Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

No to przyszły bezprzewodowe pchełki.
Po pierwszej godzinie sluchania: zdecydowanie tłustsze brzmienie od większości znanych mi pchelek (ale ja nie znałem za dużo), z typowymi pchłowymi mankamentami, czyli dźwięk jest mały, tekturowy i nie nadaje się kompletnie do słuchania muzyki.
Ale już do biegania czy jazdy rowerem mam wrażenie że będzie w sam raz.
Zamówiłem zestaw full wypas z pilotem i mocowaniami do kasku rowerowego, ale chyba nie przetestuję, bo już czuję że to nadal opcją nie dla mnie.
Ale potrzebuję jeszcze paru dni na testy.

656e5ab426c9e1b724a1cabf529cd968.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, bary2390 napisał:

Jakie TWS polecacie? Myślałem nad MTW3, ale nadal brak multipointa mnie odrzuca. Galaxy buds 2 pro też odrzucam ze względu na brak aptx, a ich nowy kodek tylko obsługują samsungi. 

Macie coś ciekawego?

Technics EAH AZ 60. AAC i LDAC. Chyba ze potrzebujesz atpX. To Technicsy nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam małych tws z dobrym dźwiękiem (milo jakby mial ldac), dobrym anc i co najważniejsze były mega wygodne

 

lp3 ktoś mi kiedyś doradzał lecz, małe to one nie są.

 

zauważyłem że freebuds 2 pro się pojawiły na rynku i dość mnie zaciekawiły, ale ogólnie mało porównań jeszcze w necie jest i nie wiem czy brać w ciemno

 

dla porownania na codzień używam nausznych audio technics sr50bt i dźwięk mają dobry, lecz brakuje mi w nich dobrego basu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiio BTR5 obsługuje pełny LDAC w trybie peceta pod USB-C?

Chodzi mi czy USB tego Fiio jest w stanie przesłać te 24bit-96khz.

Bo takie ES100 przesyła tylko 16bit-44khz.

 

Dobra obsługuje. Wersja BTR5 i BTR 2021 ma wbudowaną obsługę USB2.0

To chyba najlepszy i najtańszy DAC USB taki aby mieć pełną LDAC w pececie?

 

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hammerh34d napisał:

Nie rozumiem pytania. Po co LDAC jeśli pytasz o kabel?

A jak mam podłączyć do peceta? :D USB w urządzeniu musi być w wersji 2.0 aby obsłużyć 24bit 96khz i przesłać do Fiio, a te do słuchawek z obsługą LDAC.

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj... To ty chcesz kablem przesłać dane z peceta do fiio żeby ono przeslalo je do słuchawek via blootooth?...

Sorry, ale nawet w najbardziej porąbanych snach czegoś takiego nie widziałem. Jeśli Twoj pc nie ma wbudowanego bt, to kupujesz dongla bt i merdasz w ustawieniach...

Edit: Aaa. Teraz rozumiem. Chcesz mieć ldac z peceta, podczas gdy Windows natywnie tylko aptx i sbc. Ok, rozumiem. Ale nadal nie rozumiem celu takiego postępowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, hammerh34d napisał:

Ale nadal nie rozumiem celu takiego postępowania.

Cel jest taki jak napisałeś. Aby mieć LDAC w pececie windowsie.

 

Obecnie LDAC na pececie obsługuje tylko Linux.

Da się stworzyć wirtualna maszynę z linuxem i jakimiś wtyczkami przesyłać muzykę na windowsa. Ale to mocno problematyczne obecnie jest.

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że mam Fidelio L3 już od ponad 3 miesięcy muszę przyznać że dobrze się trzymają oprócz tego małego pęknięcia na pałąku które powstało niemal zaraz po kupnie. W tym czasie zdołałem już nimi solidnie przygrzmocić w kasownik w autobusie czy dach samochodu i nic im się nie stało, nawet ryski. Dźwięk jak za taką kasę (a ostatnio je widziałem w promce za 550zł) nie do pobicia, według mnie dużo lepszy niż np Ultrasone Isar. Czas działania na baterii wyśmienity, ładuję je raz na tydzień a i tak bateria nie schodzi poniżej 50%. Do tego są wygodne choć oczywiście mocno grzeją uszy. Panel dotykowy działa pewnie i bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszle mniejsze od Technicsów a i tak grzeją. Niestety.

Na ten pałąk to więcej osób się skarży.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huawei FreeBuds Studio ANC też ma niezłą izolacje ale po 1,5 roku używania nic się z nimi nie dzieje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, vonBaron napisał:

Jako że mam Fidelio L3 już od ponad 3 miesięcy muszę przyznać że dobrze się trzymają oprócz tego małego pęknięcia na pałąku które powstało niemal zaraz po kupnie. W tym czasie zdołałem już nimi solidnie przygrzmocić w kasownik w autobusie czy dach samochodu i nic im się nie stało, nawet ryski. Dźwięk jak za taką kasę (a ostatnio je widziałem w promce za 550zł) nie do pobicia, według mnie dużo lepszy niż np Ultrasone Isar. Czas działania na baterii wyśmienity, ładuję je raz na tydzień a i tak bateria nie schodzi poniżej 50%. Do tego są wygodne choć oczywiście mocno grzeją uszy. Panel dotykowy działa pewnie i bezproblemowo.

Jak u Ciebie dziala ANC? U mnie duży szum na lewej słuchawce, a na prawej duużo mniejszy.

To normalne czy mam reklamować? Dla mnie to nie jest normalne. Miałem dużo słuchawek z ANC i pierwszy raz coś takiego spotykam. Kanały są zbalansowane przy muzyce, ale z ANC moim zdaniem coś jest nie tak.

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vonBaron napisał:

Szum jest ale bardzo mały. 

Na obu słuchawkach taki sam?

 

No to mam fabrycznie walnięte słuchawki :D

U mnie na lewej jest duży szum, a na prawej malutki.

To powoduje wręcz ból głowy.

 

To czas skorzystać z gwarancji.

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie TWS polecacie? Myślałem nad MTW3, ale nadal brak multipointa mnie odrzuca. Galaxy buds 2 pro też odrzucam ze względu na brak aptx, a ich nowy kodek tylko obsługują samsungi. 
Macie coś ciekawego?
Dodam, że Technics AZ60 obsługują multipoint z kodekiem LDAC. Nie miałem problemu z dwoma urządzeniami czy to smartfon i tablet czy smartfon i dap iBasso. Czy da się z trzema, to nie sprawdzałem szczerze mówiąc. Sony Linkbuds S już trzeba przełączać (na LDAC).
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.08.2022 o 22:26, Luqart napisał:

Na obu słuchawkach taki sam?

 

No to mam fabrycznie walnięte słuchawki :D

U mnie na lewej jest duży szum, a na prawej malutki.

To powoduje wręcz ból głowy.

 

To czas skorzystać z gwarancji.

Ja też chyba będę reklamował bo teraz zauważyłem że puszcza mi klej na pałąku... 

Wszystkie słuchawki BT są tak tandetnie zrobione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności