Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.05.2022 o 13:01, gientara napisał:

Nikt sie nie odzywa co do geekfly g8f, hmm........ w ciemno nie biorę poczekam na promocje nowego momentum TW3 przynajmniej jest to pewniak.

 

 
 
 

Wystarczy wpisać Geekfly GF8 w wyszukiwarkę forum - i... voila

https://forum.mp3store.pl/topic/204421-tws-200-2000zl-jakie/#comment-1868642

Nie jest to wprawdzie G8F, ale GF8S, ale zawsze coś :) I też kosztują w Audeos 6 stów.

Pozdrawiam,

Ch.

Edytowane przez Chesuli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2022 o 12:49, gientara napisał:

Witam  pytanie opłaca sie geekfly gf8s za 600zł? wiem że tego typu słuchawki TWS nie powalają jakością dzwięku da sie słuchać czy od razu przychodzi myśl na sprzedaż!

One akurat jakość brzmienia mają bardzo dobrą, ale nadają się tylko do strumieni audio. Jak dodatkowo wchodzi wideo, to przez brak obsługi kodeków z krótkim opóźnieniem, całość się rozjeżdża.

U mnie niezmiennie nr 1 wśród TWS, ale ja tylko słucham na nich muzyki, więc kodeki mnie nie interesują. I zmieniłem tipsy na Whizzery SS20 (lepiej siedzą w moim uchu).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Inszy napisał:

One akurat jakość brzmienia mają bardzo dobrą, ale nadają się tylko do strumieni audio. Jak dodatkowo wchodzi wideo, to przez brak obsługi kodeków z krótkim opóźnieniem, całość się rozjeżdża.

U mnie niezmiennie nr 1 wśród TWS, ale ja tylko słucham na nich muzyki, więc kodeki mnie nie interesują. I zmieniłem tipsy na Whizzery SS20 (lepiej siedzą w moim uchu).

 

thx, a możesz porównać ich do jakiś przewodowych iem czy nawet dousznych jaki to mnej więcej poziom albo do jakiś popularnych że tak powiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie trochę Anew U1, tylko z mniej dociążonym wysokim basem.

Strojeniem przypominają też doki Shanlinga, najbardziej M200, choć potrzebują pograć trochę godzin by do końca się ułożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Inszy napisał:

Takie trochę Anew U1, tylko z mniej dociążonym wysokim basem.

Strojeniem przypominają też doki Shanlinga, najbardziej M200, choć potrzebują pograć trochę godzin by do końca się ułożyć.

Ok. ostatnia konkluzja wg Ciebie lepiej za cene 600zł kupić takie geekfly i mieć spokój z kablem czy np Whizzer A-HE03 Kylin z kablem za te cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te i te, zdecydowanie częściej korzystam z GF8S. Ogólnie są to najczęściej używane przeze mnie doki ze względu na wygodę, bo jednak dźwiękowo od takich CA Fibae 3x3 czy Dunu DK-2001, to one jednak odstają.

Przy czym jak wspomniałem - to nie są TWS do filmów czy gier, bo mają za duże opóźnienia. Jak do muzyki czy innego audio, to u mnie zamykają temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te i te, zdecydowanie częściej korzystam z GF8S. Ogólnie są to najczęściej używane przeze mnie doki ze względu na wygodę, bo jednak dźwiękowo od takich CA Fibae 3x3 czy Dunu DK-2001, to one jednak odstają.
Przy czym jak wspomniałem - to nie są TWS do filmów czy gier, bo mają za duże opóźnienia. Jak do muzyki czy innego audio, to u mnie zamykają temat.
A masz może porównanie do edifier X3? Mam je i bardzo sobie chwalę jeśli chodzi o dźwięk. Dobra stereofonia, separacja i świetny bas. Muzykalne są. Nie mam nic na kablu do 300 co by je przebijało. Zastanawiam się czy gf8s będą dużo lepsze...Cenowo duża różnica

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Havoc7711 napisał:

A masz może porównanie do edifier X3? Mam je i bardzo sobie chwalę jeśli chodzi o dźwięk. Dobra stereofonia, separacja i świetny bas. Muzykalne są. Nie mam nic na kablu do 300 co by je przebijało. Zastanawiam się czy gf8s będą dużo lepsze...Cenowo duża różnica

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
 

Od Edifiera mam TWS1 Pro. I te do GF8S nie mają podejścia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości Marcina też mogę przetestować Isary i jeżeli chodzi o SQ to moje Fidelio są wyraźnie lepsze, bas Isar jest mocno rozlany i jest go dużo, w Fidelio całe pasmo jest równiejsze a bas jest lepszy jakościowo. Średnica przez nawałnicę wyższego basu wydaje się mało rozdzielcza, również wysokie są takie przygaszone. Isary grają wyraźnie cieplej od Fidelio. Isary tak z pamięci przypominają mi Sony 900N.

  • Like 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem na amazon.de Cambridge Audio Melomania 1 plus. W środę-czwartek będą u mnie. Zobaczymy czy opinie z testów są prawdziwe. Wszyscy chwalą dźwięk. Po poprzednich doświadczeniach z ich IEMami jestem pozytywnie nastawiony. 

Fotka na razie z sieci

 

M1 No WHF.jpg

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem na amazon.de Cambridge Audio Melomania 1 plus. W środę-czwartek będą u mnie. Zobaczymy czy opinie z testów są prawdziwe. Wszyscy chwalą dźwięk. Po poprzednich doświadczeniach z ich IEMami jestem pozytywnie nastawiony. 
Fotka na razie z sieci
 
1488699862_M1NoWHF.thumb.jpg.cc08af71727cca65098cf42cd944c9e8.jpg

Ja się tez do nich przymierzam wiec jestem ciekaw Twojej opinii.
Ciekawe jak z trzymaniem sie ich w uchu


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
To co Ty masz na kablu? X3 są spoko, ale z kablem to raczej nie mają co rywalizować niestety.
Nicehck M6, TFZ no3 i coś tam jeszcze, z tańszych edx, blony, kz jakieś pro . Te dwie pierwsze nie są gorsze od edifier X3 jeśli chodzi np.o szczegółowość ale X3 grają dla mnie bardziej spójnie i muzykalnie. No3 np mają zbyt dużo basu, albo za mało jak założę mniejsze tipsy. W M6 z tego co pamiętam, bo dawno nie słuchałem, brakowało mi dynamiki. No coś tam zawsze mi nie pasowało. Do codziennego słuchania, na rower zakładam edifiery i gęba mi się cieszy. Słucham głównie reggae w wszystkich prawie odmianach.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2022 o 23:32, vonBaron napisał:

Dzięki uprzejmości Marcina też mogę przetestować Isary i jeżeli chodzi o SQ to moje Fidelio są wyraźnie lepsze, bas Isar jest mocno rozlany i jest go dużo, w Fidelio całe pasmo jest równiejsze a bas jest lepszy jakościowo. Średnica przez nawałnicę wyższego basu wydaje się mało rozdzielcza, również wysokie są takie przygaszone. Isary grają wyraźnie cieplej od Fidelio. Isary tak z pamięci przypominają mi Sony 900N.

Z wyłączonym ANC takie zmulone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2022 o 18:18, vonBaron napisał:

 

Nie, u mnie pęka od góry. Reklamowałeś je? 

Nie. Ale właśnie się za to zabieram. Zdam relację co wyszło. Moim zdaniem to ewidentna wada fabryczna i powinni mi wymienić na nową sztukę, ewentualnie zwrócić pieniądze lub po prostu naprawić.

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.google.com/amp/s/www.benchmark.pl/aktualnosci/sluchawki-bezprzewodowe-creative-zen-hybrid.amp

Z konkursem - loteria. Można wygrać słuchawki

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Luqart napisał:

Nie. Ale właśnie się za to zabieram. Zdam relację co wyszło. Moim zdaniem to ewidentna wada fabryczna i powinni mi wymienić na nową sztukę, ewentualnie zwrócić pieniądze lub po prostu naprawić.

Moje już mnie do szału doprowadzają, przy słuchaniu muzyki same pauzują odtwarzanie, czasem też nie działała przycisk zmiany trybów pracy i trzeba je restartować. Słuchawki grają naprawdę dobrze ale są kompletnie niedopracowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, unic0rn napisał:

Ultrasone Isar vs Focal Listen Wireless - ktoś miał do czynienia z obydwoma modelami?

Isarów co prawda nie słuchałem, ale patrząc po opisach, Focale zjadają Ultrasone:

 

- Isar - granie w stylu Sony, czyli raczej kluchowato

- Focal - delikatnie rozjaśnione granie z ładnym i dobrze kontrolowanym dołem, bez ostrej góry i przyzwoitą średnicą. Dawno temu miałem wersję kabelkową i wydaje mi się, że wirelessy są bardziej "zbalansowane"/zrównoważone i z fajniejszym kopnięciem w dole pasma. W każdym razie, w Wirelessach nie brakuje mi wypełnienia w średnicy, która występowała w wersji wired.

Trochę wirelessów swego czasu wypróbowałem i w chwili obecnej znowu wróciłem do Listenów - jak dla mnie, w tym przedziale cenowym nie mają konkurencji, ale wiadomo że jest to subiektywna ocena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo gdyby nie wygoda, to listen wireless są chyba najlepszymi bt do tysiaka. Górę można nieco zbić przez eq czy dzięki nieinwazyjnym modom, ale wygody się tak o nie poprawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo gdyby nie wygoda, to listen wireless są chyba najlepszymi bt do tysiaka. Górę można nieco zbić przez eq czy dzięki nieinwazyjnym modom, ale wygody się tak o nie poprawi
Tak, wygoda(pałąk) jest problematyczna dla niektórych osób, w tym dla mnie, ale... ja ten problem obchodzę, robiąc odwracalny mod pałąka. Ściągam fabryczną poduchę i zakładam poduszkę od Sennheiserów HD6/HD7/HD8. Różnica jest kolosalna.

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności