Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Shure Aonic 40

https://www.stereolife.pl/archiwum/newsy/newsy-sprzetowe/4987-na-miasto-do-biura-i-do-samolotu-shure-aonic-40

https://www.shure.com/pl-PL/produkty/sluchawki/aonic40

Bez LDAC, z aptX HD. Niby tańsze od 50.ale na Allegro cena 50 porównywalna z sugerowaną 40.

 

Soundguys.com :

 

"The Shure AONIC 40 is a solid pair of Bluetooth headphones, but at the end of the day, it’s basically just the AONIC 50, only less so. The AONIC 40 is more collapsible, cheaper, and has almost all the same features, but it also feels comparatively flimsy. The AONIC 50 also has bigger audio drivers, and support for LDAC, in addition to all the same codecs the AONIC 40 has.

 

Both headsets feature great sound and good enough microphones, but if there’s one truly significant audio difference, it’s ANC performance. Even at maximum, the Shure AONIC 40’s ANC is pretty average. Conversely, when the AONIC 50 came out, its ANC was either the best available or close to it, and while it can’t keep up with the likes of the Sony WH-1000XM4 or the Apple AirPods Max, it’s still great."

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wisting napisał:

Zamówiłem na Aledrogo Lyperteki Z3, ale sprzedawca się wypiął. Przyszły więc Z5-tki:

IMG_20220225_080136.jpg

IMG_20220225_080156.jpg

IMG_20220225_080719.jpg

IMG_20220225_081338.jpg

A to lepsze czy słabsze ?

Fajne zdjęcia !

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak mi wersji Z3 do porównania - sprzedawca forsę wziął, ale nie wysłał, więc Allegro mediuje. Ten model ma ANC, które nawet nie jest takie złe, zobaczę na siłce, jak tłumi to um-cy um-cy z głośników. Grają zaksakująco dobrze, nawet jeszcze nie wygrzane (pojedynczy dynamik 10 mm).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Wisting napisał:

Brak mi wersji Z3 do porównania - sprzedawca forsę wziął, ale nie wysłał, więc Allegro mediuje. Ten model ma ANC, które nawet nie jest takie złe, zobaczę na siłce, jak tłumi to um-cy um-cy z głośników. Grają zaksakująco dobrze, nawet jeszcze nie wygrzane (pojedynczy dynamik 10 mm).

A jak z wygodą ? Wyglądają na spore .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Tranya T20 . Teraz w promocji za 41,82$ z przesyłką do Polski (trzeba wpisać kod SPECIAL50). Ma to  bardzo dobrą opinię na scarbir.com. Ma być bardzo podobne dźwiękowo do Nuarl N6 Mini 2SE, ale z poprawioną ergonomią, która i tak była bardzo dobra

 

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie ath m50xbt2. Przesłuchałem wczoraj. W moich uszach brzmią znacznie lepiej niż Sony wh-1000mx2 czy wf-1000mx3. Ponadto w salonie tophifi mogłem je bezpośrednio porównać z Koss bt540i. W wokalizach Koss mnie zaskoczył, dając wrażenie lekkości / jasności. Więc pop na Kossach zabrzmiał mi odrobinę lepiej. Z kolei szybkie instrumenty, jak w rocku, lepiej brzmią na Audio-Technice. Ostatecznie kupiłem ATH i od wczoraj mam uciechę michy. Kurczę, nie rozumiem za co Sony jest chwalone?! Przecież taki 1000mx2 dźwięczy strasznie muliście i płasko w porównaniu do M50xBT2. Lub powiem tak: słowo dźwięczy pasuje do ATH, do wspomnianych Sony prędzej bym powiedział grają (żeby nie powiedzieć: brzęczą. Sory dla wielbicieli Sony, wiem że gusta to gusta. Aczkolwiek i tak zrozumieć nie potrafię).
Jak ktoś mało słucha metalu itp i kocha pop czy klasykę, namawiam do sprawdzenia w/w Kossów. Bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie te niemal dwukrotnie tańsze słuchawki i dopiero porównanie kilku mocniejszych kawałków zdecydowało o wyborze Audio-Techniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2022 o 15:42, Metrowy napisał:

Jak oceniacie wygłuszenie w Buds Pro? Może być nawet pasywne. Mam Pixel Budsy, na siłownie są dobre, ale zerowe wygłuszenie eliminuje je w przypadku podróży/pracy. 

Jak to na silikonowych tipsach... średnio. Pianki zdecydowanie poprawiają (comply), ale dźwiękowo "zabijają" 😕 szczególnie górę ("dedykowane" TWO-220-C). Tak czy inaczej wróciłem do stockowych silikonów + ewentualny ANC. Tutaj customy CA Go One są nie do pobicia 🆗 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Hmm... zaraz zobaczymy co to warte... default_biggrin.pngdfe30b08b89b21563a9de69e44b89877.jpg

Edit: Na pierwszy rzut ucha są bardzo podobne do buds pro, ale ergonomią rozwalają je na pył. Highly recommended!
Mocno wystają z ucha?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Cię nie mogę...

https://www.stereolife.pl/archiwum/testy/sluchawki-i-wzmacniacze-sluchawkowe/5008-mark-levinson-n-5909

4999 zł. Chyba za markę się płaci.

fullscreen_gallery_image1.jpeg.jpg

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawać razem z Shanlingiem M9 - będzie combo w cenie samochodu :)

BTW Lyperetki się wygrzały i zaczynają naprawdę dobrze grać. Przypomniałem sobie, że mam wykupiony Onkyo HF Player, zainstalowałem i... zbieram szczękę z podłogi. Andromedy na kablu mi tak nie grały, a na pewno nie było takiego zejścia na dole.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawać razem z Shanlingiem M9 - będzie combo w cenie samochodu
BTW Lyperetki się wygrzały i zaczynają naprawdę dobrze grać. Przypomniałem sobie, że mam wykupiony Onkyo HF Player, zainstalowałem i... zbieram szczękę z podłogi. Andromedy na kablu mi tak nie grały, a na pewno nie było takiego zejścia na dole.
Biorąc pod uwagę jak grały pierwsze Tevi sam się zastanawiam nad zakupem

Wysłane z mojego KB2003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, hubercik12311 napisał:

Biorąc pod uwagę jak grały pierwsze Tevi sam się zastanawiam nad zakupem

Brałem stąd: https://www.gear4music.pl/pl/Audio-do-domu/Lypertek-PurePlay-Z5-Active-Noise-Cancelling-True-Wireless-Earphones/4NAY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, potrzebuję porady. 

Używam HD380pro, brzmią w miarę OK ale pady to tragedia. Obecnie już 3 komplet się sypie. 

Szukam nowych słuchawek BT do 2000zl. Wymogi konieczne, to konstrukcja wokółuszna, pady z prawdziwej skóry, kodek co najmniej aptx HD. Muzyka głównie metal, więc bas musi być mocny i dobrze kontrolowany, górna średnica łagodna, a najlepiej cofnięta. Co polecacie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Mikkonen napisał:

Cześć, potrzebuję porady. 

Używam HD380pro, brzmią w miarę OK ale pady to tragedia. Obecnie już 3 komplet się sypie. 

Szukam nowych słuchawek BT do 2000zl. Wymogi konieczne, to konstrukcja wokółuszna, pady z prawdziwej skóry, kodek co najmniej aptx HD. Muzyka głównie metal, więc bas musi być mocny i dobrze kontrolowany, górna średnica łagodna, a najlepiej cofnięta. Co polecacie? 

Fidelio L3 albo hifiman deva?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności