Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.04.2022 o 20:55, Luqart napisał:
W dniu 21.04.2022 o 15:04, Tajniakos napisał:

 

Zakupione! Będzie kiepsko dostaniesz reprymendę na meet-cie :)

 

Dziękować!

Przyjemne są. Mają niezłe ANC. Lepsze niż wszystko co testowałem (a testowałem dużo wirelessów z ANC :D).

Ale nadal do Soniaczy brakuje sporo. Za te 400 pln to chyba najlepsze co można kupić z sensownym wyciszeniem i niezłą wygodą.

 

I co zawracam wam gitarę żeby było miło mojej Pani a odkąd dostała Buds-y leżą... W związku z tym dokunję wrogiego przejęcia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.05.2022 o 11:58, gentillo napisał:

Oczywiście nie wytrzymałem i zamówiłem nowe WH-1000 od Sony:) Mądre ludzie w internetach piszą, że buła na basie uległa znaczącej redukcji. Zobaczymy, a ścisłej usłyszymy:)
 

Czy nie masz już Technicsów ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych kilkunastu dniach z Fidelio L3 stwierdzam że jak za 600zł to są świetne. Najlepszy dźwięk ze wszystkich BT jakich miałem (Sonny 900N i M4U 2). Bardzo dobra wygoda, jedyny minus to grzanie w uszy. Bardzo długi czas działania na jednym ładowaniu, jeszcze ich nie ładowałem. W średnio głośnym otoczeniu pasywne tłumienie w zupełności wystarczy. ANC nie działa aż tak dobrze jak w słuchawkach Sonny ale wystarczająco dobrze. Do pełni szczęścia chciałbym jeszcze obsługę LDAC. Do tego według mnie są ładne :D

Edytowane przez vonBaron
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie z Technics EAH A800. Wygodne, długo trzyma bateria, ładne, grzeją w uszy 😎, dobry dźwięk, nawiązujący do EAH AZ60 (TWS Technics), brak aptX HD (jest LDAC). Do małych wad zaliczylbym podwójne (hybrydowe) sterowanie : są przyciski Power, Vol +/-, Pause/Play oraz możliwość włączenia i "oprogramowania" ) funkcji dotyku na prawej muszli. Ja mam tam akurat ANC ON/OFF i odbieranie połączenia. Przyciski są za małe i trzeba szukać ich chwilę a dotyk reaguje czasem niepotrzebnie.

Cechy słuchawek wskazują na nawiązanie walki z słuchawkami Apple.

IMG_20220511_193533.jpg

@vonBaron wrzuć fotkę swoich ,🎧

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie masz już Technicsów ???
Tak. Technicsy odpadły bo z jakiegoś powodu nie mogłem się z nimi dogadać w kwestii ergonomii. Coś co kiedyś mnie spotkało przy audeze sine, czyli zmiana sygnatury dźwięku przy minimapnyn ruchu głowy. W sine problem rozwiązały customowe pady a z technicsami nie chciało mi się bawić. Tym bardziej, że zawsze kupuje nowe WH-1000 na premierę, by za parę tygodni je pogonić:) Jakiś taki mały fetysz:) Może tym razem Sony zostaną na dłużej....

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lord Rayden napisał:

U mnie podobnie z Technics EAH A800. Wygodne, długo trzyma bateria, ładne, grzeją w uszy 😎, dobry dźwięk, nawiązujący do EAH AZ60 (TWS Technics),

IMG_20220511_193533.jpg

@vonBaron wrzuć fotkę swoich ,🎧

Jestem bardzo zadowolony (czytaj zachwycony) z EAH AZ60, jak A800 zapewniają podobną szkołę grania, to musza być bardzo dobre i warte przetestowania słuchawki :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. XM5 wylądowały. Zaczynamy odsłuchy. Na gorąco. Bardzo lekkie. Wiele dyskusji się o to w sieci toczy, ale jak dla mnie wyglądają dobrze. W żadnym wypadku nie tandetnie i tanio. A takie głosy też słyszałem. Fenomenalnie leżą na głowie i dopasowują się do kształtu. Obejmują moje całe wielkie małżowiny a nie wszystkie nauszne to potrafią. Przy pandach musiałem "układać" uszy w muszlach. ANC działa bardzo dobrze jak na mój gust. Nie jest to dla mnie krytyczna funkcjonalność, więc nie testuję tego szczególnie w słuchawkach. Ale miałem je na głowie prze z chwilę w hipermarkacie i po wyłączeniu muzyki cisza była kompletna. Cool. Rozmów jeszcze nie prowadziłem. Ambient mode to funkcjonalność która kompletnie mnie nie interesuje więc jest cały czad off. Co do SQ. XM4 miałem ostatnio na głowie jakieś 2 lata temu nie jestem więc w stanie porównać bezpośrednio. Wydaje się jednak, że sygnatura trochę się jednak zmieniła. Nadal jest to prokonsumenckie strojenie, ale już nie tak "z walnięciem prosto w twarz". Bas jest ale dość uporządkowany i nie bułowaty. I nie zalewający reszty pasma. Generalnie odbieram je jako lekką/średnią V-kę. Dużo detali. Przy mocnym/gęstym graniu poszczególne instrumenty się nie gubią. To tak na gorąco, bo tak naprawdę nie miałem jeszcze czasu ich na spokojnie posłuchać.

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dojechaly do mnie Earfuny Free Pro2. Mocno poprawili ANC względem poprzedniej wersji i są jeszcze mniejsze i wygodniejsze.

Podobnie jak jedynki mają trochę przegięty midbas ale całościowo są bardzo dobre. Do sportu idealne.

Gdyby dźwięk az60 upakować do tej obudowy ...3ef2de916cfcb79ba9bb6256f245ad7c.jpge2906f75284af9675112794b6bc9dc4e.jpg



  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam  pytanie opłaca sie geekfly gf8s za 600zł? wiem że tego typu słuchawki TWS nie powalają jakością dzwięku da sie słuchać czy od razu przychodzi myśl na sprzedaż!

Edytowane przez gientara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2022 o 18:54, gentillo napisał:

Dobra. XM5 wylądowały. Zaczynamy odsłuchy. Na gorąco. Bardzo lekkie. Wiele dyskusji się o to w sieci toczy, ale jak dla mnie wyglądają dobrze. W żadnym wypadku nie tandetnie i tanio. A takie głosy też słyszałem. Fenomenalnie leżą na głowie i dopasowują się do kształtu. Obejmują moje całe wielkie małżowiny a nie wszystkie nauszne to potrafią. Przy pandach musiałem "układać" uszy w muszlach. ANC działa bardzo dobrze jak na mój gust. Nie jest to dla mnie krytyczna funkcjonalność, więc nie testuję tego szczególnie w słuchawkach. Ale miałem je na głowie prze z chwilę w hipermarkacie i po wyłączeniu muzyki cisza była kompletna. Cool. Rozmów jeszcze nie prowadziłem. Ambient mode to funkcjonalność która kompletnie mnie nie interesuje więc jest cały czad off. Co do SQ. XM4 miałem ostatnio na głowie jakieś 2 lata temu nie jestem więc w stanie porównać bezpośrednio. Wydaje się jednak, że sygnatura trochę się jednak zmieniła. Nadal jest to prokonsumenckie strojenie, ale już nie tak "z walnięciem prosto w twarz". Bas jest ale dość uporządkowany i nie bułowaty. I nie zalewający reszty pasma. Generalnie odbieram je jako lekką/średnią V-kę. Dużo detali. Przy mocnym/gęstym graniu poszczególne instrumenty się nie gubią. To tak na gorąco, bo tak naprawdę nie miałem jeszcze czasu ich na spokojnie posłuchać.

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka
 

Czyli czekać na sensowną obniżkę i można brać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt sie nie odzywa co do geekfly g8f, hmm........ w ciemno nie biorę poczekam na promocje nowego momentum TW3 przynajmniej jest to pewniak.

 

 
 
 
Edytowane przez gientara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchał już ktoś Noble FoKus Pro? Jak one się mają do Falcon Pro? Warto dopłacać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zazwyczaj wyśmiewałem się z Ultrasone z różnych powodów... I teraz nie jest mi już do śmiechu. Wow. Tylko tyle na razie powiem :D

 

 

IMG_20220527_105443.jpg

IMG_20220527_110136__01.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Vaiet napisał:

Generalnie zazwyczaj wyśmiewałem się z Ultrasone z różnych powodów... I teraz nie jest mi już do śmiechu. Wow. Tylko tyle na razie powiem :D

 

 

IMG_20220527_105443.jpg

IMG_20220527_110136__01.jpg

 

to powiedz proszę, za jakiś czas , coś więcej, bo też jestem nimi zainteresowany 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, vonBaron napisał:

One mają aptx HD? 

Mają i z moim OnePlus7 Pro łączą się od strzała właśnie z tym kodekiem.

 

1 godzinę temu, unic0rn napisał:

Też się przymierzam 😶

Jak tak dalej pójdzie, to nie wykluczone, że poważnie się nad nimi zastanowię.

 

1 godzinę temu, zOrg napisał:

 

to powiedz proszę, za jakiś czas , coś więcej, bo też jestem nimi zainteresowany 🙂

Tak na szybko - naprawdę niezły tryb ANC, który nie kaszani dźwięku jak jest włączony podczas odtwarzania muzyki i świetny tryb ambient, który pozwala na luzie rozmawiać z ludźmi dookoła bez darcia japy. Dotykowy panel sterujący też jest naprawdę niezłej jakości i szybkość działania nie pozostawia dla mnie wiele do życzenia. Wielki plus za obsługę asystenta google!

 

Dźwiękowo jest naprawdę cacy. Jest rozrywkowo i muzykalnie, ale z zaskakującym detalem. Dość bezpośrednie ale nienachalne. Solidny sub-bas, mid-bas się nie rozlewa, sporo energii w średnicy z akcentem na wokale. Góra zaskakująco klarowna i czysta, sporo blasku, ale lekko z tyłu, więc nie atakuje. Ogólnie bardzo ciekawie zestrojone nauszniki BT, które tak mnie wciągnęły, że wczoraj nie sprawdziłem już SEM4, bo starczyło czasu tylko na posłuchanie AK Zero1 :D

 

Jak dotąd cisnąłem bekę z Ultrasone, tak chyba muszę posypać głowę popiołem, bo za te 850 ziko spodziewałem się dużo, dużo mniej.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności