Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.04.2023 o 17:48, The Grand Wazoo napisał(a):

Nie kojarzę, by ktoś wrzucał adapter bluetooth od ifi "GO pod". Pierwszy 1000 sprzedawany z wybranymi IEM, później będzie w sprzedaży sam adapter. Ciekawe rozwiązanie z wymiennymi zausznikami, które będą dostępne w wersjach MMCX, 2pin, Pentaconn, T2 oraz A2DC. Do tego LDAC i LHDC (HWA), aptX HD, aptX Adaptive, aptX Low Latency, AAC oraz SBC. Pierwszy raz spotykam się też z takim rozwiązaniem, jak wybór dopasowania impedancji 16, 32, 64 oraz 300 Ohm. Head-fi podaje sugerowaną cenę samego "GO pod" 399 GBP w tym dwa rodzaje zauszników, pozostałe po 29 GBP, czyli mniej więcej 2100 zł + 150 zł. Tanio to to nie jest. 

Kusząca oferta na nasze rodzime Craft Ears Aurum w zestawie za 1399 EUR czyli 100 EUR drożej niż same słuchawki 🤩

 

image.png

 

https://www.stereolife.pl/archiwum/newsy/newsy-sprzetowe/5312-bezprzewodowy-partner-dla-iem-ow-ifi-audio-go-pod

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philips L3 w MediaMarkt są za 449 pln.

W tej cenie moim zdaniem to absolutny deal breaker.

Mają niezłe ANC, bardzo dobrze grają, są nawet wygodne.

Tylko trzeba od razu po zakupie wzmocnić bardzo słaby pałąk (twarda blaszka plus dwie trytytki).

Edytowane przez Luqart
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Luqart napisał(a):

W dobie słabo grających słuchawek z ANC słaby pałąk to nie jest taki duży minus :)

 

Jakby jeszcze znaleźć do L3 fajne APO EQ.

 

 

Fajne to są słuchawki grające dobrze bez EQ, jak jest potrzebny to znaczy że są co najwyżej poprawne 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Philips L3 w MediaMarkt są za 449 pln.
Tylko trzeba od razu po zakupie wzmocnić bardzo słaby pałąk (twarda blaszka plus dwie trytytki).


Naprawdę sądzisz, że ktoś wyjmując nowe słuchawki z pudełka od razu użyje blachy i dwóch trytytek?
Jak to będzie wyglądało?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fidelio L3 mam od października 2021 i do dzisiaj, odpukać, nie stwierdziłem żadnych uszkodzeń pałąka. Zmienili proces produkcyjny by zejść z ceną co skutkuje słabszą konstrukcją? Tak tylko gdybam, ponieważ w ocenach użytkowników często da się spotkać ostrzeżenia przed słabym pałąkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Kekacz napisał(a):

Fidelio L3 mam od października 2021 i do dzisiaj, odpukać, nie stwierdziłem żadnych uszkodzeń pałąka. Zmienili proces produkcyjny by zejść z ceną co skutkuje słabszą konstrukcją? Tak tylko gdybam, ponieważ w ocenach użytkowników często da się spotkać ostrzeżenia przed słabym pałąkiem.

Od początku ich produkcji padały ostrzeżenia o marnej jakości pałąku co między innymi mnie odrzucilo od zakupu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W klimatach bliskich mi i @Palpatine oraz pewnie wielu z Was

https://www.rtvmaniak.pl/9631512/xiaomi-buds-3-star-wars-cena-dostpenosc/

 

Amazon ma poczucie humoru. Wszędzie cena 549 a u nich 619.

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że szybciej nacisnąlbym przycisk kupuj na Allegro , gdyby nadal było Pay 3x0%. Teraz zostało tylko 2 raty a to już słabe jest. Wiele rzeczy brałem 3x0% łacznie z Technics A800 czy ekspresem Tchibo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wkleić moją odpowiedź do kolegi z innego forum na pytanie jak się sprawują Budsy. Można poniższe potraktować jako subiektywna opinia, ale broń Boże nie jako wyrocznia ;)

 

Hej,


Pytałeś jak się sprawują Budsy2 Pro. Nadmienię na wstępie, że musisz wziąć poprawkę, że siłą rzeczy chcąc czy nie chcąc będę równał do dzwieku mojego systemu stacjonarnego i dlatego to co poniżej napisze może zabrzmieć i zabrzmi źle, ale mimo wszystko to nie są złe sluchawki i warto się nad nimi pochylić, a przede wszystkim warto samemu je sobie gdzieś przesłuchać, bo to co ja uważam za przeciętne, żeby nie powiedzieć słabe, to dla kogoś innego może się okazać dobre i w zupełności wystarczające. W każdym razie ja nic więcej jeżeli chodzi o przenośne sluchawki nie potrzebuje i w sumie ogólnie wbrew mojej opinii jestem zadowolony ;) Źródłem do tych słuchawek jest telefon Samsung Galaxy S23 Ultra + na nim Tidal. Budsy co mają fajne, to basik, który jest ilościowo i jakościowo na odpowiednim poziomie. Góra nieco bardziej rozświetlona, która dla co poniektórych może się okazać ciut ostra. Dla mnie jest ok. Średnica nieco cofnięta. Dźwięk jako ogól nie urywa czterech liter, bo jak już wspomniałem mam porównanie do mojej stacjonarki, która - nie bede tutaj skromny - dzwiekowo wywala z kapci, więc zakładając Budsy ten dźwięk odrazu wydaje mi się płaski, bez życia, mało detaliczny, mało techniczny, malo muzykalny, nieco zamulony, o bardzo skromnej/intymnej scenie, a na niej praktycznie zerowej holografii. Duzej rozdzielczości też tu na próżno szukać. To tak w wielkim skrócie, bo ja tych słuchawek często nie używam - slużą mi sporadycznie. Komfort jest ok ale jeżeli chciałbym ich używać np. na siłce, to nie ma mowy. Wypadają. Zwłaszcza prawa słuchawka. Nie wiem dlaczego akurat prawa, może to z moimi uszami jest coś nie tak, bo jeszcze nie trafiłem na małe skuchawki, które by mi się dobrze trzymały w uchu i do tego były komfortowe. Choc fakt faktem wiele tez nie testowalem. Wszystko jeszcze przede mną. I to chyba tyle. Przepraszam za mocno chaotyczny opis, ale za to mysle, że szczery ;) I pamiętaj proszę, żeby ich nie skreślać i samemu posłuchać 👍

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Budsy 2 Pro niestety kompletnie nie podeszły - bardzo chciałem je lubić, ale były to jedne z najbardziej męczących słuchawek jakie miałem w uszach, nie przypomnę sobie dokładnie jaka częstotliwość sprawiała problemy, ale gdzieś w okolicach przełomu górnej średnicy i góry działo się coś bardzo złego, nie byłem w stanie słuchać ich dłużej niż 15 minut. Strasznie krzykliwe i plastikowo brzmiące słuchawki.

 

Czekam z niecierpliwością na Sony WF-1000XM5, być może będą miały 2 drivery na słuchawkę (liczę na mini IER-Z1R) ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MrSheep napisał(a):

Mi Budsy 2 Pro niestety kompletnie nie podeszły - bardzo chciałem je lubić, ale były to jedne z najbardziej męczących słuchawek jakie miałem w uszach, nie przypomnę sobie dokładnie jaka częstotliwość sprawiała problemy, ale gdzieś w okolicach przełomu górnej średnicy i góry działo się coś bardzo złego, nie byłem w stanie słuchać ich dłużej niż 15 minut. Strasznie krzykliwe i plastikowo brzmiące słuchawki.

 

 

 

Absolutnie się zgadzam z Twoją opinią. Jak najbardziej z tym, że są krzykliwe. Mam takie wrażenie ich słuchając, że one chcą dobrze grać, ale nie potrafią 😁

Edytowane przez MichalZZZ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to cieszę się Budsami 2 Samsunga (bez pro) głównie w komunikacji miejskiej, które mają bardzo żywiołowe, tłuściutkie brzmienie jednakże z całkiem przyzwoitą holografią i mocnymi ale zwartymi, nierozlazłymi basami. Bardzo apetyczne jak dobry kebab 😁😉

Edytowane przez blueme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2023 o 17:00, Kekacz napisał(a):

Fidelio L3 mam od października 2021 i do dzisiaj, odpukać, nie stwierdziłem żadnych uszkodzeń pałąka. Zmienili proces produkcyjny by zejść z ceną co skutkuje słabszą konstrukcją? Tak tylko gdybam, ponieważ w ocenach użytkowników często da się spotkać ostrzeżenia przed słabym pałąkiem.

Początkowe partie padały jak muchy. Późniejsze rewizje wzmocnili.

Więc zostaje los. Może trafi się leżak magazynowy, a może nowa partia.

 

 

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Moje CAL! wyzionęły ducha i szukam słuchawek bezprzewodowych do +/- 300 zł

 

- Dokanałowe i douszne ale nie zamykam się na inny rodzaj, jeśli dźwięk ma być lepszy

- Będą używane w domu jak i na siłowni

- Co do dźwięku to ten z CAL był w porządku, chociaż basu mogłoby być więcej

 

Myślałem o Earfun Air Pro 3, BGVP-Q2S i widziałem też promkę na Soundcore Space A40 i sam już teraz nie wiem. Co możecie polecić do tej kwoty?

 

Edytowane przez Geoxide
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja też miałam Cal i mi się popsuły. Kupiłam Creative Zen Hybrid i jestem bardzo zadowolona. Po pierwsze nauszne mniej psują słuch od wtykanych. No chyba, że się mylę. Po drugie mają również możliwość odtwarzania z kabla, co jest fajne jeśli idziesz np. do miasta, nie naładujesz a chcesz słuchać muzyczki. No i na moje bardzo fajnie grają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Hustler napisał(a):

@clavia Słuch to psuje zbyt głośne słuchanie, a dokanałówek często słucha się ciszej, bo lepiej izolują od otoczenia. Jedynie łatwiej o infekcję ucha, ale to też trzeba się postarać.

Potwierdzam. Słuch psuje jedynie regularne za głośne słuchanie. 

Więc im lepsza izolacja pasywna i pasywna tym lepsza ochrona słuchu.

 

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Hustler napisał(a):

@clavia Słuch to psuje zbyt głośne słuchanie, a dokanałówek często słucha się ciszej, bo lepiej izolują od otoczenia. 

nie raz się łapię na tym ze zastanawiam po co katuję uszy bez sensu skoro na słuchaną muzykę idąc uwagi prawie nie zwracam no i czy nie zbyt mocno bo to w sumie głośne jest. Potem wyjmuję doki i "o k.... ale tu głośno" 😉

21 godzin temu, Hustler napisał(a):

Jedynie łatwiej o infekcję ucha, ale to też trzeba się postarać.

największe zło to patyczki a jak doki czyści się często i najlepiej z dodatkiem spirytusu to jest ok.

W dniu 10.05.2023 o 09:06, clavia napisał(a):

Po drugie mają również możliwość odtwarzania z kabla, co jest fajne jeśli idziesz np. do miasta, nie naładujesz a chcesz słuchać muzyczki. No i na moje bardzo fajnie grają. 

więc może całkiem na kabel się przestawić? Duża szansa na lepsze granie bądź niższa cenę a nie raz również mniejszą masę. Do tego dochodzi wyższa trwałość i mniej elektrośmieci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2023 o 09:06, clavia napisał(a):

 Po drugie mają również możliwość odtwarzania z kabla, co jest fajne jeśli idziesz np. do miasta, nie naładujesz a chcesz słuchać muzyczki. No i na moje bardzo fajnie grają. 

Są takie TWSy które możesz słuchać po BT i po kablu BGVP Q2S

BGVP Q2s TWS Bluetooth 5.2 i MMCX Dual Outpup słuchawki 1DD + 1BA gry  słuchawki Stereo bezprzewodowe douszne słuchawki na wszystkie telefony  headse|Słuchawki douszne i nauszne| - AliExpress

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności