Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

No to jeszcze Definitive Technology Symphony 1 z amazon.com lub KEF Space ONE Porsche Design Wireless do kupienia nowe za 799 pln

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Jaro54 napisał:

No to jeszcze Definitive Technology Symphony 1 z amazon.com lub KEF Space ONE Porsche Design Wireless do kupienia nowe za 799 pln

 

A słuchałeś KEFów? Grają tak jak @euter chce? Bo DTS1 raczej nie bardzo.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Karmazynowy napisał:

 

A słuchałeś KEFów? Grają tak jak @euter chce? Bo DTS1 raczej nie bardzo.

Kefy mają bardzo rozbudowaną sekcję wysokotonową - i na pewno nie jest ona delikatna. Powoli kończę reckę - trochę brak mi czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro za 299 zł 

https://zeropln.antyweb.pl/promotion/taotronics-tt-bh22-166-zl

 

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę spostrzeżeń odnośnie Panasonic RP-HD605. Pograły w końcu jakieś 60h+. Grzały się z Pioneerem XDP-100R, a odsłuchy robię raczej na OP6. Pierwsza uwaga jest taka, że słuchawki grają zauważalnie inaczej po kablu gdy włączone jest zasilanie/anc niż bez tego. Gdy są włączone średnica robi się dużo bliższa, jak dla mnie za bliska. Może to jest bardziej liniowe granie, nie wiem. Ja preferuję leką vkę, i po kablu, gdy słuchawki są wyłączone, brzmienie jest dużo ciemniejsze zwłaszcza w średnicy. Dziwny zabieg. Wysokie pozostają na podobnym poziomie, również niskie. Nie wiem czy kabel + zasilanie wpływają na siebie jakoś negatywnie, czy po prostu tak to zostało zaprojektowane.

 

Natomiast w trybie BT po LDAC brzmienie jest bliższe tego po kablu + zasilanie, ale średnica jest trochę dalej. Reszta zakresu nadal w normie. Poziom ANC nie wpływa na brzmienie imho.

 

Aha no i wygląda, że to o czym pisałem kilka postów temu o bałaganie na średnicy, to się poprawiło i teraz wydaje się być ok. A może jeszcze muszą pograć troche i będzie jeszcze lepiej, również w połączeniu kabel / on.

 

Ogólnie rzecz biorąc zgadzam się z tym co piszą i mówią w recenzjach. Bardzo czysto grające słuchawki, brak sybilacji, wysokie jak i bas dla mnie są na idealnym poziomie. Ciekawe granie, ale ja jednak podziękuję i zainteresuje się na dłużej Sony WH-1000XM3 :)

 

Ps.

W sumie to nawet je lubię ;) Grają właśnie z M11...

Edytowane przez x X x
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, blueme napisał:

@x X x

Sony też inaczej brzmią na kablu w trybie pasywnym i aktywnym, kiedy dźwięk jest wzmacniany i idzie przez elektronikę słuchawek

 

To co ci właściwie nie pasuje w tych Panasach bo nie za bardzo jest to czytelne?

W sumie to sam nie wiem :D Posłuchałem ich dzisiaj kilka godzin przez BT LDAC i po kalbu, z ANC i w sumie nic mnie nie drażniło tak jak wcześniej. To bardzo fajne słuchawki, ale trzeba im dać trochę czasu aby się rozgrzały. Brzmieniowo są całkiem OK. Tylko tak jak pisałem, różnica w brzmieniu po kablu, a po kablu + power lub BT jest znaczna. Po samym kablu jest dużo ciemniej i jakby bardziej Vkowo, a przy włączonym zasialniu średnica jest dużo bliżej. Aczkolwiek jedna i druga charakterystyka mi odpowiadała :D

 

Oddaję, bo mogę, a mam okazję kupić Sony od ręki na miejscu więc skorzystam, bo Sony podchodzą mi od strzału out of the box. Może mają trochę solidniejszą konstrukcję (przynajmniej nowe haha) i fajniej wyglądają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Te złote / miedziane wstawki idealnie pasują do złotego łańcucha na klacie (pod warunkiem, że owłosiona)  

Primo, to jest copper, czyli MIEDZIANY, secundo - właśnie DLATEGO je kupuję default_biggrin.png

 

(Dobra, ubiegłeś mnie, przed Twoją edycją było tylko "złoty" :P)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności