HD

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Ja słuchałem. Moim zdaniem dno. QC35II to półka jak nie dwie lepsze granie. 
Tak też słyszałem z innych źródeł tz. gorsze od sony, innych modeli bose, tylko mikrofon do rozmów the best

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinke posluchane. 

Jak na 63zl grają na prawdę spoko. Nie jest to półka Sony WF-1000XM3 z naturalnym graniem. Więcej jest na pewno basu, to się pierwsze co rzuca w uszy ale nie są to basotłuki. Kwestie dźwiękowe dopisze jak się trochę oslucham i je wygrzeje. Ergonomia zasługuje na plus. Z sealem nie powinno być problemu. Lewa strona złapała od razu a prawą muszę używać bo tips jest ciutkę za mały. Natomiast ich waga jest dużym plusem i nie czuć że coś nosi się w uchu. Stabilność całkiem spoko, lewa słuchawka potrafi się przyciąć na chwilę ale nie jest to zbyt częste zjawisko ale jednak jest. Case jest dość ciasny natomiast wydaje się być solidny chociaż na plus jest jego waga. Nie sprawdziłem jaka ma pojemność powerbank. 

20191003_191608.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAC jak dla mnie jest wystarczające a ze kosztują dużo? i tak im daleko do topek z "poważnego" audio
Moje beoplay mają też "tylko" AAC a grają nieźle. To nie jest zły kodek.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update odnośnie Momentum 3 - jednak chwilami da się odczuć lekkie wyostrzenie w wokalach, nie jakoś mocno ale jednak.

W kwestii wygody, są znacznie wygodniejsze niż poprzednicy ale po jakimś czasie daje się je odczuć na uszach.

Kolejna kwestia i w sumie nie wiem czy mam już omamy ale wydaje mi się, że mają lekko zakłócony balans, w wielu utworach słyszę przesunięcie na lewą stronę, szczególnie bas i wokale. O dziwo, w utworach Freyi Riddings jest ok.

 

Teraz mam zagwozdkę, zostawić je czy szukać dalej. Nie mam już pomysłów na dobre słuchawki BT, przerobiłem Focale Listen, Teufel Real Blue NC, Panasonici, Sony WH-H900 i 1000xm3, SR50BT, AKG N700NC. 
 

Z innej mańki, ktoś już słuchał MTW100 od Shanlinga?

Edytowane przez Mihu83
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ten diabeł niemiecki się spisywał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekkie, wygodne, nieźle wykonane.

Bardzo dobre tłumienie pasywne, NC w sumie nie pamiętam jak się sprawowało.

Pod względem dźwięku to nie moja bajka, grają raczej skrajami i mają zdecydowanie za dużo mid basu, takiego boomiącego... nie na moje uszy takie granie.

 

Z tych słuchawek, które miałem, zostawiłbym AKG ale po kablu grały słabo i mój egzemplarz miał chyba coś nie teges z mikrofonami.

Edytowane przez Mihu83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Mihu83 napisał:

jednak chwilami da się odczuć lekkie wyostrzenie w wokalach, nie jakoś mocno ale jednak.

 

Kurde, korcą mnie te Momentumy, ale ostatnio się bardzo wyczulony zrobiłem na takie rzeczy. Jak średnica w tych momkach? Mocna Vka?

 

A NAD VISO  HP70 ktoś może słuchał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update odnośnie Momentum 3 - jednak chwilami da się odczuć lekkie wyostrzenie w wokalach, nie jakoś mocno ale jednak.

W kwestii wygody, są znacznie wygodniejsze niż poprzednicy ale po jakimś czasie daje się je odczuć na uszach.

Kolejna kwestia i w sumie nie wiem czy mam już omamy ale wydaje mi się, że mają lekko zakłócony balans, w wielu utworach słyszę przesunięcie na lewą stronę, szczególnie bas i wokale. O dziwo, w utworach Freyi Riddings jest ok.

 

Teraz mam zagwozdkę, zostawić je czy szukać dalej. Nie mam już pomysłów na dobre słuchawki BT, przerobiłem Focale Listen, Teufel Real Blue NC, Panasonici, Sony WH-H900 i 1000xm3, SR50BT, AKG N700NC. 

 

Z innej mańki, ktoś już słuchał MTW100 od Shanlinga?

Może takie? Akurat jest promo.

 

https://www.mediaexpert.pl/sluchawki-nauszne/sluchawki-nauszne-sony-wh-xb900n-czarny,id-1396038

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, x X x napisał:

XB nie będą jeszcze bardziej zamulone niż WH?

23 minuty temu, zdzichon napisał:

 

Kurde, korcą mnie te Momentumy, ale ostatnio się bardzo wyczulony zrobiłem na takie rzeczy. Jak średnica w tych momkach? Mocna Vka?

 

A NAD VISO  HP70 ktoś może słuchał?

Im dłużej ich słucham tym bardziej mnie męczą - bas mógłby być bardziej zwarty, wokale trochę za ostre i podawane raczej bezpośrednio, na ryj. Według mnie, M3 nadają się do nowszych i bardziej rozrywkowych gatunków, z czymś bardziej wyrafinowanym może być różnie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem tych XB900n, kicha straszna, basowe muly. Nie wiem na ile to wynik tego, do czego były podłączone w markecie bo grały z kabla ale wiszące obok CH700n zagrały w takim samym połączeniu o niebo lepiej i normalniej.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mihu83 napisał:

Mały update odnośnie Momentum 3 - jednak chwilami da się odczuć lekkie wyostrzenie w wokalach, nie jakoś mocno ale jednak.

W kwestii wygody, są znacznie wygodniejsze niż poprzednicy ale po jakimś czasie daje się je odczuć na uszach.

Kolejna kwestia i w sumie nie wiem czy mam już omamy ale wydaje mi się, że mają lekko zakłócony balans, w wielu utworach słyszę przesunięcie na lewą stronę, szczególnie bas i wokale. O dziwo, w utworach Freyi Riddings jest ok.

 

Teraz mam zagwozdkę, zostawić je czy szukać dalej. Nie mam już pomysłów na dobre słuchawki BT, przerobiłem Focale Listen, Teufel Real Blue NC, Panasonici, Sony WH-H900 i 1000xm3, SR50BT, AKG N700NC. 
 

Z innej mańki, ktoś już słuchał MTW100 od Shanlinga?

 

Dzięki, tego się obawiałem, że one nadal mają natarczywą górną średnicę, co jest efektowne na chwilę ale na dłuższą metę męczy

Ja sobie odpuściłem szukanie kolejnych lepszych BT, czekam na premierę FiiO EH3 (i to samo tobie bym polecił)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mihu83 napisał:

Mały update odnośnie Momentum 3 - jednak chwilami da się odczuć lekkie wyostrzenie w wokalach, nie jakoś mocno ale jednak.

W kwestii wygody, są znacznie wygodniejsze niż poprzednicy ale po jakimś czasie daje się je odczuć na uszach.

Kolejna kwestia i w sumie nie wiem czy mam już omamy ale wydaje mi się, że mają lekko zakłócony balans, w wielu utworach słyszę przesunięcie na lewą stronę, szczególnie bas i wokale. O dziwo, w utworach Freyi Riddings jest ok.

 

Teraz mam zagwozdkę, zostawić je czy szukać dalej. Nie mam już pomysłów na dobre słuchawki BT, przerobiłem Focale Listen, Teufel Real Blue NC, Panasonici, Sony WH-H900 i 1000xm3, SR50BT, AKG N700NC. 
 

Z innej mańki, ktoś już słuchał MTW100 od Shanlinga?

 

B&W P7W? Ewentualnie poczekaj do listopada na te nowe Dali, też na biocelulozie jak B&W.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem tych XB900n, kicha straszna, basowe muly. Nie wiem na ile to wynik tego, do czego były podłączone w markecie bo grały z kabla ale wiszące obok CH700n zagrały w takim samym połączeniu o niebo lepiej i normalniej.
Tak założyłem, skoro 1000xm3 grają słabo, to co dopiero tańszy model z dopiskiem XB. Chociaż co do ceny, to też nie takie oczywiste, bo H900N grają lepiej niż 1000xm3, przynajmniej w moim odczuciu.

Ogólnie, ze słuchawkami BT jest kicha, zawsze coś jest skopane.
Nawet P7W mi nie podeszły - przeciętna izolacja, niewygodny pałąk, a pod względem dźwięku, trochę za dużo mid basu jak dla mnie i to raczej takiego zaokrąglonego, miękkiego.

DSR9BT wyglądają ciekawie ale max do 15 godz. na jednym ładowaniu.

Z chęcią sprawdziłbym Definitive Technology Symphony 1 ale nowych już nie dorwę.

Co robić, jak żyć.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

 
Dzięki, tego się obawiałem, że one nadal mają natarczywą górną średnicę, co jest efektowne na chwilę ale na dłuższą metę męczy
Ja sobie odpuściłem szukanie kolejnych lepszych BT, czekam na premierę FiiO EH3 (i to samo tobie bym polecił)
No właśnie czekam z nadzieją, że te EH3 porządnie zagrają.

Mógłbym wrócić do Focal Listen Wireless, ich dźwięk mi pasuje ale są niezbyt wyjściowe, nie nadają się w miejsca publiczne, bo wyglądasz w nich jak kosmita.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

 
B&W P7W? Ewentualnie poczekaj do listopada na te nowe Dali, też na biocelulozie jak B&W.
P7W miałem, nie moja bajka.
Dobrze że przypomniałeś Dali, bo gdzieś mi umknęły.

Jeszcze PXC 550 II wychodzą lub wyszły.
Ktoś tu również wspominał N700NCM2 - nawet jeżeli zmienili tylko kolor, to i tak spoko, czarny nie wali tak po oczach. Jedynie co, to cena masakryczna i jest sporo opinii, że padają jak muchy.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.rtvmaniak.pl/9570464/fiio-eh3-nc/ - Czekamy ! :) . Na Dali też. 

 

Przyznam,że design fajny to Aventho Wireless - ładne, metal, mniejsze więc dyskretne. Mają aptX HD i program do "konstruowania" profilu słuchu. Nie straszą plastikiem.

https://hifizone.pl/recenzja-beyerdynamic-aventho-wireless-i-bowerswilkins-px/

https://galaktyczny.pl/2018/11/07/beyerdynamic-aventho-wireless-recenzja/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności