Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.03.2022 o 22:46, lobuz1 napisał:

Dzięki. Kupione. Na rower i miasto będą jak znalazł :)

https://offtech.pl/2021/08/04/hiby-wh2-najtansze-pchelki-z-ldac/?amp=1

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alton mam nadzieję, że się nie pogniewasz...

 

Dzielę się nastawem EQ dla Soundcore life Q30 przesłanym przez Alton-a:

 

"-6 / +6 / +3 / +3 / +1 / +6 / -1 / 0

100/200/400/800/1.6K/3.2K/6.4K/12K"

 

Ustawienie jest mniej jazgotliwe od polecanych na YT, ustawiłek nastawy zaraz po zmianie cyfry na suwaku aplikacji w EQ Soundcore (cyfra przesuwana ma na suwaku apikacji jakby 2-3 pozycje).

 

Polecam spróbować!

 

Co do Q30 są super. W swojej cenie wymiatają, dla mnie najwięsza wada to gotujące się uszy po 2-3h używania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@espe0Panie Prezesie melduję wykonanie zadania. 😀

@Maysterlubię robić z Tobą interesy, nawet te w nocy o północy.  😀Dzięki.

96B960D7-5650-476B-B4DF-AFFBF517896D.jpeg

3821E607-2506-41C6-9EFF-14FFABAF8C93.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, espe0 napisał:

I jak się podobają?

Wykonanie bardzo fajne, wygodne- można w nich spać bo znikają w uszach. Słucham właśnie minutkę, zmieniłem tipsy na większe i odpowiada mi sq jak na takie maleństwa. Może brakuje mi takiej większej otwartości, zwiewności, lekkości, ale je przed chwilką założyłem. Nawet nie bawiłem się aplikacją tylko odpaliłem ldac w telefonie. Tulejki są króciótkie zastanawiam się czy jakieś spin fity by podpasowały. Jestem bardzo zadowolony.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecicie coś do 1tys zł TWS?
Zależy mi na komforcie, dobrym dzwięku (wiadomo), do biegania, siłownia, fajnie jakby miały mikro.
myślałem o technicsach eah-az60. Sam mam TRN t2000 ale jakościowo słabo wypadają :/, też mam problem z ładowaniem.

Z kablowych mam Periodic Audio BE, i brzmienie i scena mi się bardzo podobają ale nie wiem czy do 1tys zł znajde coś TWS z chociaż zbliżonym jakościowo dzwiękiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lypertek Z5. Używam ich na siłowni 3x w tygodniu, nie wypadają, dźwięk dla mnie bardzo dobry. Te Technicsy miałem wcześniej, ale niestety nie trzymały mi się uszu dobrze.

Edytowane przez Wisting
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Technicsy dobrze spełniają swoje zadania ale ja nie korzystam z nich na siłowni. Więc raczej spokojne opcje. Spacer, praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Aleandir napisał:

polecicie coś do 1tys zł TWS?
Zależy mi na komforcie, dobrym dzwięku (wiadomo), do biegania, siłownia, fajnie jakby miały mikro.
myślałem o technicsach eah-az60. Sam mam TRN t2000 ale jakościowo słabo wypadają :/, też mam problem z ładowaniem.

Z kablowych mam Periodic Audio BE, i brzmienie i scena mi się bardzo podobają ale nie wiem czy do 1tys zł znajde coś TWS z chociaż zbliżonym jakościowo dzwiękiem.

weź te Hiby WH2 co @espe0(proponuję wersje z armaturami, bo wg mnie te słuchawki robi Mifo dla Hiby, a Mifo hybrydowe czyli Pro, są lepsze od dynamików). Pod względem wygody to chyba najwygodniejsze TWSy (pisze o Mifo, które mam O5 PRO), można nawet spać w nich bo chowają się w uszach

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mifo (pewnie i Hiby, ale to @espe0trzeba by zapytać) mają bardzo przyzwoite tłumienie pasywne. W Mifo jest też "nasłuch" Wg mnie ANC nie jest niezbędne. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Wisting napisał:

ANC przydaje się głównie w komunikacji i na siłowni. Zwłaszcza na siłowni, bo tam puszczają taki szajs z głośników, że szkoda gadać. Ja już słuchawek bez ANC nie kupię.

Ja ostatnio jechałem pierwszy raz od dawna słuchawkami bez ANC autobusem to przeżyłem szok, jak mnie wszystkie dźwięki wkurzały ;)

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Aleandir napisał:

@Jaro54

Z tego co czytam WH2 nie ma ANC 😕.
technics eah-az60 obsługuje
LDAC oraz ANC wiec nie lepiej doplacic do az60?

 

15 godzin temu, Jaro54 napisał:

Mifo (pewnie i Hiby, ale to @espe0trzeba by zapytać) mają bardzo przyzwoite tłumienie pasywne. W Mifo jest też "nasłuch" Wg mnie ANC nie jest niezbędne. 

 

Prawda. W WH2 jest kapitalne pasywne wytłumienie. Porównując moje wf1000mx1 z ANC - jest naprawdę bardzo blisko tego samego efektu. Póki co Hiby to moje najlepsze słuchawki "w miasto".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, espe0 napisał:

Prawda. W WH2 jest kapitalne pasywne wytłumienie. Porównując moje wf1000mx1 z ANC - jest naprawdę bardzo blisko tego samego efektu. Póki co Hiby to moje najlepsze słuchawki "w miasto".

Czyli na 99% Mifo robilo te Hiby.Twój opis @espe0wypisz wymaluj Mifo tylko bez LDAC. Musimy się spotkać i porównać łeb w łeb. A ja czekam na moje Tranya T20, od 9 marca od 6 rano wysłane żółwiem pocztowym z Gorzowa Wielkopolskiego. Dziś 15 marzec czyli siódmy dzień się zaczął a żółw pocztowy ma problem z pokonaniem ok 480 km 🙁

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem bezprzewodowe Hifimany Deva Pro 3w1 z przetwornikiem R2R. Moje wrażenia są takie że to chyba najlepiej moje brzmiące słuchawki po kablu i BT Ldac . Kiedyś myślałem że planary nie mają basu lub mają go w znikomych ilościach.

Ale Deva ma ich wystarczająco grają świetnie. Po BT R2R ciężko odróżnić chyba że osłodzone lampą no to wtedy kabelek. Ibasso Amp9 świetnie. Polecam

 

No i Tidal w UAPP działa w MQA po Ldac na huawei p30pro rewelacja R2R rozpoznaje jako DAC

 

IMG_20220315_180010.jpg

IMG_20220315_194112.jpg

IMG_20220317_143230.jpg

Edytowane przez pua
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wreszcie dotrą moje Tranya T20

image.png

Dotarły po tygodniu podróży żółwiem pocztowym. 

Pierwsze wrażenia - bardzo wygodne, leciutkie. Co do dźwięku to wieczorem posłucham i więcej napisze. 

Ó

20220316_123344.jpg

20220316_123418.jpg

20220316_123509.jpg

20220316_123438_HDR.jpg

20220316_123828.jpg

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 14.03.2022 o 14:59, Lord Rayden napisał:

U mnie Technicsy dobrze spełniają swoje zadania ale ja nie korzystam z nich na siłowni. Więc raczej spokojne opcje. Spacer, praca.

 

Te technicsy spokojnie się nadają na siłownię czy nawet do biegania. Testowałem ostatnio egzemplarz @Praedo i muszę przyznać że są świetne. Obawiałem się rozmiaru ale nie są takie znowu duże i siedzą bardzo bezpiecznie w uszach. 

 

Dźwiękowo spory skok naprzód względem FiiL T1 Lite. Można się było tego spodziewać.

ANC też całkiem sprytne podobnie jak transparent hearing.  

 

Mocno rozważam zakup ale te Hiby też mi się podobają z tego co czytam i widzę na fotkach... 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów o Samsung Galaxy Buds Pro:

 

- świetne etui, nieźle wykonane i bardzo kompaktowe, spokojnie zmieści się w każdej kieszeni 

- same słuchawki bardzo wygodne (oczywiście jest to sprawa indywidualna), praktycznie nie czuję ich w uszach; jedno małe zastrzeżenie co do tipsów - są nietypowe, a dołączane przez Samsunga rozmiary są dość małe (używam największego rozmiaru, a i tak mógłby być nieco większy)

- bezproblemowa współpraca z iOS (co prawda nie ma obsługującej ich aplikacji, ale wszystko poza EQ, którego i tak nie używam, można kontrolować z poziomu słuchawek)

- bardzo podoba mi się to, że komunikaty dźwiękowe dotyczące włączania/wyłączania słuchawek oraz zmiany trybu pracy są dość ciche i nie atakują uszu tak jak w przypadku wielu innych modeli TWS 

- dźwięk: jeżeli chodzi o strojenie jest to krótko mówiąc Harman :), ale zdecydowanie na plus jest to, że w przeciwieństwie do pierwszych Galaxy Buds lub Buds+ słuchawki nie atakują tak agresywnie wyższą średnicą, przez co są bardziej stonowane i brzmią po prostu przyjemniej. Technikalia na poziomie standardowym dla słuchawek tego typu, nie wyróżniają się niczym specjalnym, ale też nie ma się do czego przyczepić. Z wad brzmieniowych zasadniczo mógłbym wskazać jedynie lekką cyfrowość wysokich tonów, ale jest to standard w przypadku wszystkich TWSów jakie słyszałem. 
 

Podsumowując - serdecznie polecam ;) Bardzo uniwersalne i solidnie brzmiące słuchawki, dźwiękowo moim zdaniem najlepsze „konsumenckie” TWSy (grają lepiej niż AirPods Pro, Sony WF-1000XM3/XM4 i poprzednie generacje Budsów), mogące spokojnie konkurować z większością przewodowych modeli IEMów do 1000 PLN :) 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

21 minut temu, Luqart napisał:

Ktoś tu kiedyś pisał, że Huawei FreeBuds Studio mają ANC jak Soniacze XM3 i do tego lepiej grają.

 

Teraz na amazonie są za 399 pln

:)

Na którym Amazonie? Podeślij link 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności