Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

To jest w miarę sensowne rozwiązanie, o ile zakładasz że nie ruszasz się od biurka. A to złe założenie.
Mikrofon zresztą nie musi być na koszulce, córka ma zestaw do szkoły zdalnej jak niżej;)
Na home office nie raz wpuszczam w czasie telekonferencji kuriera, idę po kawę do kuchni, że nie wspomnę o innych drobiazgach. Bezprzewodowość biurowo ma ogromne atuty.
Bajdełej, Audeze robi mikrofon na antence do serii LCD. Nawet próbowałem kupić, ale dystrybutor jak zwykle mnie zlał. dfa16266e08ba283ae51dcb08794676d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hammerh34d napisał:

Jeden problem... żaden mikrofon w kopułach nie zadziała tak, jak taki na antence.
Mam różne słuchawki, ale do pracy korzystam z jabry evolve 75. Nauszne, mniej komfortowe i do muzyki się specjalnie nie nadają, ale mikrofon jest kierunkowy i zbiera to co mówię, a nie cały ambient, a dedykowany dongiel robi robotę. ANC dudy nie urywa, ale jest i działa.
Nie znalazłem dotąd nic co mogło by im zagrozić, ale jeśli macie jakieś typy, to chętnie sprawdzę. b0c4518cf77cab83ffc295b3193813db.jpg
 

Mam dokładnie ten sam problem. 

Jabra plus ten ich dongle działa rewelacyjnie, za to jakoś muzyki w tym jest mocno dyskusyjna ;)

Zaobserowowałem, że jakie by nie były super słuchawki to o ile jeszcze po sparowaniu z telefonem do rozmów jeszcze jako tako się nadają to po sparowaniu z Windowsem jest dramat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo one po sparowaniu z windą wchodzą w tryb teamsowy ;) i optymalizują się pod kątem telekonferencji. Do tego w sumie są...
O ile pamiętam są jakieś tam opcje w aplikacji którymi można coś przestawić... Ale ssensuntonza dużego nie ma. Używam kilku par słuchawek w związku z tym i tyle.
Ale tak, mieć porządne, wokoluszne słuchawki z dobrym mikrofonem było by fajnie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, gentillo napisał:

Kuszą mnie coraz mocniej:)

 

Pytanie czy nie zmuszą do noszenia tego gajera :)

ast-1505274.jpg.pub.thumb.644.644-1.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, gentillo napisał:

Takiego ładnego to nie mam:) A zresztą jutro się przekonam, bo nie wytrzymałem i zamówiłem:)
 

Brawo i szacunek za odwagę ! Skąd bierzesz ?

Miałeś już dość Pand z Dropa ? Brakowało ANC ?

 

Wstyd przyznać ale od ślubu to żadnego gajera nie mam. Marynarki miałem dwie ale już niedobre..

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo i szacunek za odwagę ! Skąd bierzesz ?
Miałeś już dość Pand z Dropa ? Brakowało ANC ?
 
Wstyd przyznać ale od ślubu to żadnego gajera nie mam. Marynarki miałem dwie ale już niedobre..
Pandy poszły w dobre ręce. Miałem chwilowy powrót zajawki na rozwiązania kablowe. Ale jakoś tak ciężko, przyzwyczaiłem się do BT. I niby ten kabel mało inwazyjny a jednak przeszkadza. Co do Technicsów to dużego ryzyka nie ma. Jak nie podejdą to wrócą do sprzedawcy. Trochę się człowiek rozbestwił przez te "możliwości" jakie daje zakup na odległość;)

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hammerh34d napisał:

To jakaś papierośnica raczej. Nie ma obiektywu/ów ;)

To pewnie iPhone trzymany odwrotnie :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, hammerh34d napisał:

Bajdelej... poczytałem i jednak zamówiłem te nicehcki. Ciekawe jak się sparują z moondropami... ;)

HB2 @hammerh34d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam tydzień i jestem bardzo zadowolony, a bateria to bajka, 15 godzin to powinien być standard. Jak już będziesz robił zakupy to rozważ też BGVP Q2S. Dziś w pociągu rozmawiałem przez nie i nie miałem żadnych problemów z rozmową. Dźwiękowo też wysoki poziom. 

W dniu 19.04.2022 o 12:19, donpedro1979 napisał:

@Jaro54 a jak bateria w tych 

2. BGVP Q2S?

Włączone o 17:40 a przed północą jak na obrazku widać więc źle nie jest, a nawet powiem lepiej niż dobrze 

Screenshot_20220420-235615~2.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.04.2022 o 01:11, Najner napisał:

Huawei Freebuds Studio.

 

Zakupione! Będzie kiepsko dostaniesz reprymendę na meet-cie :)

 

Dziękować!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Tajniakos napisał:

Zakupione! Będzie kiepsko dostaniesz reprymendę na meet-cie :)

Nie widzę Cię na liście, nie wchodzisz! 😜

A tak na poważnie, to dźwiękowo cudów nie ma z tymi huaweiami, ale w takiej kasie i do tych wymagań jest bardzo spoko. Podziel się wrażeniami na forum, jak dojdą :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tajniakos napisał:

 

Zakupione! Będzie kiepsko dostaniesz reprymendę na meet-cie :)

 

Dziękować!

Przyjemne są. Mają niezłe ANC. Lepsze niż wszystko co testowałem (a testowałem dużo wirelessów z ANC :D).

Ale nadal do Soniaczy brakuje sporo. Za te 400 pln to chyba najlepsze co można kupić z sensownym wyciszeniem i niezłą wygodą.

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

U mnie dzisiaj taki pakiecik

Skrajnych posluchalem i w swoich klasach cenowych są świetne. Air Pro2 będą idealne do gadania w samochodzie.

T2pro jeszcze nie słuchałem a T1Pro wiadomo znane i lubiane ale trochę zbyt basowe. Szkoda że to nie Oluv Edition.





c63d4c32b7df328e2b2d39f7d2ef67df.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vonBaron napisał:

Jakie według was zamknięte nauszne do 2k mają najlepszy dźwięk tak w trybie BT jak i po kablu?

Moim zdaniem Momentumy Wireless M3 z presetem HiFi w aplikacji.

 

Do 2K są PSB M4U-8 MKII. One mogą grać lepiej.

 

 

Pokazali 1000XM5. Ładne nawet.

 

 

Momentumy Wireless M4 mają mieć BT 5.2, APTX Adaptive (czyli i też chyba aptx lossless). Do tego mają mieć ANC konkurujące z topką i lepsza wygodę. Czyli w zasadzie jak dobrze pójdzie to poprawią wszystkie mankamenty M3.

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, vonBaron napisał:

M4U miałem kiedyś dwójki albo trójki i nie wspominam ich jakoś wybitnie dobrze.

PSB M4U-8 grają moim zdaniem świetnie. Wiec MKII raczej nie będą gorsze.

Sprzedałem, bo były dla mnie niesamowicie niewygodne. 

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waham się pomiędzy:

1) Soundcore Liberty 2 air pro, 

2) Earfun Air 2 pro, 

3) 1more Comfobuds Pro. 

 

Używane głównie do rozmów i podcastow, najwazniejsze to wygoda noszenia/możliwość dopasowania gumek, dobre ANC. Brzmieniowo będą duże różnice między nimi? Nie chce z zamulonym basem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności