Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

M1+ są dziwne. Wygląd kompletnie nieprzyjazny a kiedy umieszczę je w uchu, wszystko jest fajnie i dobrze mi się ich słucha. Mają tylko aptX ale brzmią bardzo dobrze. 

Moje pierwsze uległy awarii po aktualizacji firmware (prawa wyłącza się sama po 20 minutach), firma wysłala mi drugie. Nie mają ANC, więc w tramwaju się nie sprawdzają ale w spokojniejszym otoczeniu tak. Polubiłem je. 

Myślałem trochę o wersji Touch ale też nie mają ANC, a pojawiły się Technics EAH-AZ80... 

 

Z7 przypominają trochę Creative Outlier Air Pro z wyglądu.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2023 o 17:15, Jaro54 napisał(a):

 

Na niemieckim Amazonie za 299 plus 5,99 plus 5% wyrównania VAT w przedsprzedaży 

Polski Amazon też je zapowiada. 1470 zł.

 

 

https://www.slashgear.com/1292636/technics-eah-az80-review-premium-anc-earbuds-price/

 

W obu przypadkach piszą o 30 dniowej możliwości zwrotu. Ciekawe kto lepiej dotrzymuje słowa. DE czy PL.

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lord Rayden napisał(a):

W obu przypadkach piszą o 30 dniowej możliwości zwrotu. Ciekawe kto lepiej dotrzymuje słowa. DE czy PL.

Wg tak samo. Dla Polski DE ma helpdesk w Krakowie razem z PL i chyba pewne zasady jak to w korporacji są takie same.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z użytkowników testował Buds2 Pro? Zastanawiam się nad nimi, ale wygląda na to, że poza ekosystemem Samsunga można liczyć tylko na SBC i AAC.
Wiadomo, że kodeki nie grają, ale używać "okaleczonej" wersji słuchawek przy tej cenie, to jednak słaba perspektywa.

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mihu83 napisał(a):


Wiadomo, że kodeki nie grają, 
 

Ależ grają i buczą :) . Nie każdy robi takie cuda jak CA w Melomaniach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo pisaliście ostatnio nt. współpracy (lub jej braku) TWSów jednej firmy z telefonem drugiej - a jakie macie doświadczenia z takimi słuchawkami połączonymi z DAPami bazującymi na autorskich systemach, tj. takich bez możliwości wgrania jakichkolwiek aplikacji towarzyszących?

 

Podstawowej konfiguracji słuchawek można by dokonać na urządzeniu smart, ale czy one później nadal dobrze sobie radzą, będąc sparowane ze źródłem dźwięku niepodającym im nic innego poza muzyką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2023 o 09:39, Lord Rayden napisał(a):

Polski Amazon też je zapowiada. 1470 zł.

 

 

https://www.slashgear.com/1292636/technics-eah-az80-review-premium-anc-earbuds-price/

 

W obu przypadkach piszą o 30 dniowej możliwości zwrotu. Ciekawe kto lepiej dotrzymuje słowa. DE czy PL.

Na naszym Amazonie Technicsy AZ80 staniały do 1299 zl

Edit : ta sama cena w Mediaexpert

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/sluchawki/wszystkie-sluchawki/sluchawki-bluetooth-technics-eah-az80e-k-tws-anc-dokanalowe-czarne

 

W dniu 26.05.2023 o 06:43, HappyBlack napisał(a):

Sporo pisaliście ostatnio nt. współpracy (lub jej braku) TWSów jednej firmy z telefonem drugiej - a jakie macie doświadczenia z takimi słuchawkami połączonymi z DAPami bazującymi na autorskich systemach, tj. takich bez możliwości wgrania jakichkolwiek aplikacji towarzyszących?

 

Podstawowej konfiguracji słuchawek można by dokonać na urządzeniu smart, ale czy one później nadal dobrze sobie radzą, będąc sparowane ze źródłem dźwięku niepodającym im nic innego poza muzyką?

Ustawienia korekcji słuchu są wgrywane do słuchawek. 

eah-az80-premium-hi-fi-true-wireless-earbuds-manual.pdf

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może zasugerujecie jakieś ciekawe TWSy w okolicach 700 zł, może nawet do 1000 zł, choć wolałbym tyle nie bulić za tego typu słuchawki.
Konstrukcji jest od groma, ale większość to typowo konsumenckie, ciepłe granie.

Szukam czegoś w miarę neutralnego, bez buły/akcentu na mid basie, z ładnym, dobrze kontrolowanym sub basem. Dół raczej z tych zwartych, twardszych.

Jakby tak wychaczyć coś co zagra podobnie do Letshuoer S12 Pro... pomarzyć...

Od kilku lat mam Soundmagic TWS50 i jako tako ujdą, przynajmniej na zewnątrz, ale do domu wolałbym coś lepsiejszego.

Testowałem:
- ZE3000 - za grzecznie, za gładko i tak jakoś bez jaj.
- Tanchjim Echo - już bardziej w moim guście, choć potrafiły zagrać chudo w niektóch kawałkach i dopasowanie do ucha było w moim przypadku słabe
- Soundcore Space A40 - za ciepło i za płytkie osadzenie w kanale
- Edifiery TWS6 - fajnie siedziały w uchu, ale znowu było ciepławo i miękko
- ATH CK3TW - słabo je pamiętam, ale też mi nie siadły
- Melomania 1 - dziwny kształt, spora tulejka, więc w moim przypadku porażka. Dźwiękowo... już nie pamiętam ale raczej nie zrobiły na mnie wrażenia.
- kiedyś miałem Shanlingi, ale nie pamiętam modelu - chyba ich pierwsze TWSy i to wersja na armaturze.
- Fiil T1X - meh, nie zrobiły wrażenia

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klipsch T5 II ANC lub jak ci się uda JVC HA-FW1000T z dropa bo polska cena to kosmos (2,5 x dropowa). I jeśli nie znasz może warto poznać BGVP Q2S 

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klipsch T5 II ANC lub jak ci się uda JVC HA-FW1000T z dropa bo polska cena to kosmos (2,5 x dropowa). I jeśli nie znasz może warto poznać BGVP Q2S 
JVC raczej odpadają, wolę coś co kupię w PL, z gwarą na miejscu. Klipsch już troszkę ponad budżet. BGVP jeszcze bym przygarnął z zagramanicy, bo cena znośna.

Niby tyle tego na rynku, a trafić coś z jakościowym granie to jednak wyczyn.

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mihu83 ja mam trudne uszy ale Melki 1 plus pasują mi bardzo a grają świetnie z aptX. A40 też lubię. 

Wysoko oceniam Technicsy AZ60 o klasycznym kształcie. Teraz powoli myśle o AZ80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Mihu83 napisał(a):

JVC raczej odpadają, wolę coś co kupię w PL, z gwarą na miejscu. Klipsch już troszkę ponad budżet. BGVP jeszcze bym przygarnął z zagramanicy, bo cena znośna.

@Mihu83 tu masz nówki zafoliowane w budżecie

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-klipsch-t5-ii-sport-mclaren-edition-13570455600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=54419]Mihu83[/mention] tu masz nówki zafoliowane w budżecie
https://allegro.pl/oferta/sluchawki-klipsch-t5-ii-sport-mclaren-edition-13570455600
Dzięki za link, ale dawno temu, po pewnych przygodach, obiecałem sobie, że z lombardu w życiu nic nie kupię i tego się trzymam.

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Jaro54 said:

Klipsch T5 II ANC lub jak ci się uda JVC HA-FW1000T z dropa bo polska cena to kosmos (2,5 x dropowa). I jeśli nie znasz może warto poznać BGVP Q2S 

Cześć,

A może podać różnice między nimi albo przynajmniej między Klipch ( zwykłe , Maclaren) vs JVS .

Im więcęj czytam o nich i Twoich :P wypowiedzi tym mniej wiem.

Muszę coś mężowi kupić, bo stracił wszystkie zabawki z Blesingami 2 włącznie i chodzi smutny a ja go:wub:

Bardzo bardzo będę wdzięczna.

 

@Mihu83 Mam podobne odczucia co do :- ZE3000 / Tanchjim Echo / Soundcore Space A40 / Melomania

Edytowane przez nails
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mihu83 napisał(a):

Dzięki za link, ale dawno temu, po pewnych przygodach, obiecałem sobie, że z lombardu w życiu nic nie kupię i tego się trzymam.

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
 

Ja z kolei z loombardem mam zawsze pozytywne wrażenia. Ostatnio kupiłem szczypce knipexa za ułamek ceny w stanie idealnym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, nails napisał(a):

Cześć,

A może podać różnice między nimi albo przynajmniej między Klipch ( zwykłe , Maclaren) vs JVS .

Im więcęj czytam o nich i Twoich :P wypowiedzi tym mniej wiem.

Muszę coś mężowi kupić, bo stracił wszystkie zabawki z Blesingami 2 włącznie i chodzi smutny a ja go:wub:

Bardzo bardzo będę wdzięczna.

 

@Mihu83 Mam podobne odczucia co do :- ZE3000 / Tanchjim Echo / Soundcore Space A40 / Melomania

Tu masz CA Melomania 1 plus ,  JVC HA-FW1000T za 330 euro, a Klipsch T5 II ANC McLaren Edition link już był wcześniej.

JVC i Klipsch to TWSy kanapowe (nie nadają się do użytku np na siłowni) Melomania 1 plus i BGVP Q2S są sporo tańsze 

Poziom dźwięku JVC HA-FW1000T>Klipsch T5 II ANC >= Melomania 1 plus >=BGVP Q2S 

Wygoda Melomania 1 plus / BGVP Q2S > Klipsch T5 II ANC > JVC HA-FW1000T

Wygoda zależy od wielkości uszu, Klipsch i JVC są większe od 2 pozostałych. 

Sorry zapomniałem o SoundCore Space A40. Bardzo wygodne z dobrym dźwiękiem dostępne poniżej 400 pln np amazon.pl, amazon.de 

McLaren Edition mają bogatsze wyposażenie, bo dźwiękowo to chyba to samo (zwykłych nie słuchałem) 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dłuższym tipsami przy TWS jest różnie - na tuleje ofc zawsze cos odbierzesz, ale... niestety często problem jest wtedy zmieścić je kolysce.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mihu83 napisał(a):

@Jaro54 A jakieś dłuższe tipsy pasują do Space A40? Tulejka jest niestety krótka, więc ze zwykłymi tipsami jest problem.

 

Ja na A40 mam założone "choinki" podwójne. Skąd je mam, nie wiem. Ale nie byla to żadna drożyzna 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Jaro54 napisał(a):

Jeżeli to są te same słuchawki, które kupiłem od tego sprzedawcy, to jedna słuchawka ma problem z ładowaniem. I nie były nówki w folii, tylko używki. Na szczęście przyjmują zwroty i szybko oddają kasę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności