Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

17 hours ago, Jaro54 said:

JVC i Klipsch to TWSy kanapowe (nie nadają się do użytku np na siłowni) Melomania 1 plus i BGVP Q2S są sporo tańsze 

Poziom dźwięku JVC HA-FW1000T>Klipsch T5 II ANC >= Melomania 1 plus >=BGVP Q2S 

Wygoda Melomania 1 plus / BGVP Q2S > Klipsch T5 II ANC > JVC HA-FW1000T

Wygoda zależy od wielkości uszu, Klipsch i JVC są większe od 2 pozostałych. 

Sorry zapomniałem o SoundCore Space A40. Bardzo wygodne z dobrym dźwiękiem dostępne poniżej 400 pln np amazon.pl, amazon.de 

McLaren Edition mają bogatsze wyposażenie, bo dźwiękowo to chyba to samo (zwykłych nie słuchałem) 

 

Super. 

- Space A40 mam dzięki @zOrg ty :) , do nich lecą Spinfity 360/1025 zobaczymy co wyjdzie ponoć lepszy Seal. Zastanawiam się nad Azla Sedna jeszcze.

- Melo z "kluskami w gębie" było czarujące ale źle siedzą, mało wygodne..........

- Lypertek z7 poluję żeby sprawdzić czy faktycznie mają problem z metalem

- JVC HA-FW1000T lub Klipsch w takim razie :D jako docelowe

 

Podziękowała

ps skleroza AZ60 /AZ80 jeszcze :angry:

Edytowane przez nails
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mihu83 napisał(a):

A to jakieś TWSowe bi-flangi czy zwykłe?

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
 

O bi flangi. Tak to się zwie. Nie ,to zwykle. Nie pod TWS.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nails Daj znać jak te tipsy SpinFita. Zapewne będę się za czymś rozglądał jeżeli A40 u mnie zostaną.

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

Pytanie do użytkowników Momentum 4 - po kablu brzmią tak samo/lepiej/gorzej jak po BT?
Kusi mnie żeby je sprawdzić, ale szału się nie spodziewam.

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś interesuje JVC HA-FW1000T za 282,24$ z wszelkimi opłatami. W stosunku do polskiej ceny to przeszło 700 pln w kieszeni 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, gentillo napisał(a):

Ktoś może miał okazję testować az80? Bardzo lubię az60 i interesuje mnie czy jest jakiś słyszalny progres w SQ w nowym modelu. Reszta bajerów mnie nie interesuje w zasadzie
 

Ostrze na nie ząbki . 

 

A tu kolejne słuchawki

https://stereoikolorowo.blogspot.com/2023/04/soundmagic-p60bt-anc-suchawki.html?m=1

z aptX HD.

 

https://mp3store.pl/sluchawki/z-redukcja-szumow/soundmagic/2023350345850142936/6949379002618/soundmagic-p60bt-sluchawki-bluetooth-z-anc

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
18 minut temu, Lord Rayden napisał(a):

wOstrze na nie ząbki . 

 

A tu kolejne słuchawki

https://stereoikolorowo.blogspot.com/2023/04/soundmagic-p60bt-anc-suchawki.html?m=1

z aptX HD.

będę miał demo w poniedziałek albo wtorek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Mihu83 napisał(a):

[mention=3822]Lord Rayden[/mention] a powiedz mi, jak takie AZ60 wypadają na tle Space A40? Jakoś nie mogę znaleźć dobrego opisu Technicsów.

 

A test Maćka ?

https://allegro.pl/artykul/test-modelu-technics-eah-az60-lepsze-od-sony-wf-1000xm4-VL6O0DVqgfq

 

Ogólnie są to słuchawki bardziej premium niż Soundcore A40 (które także lubię). Cieplejszy , bardziej analogowy dźwięk, łagodniejszy . Słuchawki typowe do muzyki moim zdaniem. "Spokrewnione" sygnaturą z nausznymi A800 Technicsa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A test Maćka ?
https://allegro.pl/artykul/test-modelu-technics-eah-az60-lepsze-od-sony-wf-1000xm4-VL6O0DVqgfq
 
Ogólnie są to słuchawki bardziej premium niż Soundcore A40 (które także lubię). Cieplejszy , bardziej analogowy dźwięk, łagodniejszy . Słuchawki typowe do muzyki moim zdaniem. "Spokrewnione" sygnaturą z nausznymi A800 Technicsa 
No patrz, gdzieś mi ten test umknął.
Hm, coś jak A800 mówisz... miałem je przez chwilę i nie podeszły. Taka szkoła grania ala Sony, czyli ciepło, gładko i bez charakteru.
Jeżeli są gładsze i cieplejsze niż A40, to raczej mało prawdopodobne, że się z nimi polubię.

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mihu83 JVC HA-FW1000T nie są ciepłe tylko neutralne i pewnie by Ci spasowały 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=54419]Mihu83[/mention] JVC HA-FW1000T nie są ciepłe tylko neutralne i pewnie by Ci spasowały 
Być może, ale one z kolei wyglądają na kobyły i pewnie miałbym słabe dopasowanie, to raz, a dwa, takiego hajsu na TWSy nie planuję przeznaczać.

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Mihu83 napisał(a):

No patrz, gdzieś mi ten test umknął.
Hm, coś jak A800 mówisz... miałem je przez chwilę i nie podeszły. Taka szkoła grania ala Sony, czyli ciepło, gładko i bez charakteru.
Jeżeli są gładsze i cieplejsze niż A40, to raczej mało prawdopodobne, że się z nimi polubię.

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
 

Sony przy Technics to szajs z ANC. Dał mi kiedyś kolega w pracy Sony posłuchać. Zdjąłem po minucie. Pełne zamulenie.

Oczywiście rozumiem że nie każdemu wszystko podchodzi ale przy A800, Bathysy nie wydawały mi się jakieś wow rewelacyjne .. nawet żalowalem ;)

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2023 o 20:31, wfmsiekierka napisał(a):

Pytam w różnych miejscach ale dotąd sytuacja jest nie rozwiązana. Poszukuję TWS kompatybilnych ze Steam deck opartym na SteamOS 3.0 (oparty na Arch Linux)

Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka
 

Wszystkie powinny być kompatybilne tak samo jak z nintendo switch :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technics AZ80. Jest dobrze, bardzo dobrze :) Nie pamiętam już za bardzo AZ60, ale 80-tki są chyba bardziej klarowne. To jest nadal granie analogowe z dobrą dynamiką, bardziej zadziorne. Grają dużym, mocnym dźwiękiem. Mają na razie taką lekką szorstkość na wysokich, ale z czasem jak słucham to się klaruje. Bas jest potężny, ale w żadnym razie nie muli. Wręcz przeciwnie ma "kopa" i wybrzmiewa. ANC, tryb przejrzystość to śmiało można powiedzieć poziom AirPods Pro2, czyli top topów. 

 

 

IMG_3209.jpeg

  • Like 3
  • Thanks 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technics AZ80. Jest dobrze, bardzo dobrze  Nie pamiętam już za bardzo AZ60, ale 80-tki są chyba bardziej klarowne. To jest nadal granie analogowe z dobrą dynamiką, bardziej zadziorne. Grają dużym, mocnym dźwiękiem. Mają na razie taką lekką szorstkość na wysokich, ale z czasem jak słucham to się klaruje. Bas jest potężny, ale w żadnym razie nie muli. Wręcz przeciwnie ma "kopa" i wybrzmiewa. ANC, tryb przejrzystość to śmiało można powiedzieć poziom AirPods Pro2, czyli top topów. 
 
 
IMG_3209.thumb.jpeg.72da28b82bcc06e5bda65942033b377c.jpeg
No i właśnie coś takiego chciałem przeczytać. Przekonałeś mnie:)

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, The Grand Wazoo napisał(a):

Technics AZ80. Jest dobrze, bardzo dobrze :) Nie pamiętam już za bardzo AZ60, ale 80-tki są chyba bardziej klarowne. To jest nadal granie analogowe z dobrą dynamiką, bardziej zadziorne. Grają dużym, mocnym dźwiękiem. Mają na razie taką lekką szorstkość na wysokich, ale z czasem jak słucham to się klaruje. Bas jest potężny, ale w żadnym razie nie muli. Wręcz przeciwnie ma "kopa" i wybrzmiewa. ANC, tryb przejrzystość to śmiało można powiedzieć poziom AirPods Pro2, czyli top topów. 

 

 

IMG_3209.jpeg

Lepiej grają od ZE3000? Chętnie bym porównał do moich Fiio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, The Grand Wazoo napisał(a):

Technics AZ80. Jest dobrze, bardzo dobrze :) Nie pamiętam już za bardzo AZ60, ale 80-tki są chyba bardziej klarowne. To jest nadal granie analogowe z dobrą dynamiką, bardziej zadziorne. Grają dużym, mocnym dźwiękiem. Mają na razie taką lekką szorstkość na wysokich, ale z czasem jak słucham to się klaruje. Bas jest potężny, ale w żadnym razie nie muli. Wręcz przeciwnie ma "kopa" i wybrzmiewa. ANC, tryb przejrzystość to śmiało można powiedzieć poziom AirPods Pro2, czyli top topów. 

 

 

IMG_3209.jpeg

Nie da się zupełnie wyłączyć anc i tego trybu ambient?

Jak porównasz do ZE8000? Które lepsze pod względem sq? 😊

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, lobuz1 napisał(a):

Nie da się zupełnie wyłączyć anc i tego trybu ambient?

Jak porównasz do ZE8000? Które lepsze pod względem sq? 😊

ZE8000 nie są warte nawet połowy swojej ceny. ZE8000 są dla tych co uważają że pieniądze grają 🤣

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jaro54 napisał(a):

ZE8000 nie są warte nawet połowy swojej ceny. ZE8000 są dla tych co uważają że pieniądze grają 🤣

Nie pytałem o wartość tzw. ekonomiczną tylko sq. Ciekawe czy ich słuchałeś. Cena w audio to rzecz umowna. Czy słuchawki za 30-50 tysiecy tybu Susvary czy Abyss z oringami z hydraulicznego są warte swojej ceny? 🤣 😅

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sluchalem i ZE3000  również i wg mnie ZE3000 są lepsze od dużo droższych ZE8000 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jaro54 napisał(a):

Tak sluchalem i ZE3000  również i wg mnie ZE3000 są lepsze od dużo droższych ZE8000 

No spoko, ale każdy ma swoje preferencje i zdanie. Ja je baaardzo lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności