Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

W temacie wcześniejszej dyskusji o kablach Bluetooth, warto zauważyć, że w sprzedaży jest już MEE BTX2, nowa ulepszona wersja, BT 5.0 i aptX LL
To chyba obecnie najlepsza opcja z bardziej markowych
FiiO raczej musi zrobić upgrade swojego RC-BT bo rozsądniej jest jednak dopłacić te 70 zł do BTX2
https://www.meeaudio.com/BTX2/
Zamówiłem. Napiszę jak gra z w60 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepszym, a na pewno tańszym rozwiązaniem jest nowy kabelek od KZ z aptX HD https://pl.aliexpress.com/item/33012230737.html?spm=a2g0o.cart.0.0.732d3c00peV5qI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego kabelka takie cóś i 20 zielonych w kieszeni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie kabelków BT mmcx, zrobiłem takiego DIYa, że usunąłem prowadnice z kabla KZ 4.2 i teraz o wiele mniej mi się on plącze po wyjęciu z kieszeni i o wiele szybciej się zakłada słuchawki na uszy... Tylko z racji tego że jest dość dlugi to noszę go na krzyż, tzn. lewa słuchawka na prawe ramię i potem do lewego ucha i analog z prawą. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś interesują Panasonic-i RP-HD605NE-K  za 849 pln w mediaexpert z kodem ME-27-03-07

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hammerh34d napisał:
4 godziny temu, Jaro54 napisał:
Do tego kabelka takie cóś i 20 zielonych w kieszeni emoji4.png

Ale po co?...

Żeby podłączyć ten kabelek nowy od KZ do wszystkich słuchawek które mam (z odpinanym kablem oczywista oczywistość) bez względu na rodzaj podłączenia kabla 2-pin lub mmcx 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieno, tak. Ale ergonomia takiego rozwiazania jest... Powiedzmy że mocno dyskusyjna. Dodatkowy centymetr przejściówki, dodatkowe 2 punkty gdzie 2pin może puścić (mam KZ ZS10, kupiłem do nich kabelek bt KZ, wypada nałogowo), generalnie więcej zamieszania niż to warte. Po BT słucham głównie na spacerach/w zbiorkomie czasami, nie mam wtedy warunków do kontemplacji. A kabelek mee może ma mniej skrótów, ale oferuje więcej, niż moje Bose czy nawet kabelek Shure, i chyba Westona też. A bić się o 20$ w kontekście iemów 10x droższych... Eeee... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takich drogich iemów nie mam więc warto. I co ważne ma aptX HD a to spory progres w dźwięku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, hammerh34d napisał:

Mee tyż ma iirc.

Co ma????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł kabelek od Mee.
Pasuje do W60 mechanicznie, choć miałem wrażenie że jest za gruby i niepotrzebnie ściąłem nieco gumy z jednej wtyczki. Kabelek trudny do ułożenia, najlepiej wsadzić go pod kołnierzyk koszuli, a jak się jej nie ma, to nie wiem. Kapsułki z guzikami i prądem zwisają jak kolczyki, są trochę za blisko uszu imho. Kabelek mógłby być nieco dłuższy. Mikrofon ledwo daje radę do rozmów telefonocznych.
Parowanie, zasięg - bez zarzutu.
Na ucho:
W porównaniu do dziurki telefonu tudzież (a zwłaszcza) Mojo - szumi. Nie jakoś strasznie, ale wyraźnie.
Na Spotify - praktycznie nie słychać większej różnicy (!). Wysokie moim zdaniem nieco bardziej "szorstkie" niż po kabelku, scena i szczegółowość podobna, nieco mniej precyzyjny bas. W ślepym tescie rozpoznałbym mee... po szumie.
Na plikach bezstratnych i Tidalu - obraz podobny, różnica staje się nieco wieksza, zwlaszcza w aspekcie precyzji.
Jak znajdę więcej czasu, to może napiszę coś więcej.
Generalnie rzecz biorąc było by pięknie, gdyby nie szum. Ale na spacer będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2019 o 11:39, hammerh34d napisał:

Na mmcx jest Shure (kiepskie), Westone (ale niedostępne obecnie w wersji 2) i mee. Więc zamówiłem mee.

Ja na MMCX zamówiłem sobie taki:

https://penonaudio.com/bqeyz-z3-bluetooth-cable.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Inszy napisał:

Ja na MMCX zamówiłem sobie taki:

https://penonaudio.com/bqeyz-z3-bluetooth-cable.html

Warto tam zakładać konto czy kupować jako Gość ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, blueme napisał:

 

Dasz znać jak dostaniesz jaki z automatu ustawia kodek w telefonie i czy na stałe można ustawić HD?

Jak przyjdzie i nie zapomnę, to dam znać ;)

 

@Lord Rayden jak założysz konto, to czasami przyślą kody rabatowe na wybrane modele słuchawek i przy trochę większych zakupach (pewnie okolice 100 dolarów) nie zapominają o Tobie i dostajesz na święta pocztówkę (taką normalną, papierową).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Inszy napisał:

Ja na MMCX zamówiłem sobie taki:

https://penonaudio.com/bqeyz-z3-bluetooth-cable.html

Ciekawe czy lepszy jakościowo od KZ. W moim pilot padł po niecałym pół roku używania 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności